Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  GOSI CUP 2. ročník
Pořadatel:  Sokol Plzeň Doudlevce
Datum:  14.-16.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Jindra Pavel
 
 
 
Koskuba Karel
6:4, 6:3
 
Milt Lukáš
6:3, 6:3
 
Švík Jan
6:0, 6:3
 
Bureš Michal
6:3, 6:0
 
Barchánek Radim
6:4, 6:3
 
Mareš Vojtěch
6:0, 6:1
 
Škrla Vojtěch
6:4, 7:5
 
 
 
Koranda Přemysl
7:5, 6:0
 
Milt Karel
6:2, 6:1
 
Gosler Karel
7:5, 7:5
 
Markov Pavel
6:2, 6:0
 
Bureš Martin
6:1, 6:0
 
 
 
Vychopeň Vojtěch
6:3, 5:7, 6:3
 
 
 
Růžička Jiří
6:2, 6:2
 
Hofmann Jiří
6:2, 6:3
 
Pavlis Jan
4:6, 6:4, 6:2
 
Vakeš Miroslav
6:0, 6:0
 
Benda Marek
6:3, 6:3
 
 
 
Gosler Karel
6:1, 7:5
 
 
 
Klír Petr
7:5, 6:2
 
Šmídt Daniel
6:0, 6:0
 
Lehečka Jan
6:2, 6:3
 
Petričko Pavel
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Kovářík Patrik
 
Počet účastníků25
NasazeníBH
Jindra Pavel 2059
Kovářík Patrik 2359
Benda Marek 3206
Škrla Vojtěch 4106
Barchánek Radim 6704
Bureš Martin 7203
Gosler Karel 8033
Vychopeň Vojtěch 8213
Kategorie : 4Součet BH: 43
Kódové číslo akce: 112047

Benda Marek - Kovářík Patrik
 
 
 
Wais Vilém - Homola Marek
6:1, 6:4
 
Mareš Vojtěch - Lehečka Jan
6:2, 6:2
 
Klír Petr - Vychopeň Vojtěch
4:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Milt Karel - Milt Lukáš
6:1, 6:1
 
 
 
Švík Jan - Pavlis Jan
6:3, 6:1
 
Hofmann Jiří - Bureš Michal
6:4, 6:3
 
Gosler Karel - Růžička Jiří
3:6, 6:2, 1:0
 
 
 
Petričko Pavel - Koskuba Karel
7:5, 7:5
 
Vakeš Miroslav - Markov Pavel
6:4, 6:1
 
Jindra Pavel - Škrla Vojtěch
6:2, 6:0
 
 
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Jindra Pavel 2059
Kovářík Patrik 2359
Benda Marek 3206
Škrla Vojtěch 4106
Vychopeň Vojtěch 8213
Švík Jan 9243
Petričko Pavel 9793
Koskuba Karel 1
Kategorie : 4Součet BH: 40
Kódové číslo akce: 114047

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dragoun Daniel05.04.1999Lokomotiva Karlovy Vary
Vakeš Jiří29.03.1978TK Nová Ves
Šmucler Radek29.03.1977Sokol Plzeň Doudlevce
Janisch Petr07.01.1976TCG Karlovy Vary
Troják Pavel16.05.1977TO Rotas Rotava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pavlis Jan31.05.1979Sokol Plzeň Doudlevce
Wais Vilém27.09.1972Sokol Plzeň Doudlevce
Homola Marek27.03.1971Sokol Plzeň Doudlevce