Český tenisový svaz
Název:
A3 Optim Tour TC Brno Cup
Datum:
19.-23.07.
Pořadatel:
TC Brno. (A - 500)
Kódové číslo:
116053
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Šafránek Štěpán
Balbínova 30
61500 Brno
Tel. (1):
732 639 691
E-mail:
stepan@tc-brno.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019

FINANČNÍ ODMĚNY:
Celková finanční dotace turnaje je 52 000 Kč v případě plného počtu účastníků.

KVALIFIKACE
Prezentace do kvalifikace bude probíhat formou sms ve ČTVRTEK 18. 7. do 13:00 na čísle 732639691. Potom v 18:00 proběhne losování v klubovně TC Brno a následně bude zveřejněn časový program na pátek.
V případě nižšího počtu přihlášených nebo i nižšího počtu zaprezentovaných kvalifikantů je možné kvalifikaci zrušit a vzít všechny hráče přímo do hlavní soutěže. Bližší informace budou napsány zde, až se bude turnaj blížit.

AKTUALIZACE 18.7.:
VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE DO KVALIFIKACE ZAPREZENTOVALO KE 13:00 22 HRÁČŮ SE KVALIFIKACE BUDE KONAT. PRVNÍ ZÁPASY KVALIFIKACE ZAČNOU V PÁTEK V 10:00. DNES (VE ČTVRTEK) V 18:00 PROBĚHNE LOSOVÁNÍ A NÁSLEDNĚ BUDE ZDE PŘIDÁN ČASOVÝ PROGRAM NA ZÍTRA. Vklad do kvalifikace: 300 Kč

KVALIFIKACE - ČASOVÝ PLÁN ZAČÁTKŮ PRVNÍCH ZÁPASŮ V PÁTEK (všechny zápasy v areálu TC Brno, adresa Herčíkova 19b):
10:00 Heinzová, Přecechtělová, Koricinová, Krahulíková, Kučerová, Masaříková, Svozilová, Hrdinková, Chalupová, Zdrůbecká
11:00 Strebkova, Paštiková, Jacobson, Budinová, Bedrnová, Šimonová, Sušeň Tereza., Kulhavá, Zoufalý, Ventrča
12:00 Komrska, Sušeň Thomas, Hlavoň, Nerud, Skácel, Opálka, Kareisová Jana, Čižmářová
12:30 Machala, Mirdzhaliev, Pánik, Kopeček
13:00 Coufal, Daniel, Stříteský, Novobilský, Jablonovská
14:00 Vašíčková, Kopecká, Richterová, Kareisová Ludmila, Vodák
15:00 Malý, Buffa, Brabec, Novotná

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ ROZPIS CELÉHO TURNAJE:
Pátek - kvalifikace (pouze v areálu TC Brno)
Sobota - předkolo a 1. kolo dvouhry + čtyřhry (dle počtu přihlášených dvojic, ale minimálně předkolo by se mělo v sobotu hrát) (v areálech TC Brno i Start Brno)
Neděle - další 2 kola dvouhry i čtyřhry (v areálech TC Brno i Start Brno)
Pondělí - semifinále + finále dvouhry i čtyřhry (pouze v areálu TC Brno)

FINANČNÍ ODMĚNY (UPŘESNĚNÍ):
Dvouhra
Vítězství: 7 500 Kč
Finále: 4 400 Kč
Semifinále: 2 200 Kč
Čtvrtfinále: 1 000 Kč

Čtyřhra (pro pár)
Vítězství: 3 000 Kč
Finále: 1 500 Kč
Semifinále: 600 Kč

(Odměny jsou pro muže a ženy stejné.)

HLAVNÍ SOUTĚŽ:
Prezentace do hlavní soutěže bude probíhat formou sms v PÁTEK 19. 7. do 17:00 na čísle 732639691. Potom proběhne losování v klubovně TC Brno a kolem 19:00 bude v IS ČTS zveřejněno vylosování a časový program na sobotu.

AKTUALIZACE 19.7.:
DOHRÁVÁME KVALIFIKACI. VYLOSOVÁNÍ A ČASOVÝ PROGRAM NA ZÍTRA BUDE ZVEŘEJNĚN SE ZPOŽDĚNÍM BĚHEM VEČERA POTOM, CO BUDOU PAVOUKY HLAVNÍ SOUTĚŽE KOMPLETNÍ.

Turnaj bude probíhat v areálech TC Brno (5 dvorců) a Start Brno (7 dvorců).

Příjezd podle navigace:
TC Brno: Herčíkova 19b (za základní školou)
Start Brno: Loosova 1c (zaparkovat u fotbalového hřiště a jít kolem něj až ke kurtům)
Tenisové areály jsou od sebe max. 10 minut autem.

Kdo má zájem o informace ohledně ubytování, pošlete mail na stepan@tc-brno.cz a bude Vám poslán seznam několika ubytování v blízkosti areálů.

