Název: | TJ Astra Praha 10 | Pořadatel: | TJ Astra Zahradní Město | Datum: | 15.-17.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kalivoda Adam | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vyhlas Radek | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bannykh Nikita | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Duričič Nikola | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vaněk Jiří | | | | | |
| | | | | |
Karas Luboš | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Slavětínský Jakub | | 7:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šenk Michal | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Molek Jiří Ing. | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Plaček Přemysl | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Racek Libor | | | | | |
| | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kovář Jindřich | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kuča Viktor | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pačes Filip | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Ryvola Tomáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Gajdůšek Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Pacinda Štefan | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kubánek Miloš | | | | | |
| | | | | |
Duffek Ondřej | | | 5:7, 7:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Kučera Jan | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kvasnička Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: V 9h : Vyhlas-Bannykh,Slavětínský-Šenk,Molek -Plaček,Kovář-Kůča, 10h : Pačes-Ryvola,Dufek-Kučera,Duřičič-Vaněk,Pacinda-Kubánek,11h Kalivoda,Racek,Řezníček,12h Gajdůšek,Kvasnička
finale 17.7 v 9:30 |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Kalivoda Adam | 94 | 15 | Kvasnička Ondřej | 131 | 12 | Řezníček Vladimír | 133 | 12 | Racek Libor | 209 | 9 | Vaněk Jiří | 262 | 9 | Karas Luboš | 322 | 6 | Gajdůšek Tomáš | 660 | 4 | Pacinda Štefan | 799 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 70 |
Kódové číslo akce: 112047 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vavák Erik | 19.11.2000 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | Karas Tomáš | 25.02.1990 | Sokol Buštěhrad | Moucha Marek | 05.04.1989 | TK Pelhřimov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Plaček Přemysl | 17.05.1962 | F.H.TK Dobřichovice |
|