Český tenisový svaz
Název:
GOSI CUP 2. ročník
Datum:
14.-16.07.
Pořadatel:
Sokol Plzeň Doudlevce (C - 300)
Kódové číslo:
116047
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Gosler Karel
Luďka Pika 11
30100 Plzeň
Tel. (1):
603244984
Tel. (2):
734793462
E-mail:
orkam@orkam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovářík Patrik 05.11.1995 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
235
9
 
 
28.06.2018 19:43:08
2.
Janisch Petr 07.01.1976 TCG Karlovy Vary
288
9
 
 
01.07.2018 23:17:05
3.
Benda Marek 25.01.1977 TK Škoda Plzeň z.s.
320
6
 
 
28.06.2018 19:29:15
4.
Škrla Vojtěch 03.03.1996 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
410
6
 
 
03.07.2018 08:26:25
5.
Barchánek Radim 06.02.1970 Sokol Plzeň Doudlevce
670
4
 
 
29.06.2018 22:18:40
6.
Šmucler Radek 29.03.1977 Sokol Plzeň Doudlevce
690
4
 
 
01.07.2018 22:14:24
7.
Bureš Martin 14.04.2000 Tenisklub Cheb
720
3
171
 
10.04.2018 21:03:18
8.
Gosler Karel 30.01.1975 Sokol Plzeň Doudlevce
803
3
 
 
11.04.2018 20:44:17
9.
Troják Pavel 16.05.1977 TO Rotas Rotava
847
3
 
 
03.07.2018 22:30:44
10.
Švík Jan 24.02.1982 Sokol Plzeň Doudlevce
924
3
 
 
16.04.2018 16:02:45
11.
Petričko Pavel 19.06.1982 TCG Karlovy Vary
979
3
 
 
16.06.2018 22:43:47
12.
Mareš Vojtěch 20.09.1986 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
1035
1
 
 
06.04.2018 17:49:21
13.
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb
1035
1
266
 
10.04.2018 21:13:40
14.
Šmídt Daniel 06.12.2000 TK Slavia Plzeň
1035
1
754
 
20.04.2018 15:58:48
15.
Lehečka Jan 29.09.1975 TK Kaznějov
1035
1
 
 
23.04.2018 20:39:23
16.
Hofmann Jiří 11.06.2001 TCG Karlovy Vary
1035
1
475
 
23.06.2018 17:21:12
17.
Dragoun Daniel 05.04.1999 Lokomotiva Karlovy Vary
1035
1
 
 
25.06.2018 12:44:54
18.
Gosler Karel 21.01.1996 Sokol Plzeň Doudlevce
1035
1
 
 
28.06.2018 19:43:39
19.
Milt Karel 15.12.1977 TK Škoda Plzeň z.s.
1035
1
 
 
29.06.2018 22:19:01
20.
Milt Lukáš 11.12.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
1035
1
359
 
29.06.2018 22:19:28
21.
Koranda Přemysl 22.08.1988 LTK Klatovy
1035
1
 
 
30.06.2018 17:22:39
22.
Markov Pavel 02.06.1968 TK Nová Ves
1035
1
 
 
30.06.2018 19:46:29
23.
Vakeš Jiří 29.03.1978 TK Nová Ves
1035
1
 
 
30.06.2018 19:46:58
24.
Vakeš Miroslav 26.10.1967 TK Nová Ves
1035
1
 
 
30.06.2018 19:47:20
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Růžička Jiří 22.04.1965 Sokol Plzeň Doudlevce
1035
1
 
 
03.07.2018 22:18:24
2.
Koskuba Karel 15.08.1979 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1035
1
 
 
05.07.2018 18:10:26
3.
Syrovátka René 09.07.1975 TK Kaznějov
1035
1
 
 
06.07.2018 10:52:31
4.
Jindra Pavel 07.06.1999 TK Kaznějov
205
9
147
 
11.07.2018 16:53:44
5.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
1035
1
117
 
12.07.2018 01:27:26
6.
Vychopeň Vojtěch 11.08.1999 TJ Zbrojovka Vsetín
821
3
52
 
13.07.2018 10:42:42

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
1035
1
 
odhlášeno hráčem
05.07.2018 08:47:32
2.
Leitner Antonín 05.09.1975 TO Rotas Rotava
1035
1
 
odhlášeno hráčem
12.07.2018 18:07:04
3.
Budík Ondřej 16.03.1994 Lokomotiva Karlovy Vary
198
9
 
odhlášeno pořadatelem
12.07.2018 18:26:34
4.
Sysel František 18.06.1988 TO Bohemians Praha
247
9
 
odhlášeno pořadatelem
13.07.2018 11:00:24