Další informace o okruhu naleznete na stránkách www.optimtour.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
04.06.2019 16:28:28
2.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
09.06.2019 14:02:53
3.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
01.06.2019 08:17:20
4.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
 
 
18.06.2019 22:52:55
5.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
25
53
 
07.07.2019 14:40:37
6.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
42
25
 
 
07.07.2019 17:45:35
7.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
 
 
16.06.2019 21:41:32
8.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
45
25
 
 
06.06.2019 20:54:57
9.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
21.03.2019 10:53:59
10.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
02.07.2019 20:05:33
11.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
01.07.2019 00:00:29
12.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
 
31.05.2019 06:42:27
13.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
 
15.03.2019 10:20:08
14.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
22.06.2019 13:43:01
15.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
 
09.05.2019 16:03:15
16.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
 
 
23.04.2019 13:38:23
17.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
 
 
03.07.2019 09:21:24
18.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
 
16.03.2019 20:01:15
19.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
06.05.2019 00:13:26
20.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
 
20.06.2019 20:05:01
21.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
80
20
 
 
28.03.2019 18:45:12
22.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
15.03.2019 21:05:03
23.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
 
 
24.06.2019 07:54:26
24.
Jordanov Petr 19.07.1995 SK JC Sport Opava
93
15
 
 
09.07.2019 07:44:12
25.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
95
15
 
 
25.06.2019 21:02:38
26.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
98
15
 
volná karta
06.06.2019 18:54:18
27.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
 
29.06.2019 17:30:56
28.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
102
15
 
volná karta
04.07.2019 23:19:36
29.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
105
15
 
 
18.03.2019 11:48:07
30.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
25.06.2019 14:09:38
31.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
140
12
47
 
24.06.2019 17:08:49
32.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
volná karta
05.05.2019 15:21:30
33.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
 
19.06.2019 07:41:14
34.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
 
17.06.2019 14:21:52
35.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
238
9
 
volná karta
06.07.2019 22:36:54
36.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
575
4
 
volná karta
07.07.2019 19:04:20
37.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
 
26.06.2019 10:43:38
38.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
602
4
34
 
15.04.2019 11:56:38
39.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
16.03.2019 20:08:00
40.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
974
3
170
volná karta
29.06.2019 22:43:17
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
84
15
 
volná karta
10.07.2019 16:13:16
2.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
 
 
12.07.2019 13:35:03
3.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
 
volná karta
16.07.2019 11:29:53
4.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
142
12
 
 
01.07.2019 16:00:18
5.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
153
12
 
2. náhradník na volnou kartu do hlavní soutěže
01.07.2019 22:12:37
6.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
176
12
171
 
07.06.2019 13:14:05
7.
Coufal David 30.04.1997 Start Brno
208
9
 
 
24.06.2019 17:27:21
8.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
1. náhradník na volnou kartu do hlavní soutěže
18.06.2019 10:34:47
9.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
222
9
 
 
08.06.2019 15:07:35
10.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
316
6
141
 
11.06.2019 17:48:07
11.
Zoufalý Jiří 22.06.2000 TK TILIA Brno
333
6
430
 
02.07.2019 06:32:17
12.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
356
6
 
volná karta
15.07.2019 12:37:42
13.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
450
6
181
 
26.06.2019 14:43:17
14.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
545
4
65
 
02.07.2019 08:06:59
15.
Sušeň Thomas 25.10.1993 TJ Brno-Komín
668
4
 
 
07.07.2019 19:43:34
16.
Skácel Dan 30.12.1987 TC Brno.
715
4
 
volná karta
16.07.2019 14:17:32
17.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
784
3
158
 
28.06.2019 20:15:58
18.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
914
3
209
 
22.06.2019 15:35:45
19.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
1044
1
 
 
22.04.2019 17:09:01
20.
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno
1044
1
191
 
02.07.2019 21:54:54
21.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
1044
1
213
 
04.07.2019 23:25:30
22.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1044
1
147
volná karta
17.07.2019 11:57:57
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
241
9
92
odhlášeno hráčem
15.03.2019 00:15:01
2.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
192
12
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 11:14:08
3.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
 
odhlášeno hráčem
30.06.2019 08:02:42
4.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 08:41:31
5.
Janča Josef 23.05.1976 Tatran Brno Kohoutovice
954
3
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 09:54:38
6.
Bačo Stanislav 26.12.1993 TJ Zbrojovka Vsetín
83
15
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 12:55:55
7.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
odhlášeno hráčem
02.07.2019 21:18:11
8.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
odhlášeno hráčem
09.07.2019 00:32:36
9.
Šišolák Jaroslav 10.10.2001 LTC Hodonín
560
4
472
odhlášeno hráčem
10.07.2019 14:35:00
10.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 09:01:58
11.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
odhlášeno hráčem
11.07.2019 17:44:18
12.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
312
IS: kolizní přihláška
12.07.2019 12:00:16
13.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
odhlášeno hráčem
12.07.2019 21:18:12
14.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
543
4
201
odhlášeno hráčem
13.07.2019 13:37:50
15.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
14.07.2019 10:58:52
16.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
odhlášeno hráčem
15.07.2019 12:26:36
17.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 16:35:56
18.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
IS: lhůta 8 dní
16.07.2019 15:28:23
19.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
168
12
 
odhlášeno pořadatelem
16.07.2019 19:19:43
20.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1044
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 13:07:17
21.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
odhlášeno hráčem
17.07.2019 20:02:33
22.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
odhlášeno hráčem
18.07.2019 10:51:52
23.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 11:15:35
24.
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov
149
12
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 12:37:38
25.
Mališ Filip 25.08.1998 VSK VŠB-TU Ostrava
135
12
 
odhlášeno pořadatelem
18.07.2019 13:05:04
26.
Přeček Michal 24.06.1993 SK JC Sport Opava
169
12
 
odhlášeno pořadatelem
18.07.2019 13:07:03
27.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
odhlášeno pořadatelem
18.07.2019 13:22:42
28.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
18.07.2019 14:23:25
29.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
odhlášeno hráčem
18.07.2019 16:26:27
30.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 16:47:58