Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenisek Open
Pořadatel:  TK Tenisek Buštěhrad
Datum:  18.-20.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Klír Petr
 
Kotarac Oliver
7:5, 6:2
 
Kosina Petr
6:1, 6:0
 
Křepelka Jonáš
6:3, 6:7, 1:0
 
Jeřábek Antonín
6:1, 6:1
 
Maršoun Marek
6:3, 6:2
 
Liška Vojtěch
6:2, 6:3
 
Richtar Lukáš
6:1, 6:3
 
Bena Libor
6:0, 6:3
 
Král David
6:2, 6:3
 
Hrubý Jan
6:1, 6:4
 
Baimakhanov Nurzhan
6:0, 6:1
 
Rychlý Lukáš
6:2, 7:5
 
Plzák Petr
6:2, 6:1
 
Arefe Tarkan
6:2, 6:0
 
Pačes Filip
6:3, 6:3
 
Dlouhý Radek
6:1, 6:1
 
Horník Jiří
6:2, 6:2
 
Kožušník Radovan
6:1, 6:1
 
Fink Lubomír
6:1, 6:0
 
Jeřábek Filip
7:6, 6:4
 
Sklenička Tomáš
6:0, 6:1
 
Krmníček David
6:1, 6:0
 
Svoboda Jakub
6:3, 6:1
 
Pokorný Dominik
6:2, 7:6
 
Karas Luboš
6:2, 6:2
 
Langer Martin
6:3, 6:3
 
Franc Jaroslav
6:2, 6:3
 
Bernat Lukáš
6:2, 7:5
 
Moser Jiří
6:0, 6:1
 
Jungmann Tomáš
7:6, 6:1
 
Tauber Václav
6:4, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Jeřábek Antonín (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Dvouhra třetí set supertiebreak, čtyřhra NO AD Pořadí zápasů Neděle 8:30 Jeřábek A.-Liška, Bena-Hrubý, Plzák-Pačes , Moser-Tauber 9:45 Klír-Kosina, Dlouhý-Fink, Jeřábek F.-Svoboda, Pokorný-Franc Debly cca 14:00
Počet účastníků32
NasazeníBH
Klír Petr 11815
Tauber Václav 2009
Svoboda Jakub 2229
Bena Libor 2549
Richtar Lukáš 3086
Dlouhý Radek 3296
Pačes Filip 3396
Pokorný Dominik 3786
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 112053

Dlouhý Radek - Pokorný Dominik
 
 
 
Kožušník Radovan - Lhotský Marek
6:2, 6:1
 
Sklenička Tomáš - Kosina Petr
6:4, 1:1, scr.
 
Rychlý Lukáš - Richtar Lukáš
7:6, 7:6
 
 
 
Kotarac Oliver - Moser Jiří
scr.
 
Liška Vojtěch - Brabec Martin
4:6, 6:4, 1:0
 
Pačes Filip - Krmníček David
6:1, 6:4
 
Jiras Zbyněk - Jiras Martin
6:3, 6:3
 
 
6:3, 7:5
 
Jeřábek Antonín - Kothera Martin
 
Arefe Tarkan - Hrubý Jan
2:6, 7:6, 1:0
 
Fink Lubomír - Langer Martin
6:1, 6:2
 
 
6:2, 7:6
 
Tauber Václav - Tauber Ladislav
 
Rozhodčí turnaje: Jeřábek Antonín (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Tauber Václav 2009
Richtar Lukáš 3086
Dlouhý Radek 3296
Pačes Filip 3396
Jiras Zbyněk 3766
Pokorný Dominik 3786
Jeřábek Antonín 5514
Hrubý Jan 6344
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 114053

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horník Jiří25.01.1961Sokol Buštěhrad
Maršoun Marek19.11.1991LTC Slovan Kladno
Klír Petr22.02.2001TK Slavia Plzeň
Jiras Zbyněk14.08.1975LTC Rudná
Tauber Ladislav27.07.1970SK Tenis Kladno
Kothera Martin27.02.1981LTC Slovan Kladno
Jiras Martin12.02.1999LTC Rudná
Brabec Martin01.07.2002SK Tenis Kladno
Lhotský Marek11.05.1972Tenis DLI Kladno