Název: |
O pohár města Loun |
Datum: |
11.-14.07. |
Pořadatel: |
TK Louny (B - 400) |
Kódové číslo: |
116044 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vágner Vojtěch |
: |
TK Louny, Masarykovy sady 2790 |
: |
44001 Louny |
Tel. (1): |
723232878 |
E-mail: |
info@tenis-louny.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace účastníků je v pátek 10.7.2020 od 15:00h do 17.00h POUZE FORMOU SMS na telefonním čísle 723 232 878.
Losování proběhne v klubovně Tenisového klubu Louny v 17:30h a do 18:30h bude zveřejněn rozpis zápasů na sobotu.
Kontakt na pořadatele - sobota 11.7.2020 a neděle 12.7.2020, pan Martin Strejček 602 618 837
Kontakt na pořadatele - pondělí 13.7.2020, pan Vojtěch Vágner, 723 232 878
Ubytování:
Hotel Merlot, www.hotelmerlot.cz, tel. +420 415 653 025
Hotel Zlatý lev, www.hotel-zlatylev.cz, tel. +420 415 677 677
Počet účastníků bude maximálně 48.
Startovné:
startovné (400,- Kč) je možné (a je to varianta, kterou preferujeme) hradit bezhotovostně převodem na účet s tím, že startovné musí být připsáno na účet pořadatele nejpozději v pátek 10.7.2020 do 17h. Startovné se hradí na číslo účtu 891638349/0800, do poznámky pro příjemce stačí pouze uvést jméno a příjmení hráče. V případě standardního odhlášení bude startovné zasláno zpět. Jinak je startovné možné hradit hotově v sobotu při fyzické prezentaci.
Pravidla:
Čtyřhra se bude hrát dle pravidla NO-AD, tedy 3. set super tie-break.
Dvouhra se bude hrát standardně na dva vítězné sety, za stavu 1:1 na sety se hraje rozhodující celý set.
Odměny pro hráče:
vítěz : 6000,- Kč
finalista : 3000,- Kč
semifinalista : 1500,- Kč
vítěz čtyřhra : 1500,- Kč (každý hráč)
finalista čtyřhra : 900,- Kč (každý hráč)
semifinalista čtyřhra : 500,- Kč (každý hráč) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Franěk Michal |
22.11.1988 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
38 |
25 |
|
|
09.07.2020 09:46:31 |
2. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
56 |
20 |
|
|
02.07.2020 22:28:17 |
3. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
61 |
20 |
29 |
|
02.07.2020 14:27:10 |
4. |
Pecák Štěpán |
21.06.2000 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
62 |
20 |
|
|
04.04.2020 12:35:54 |
5. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
66 |
20 |
|
|
05.07.2020 15:34:34 |
6. |
Kraus Martin |
06.02.2000 |
TK Slavia Plzeň |
78 |
20 |
|
|
11.06.2020 14:21:08 |
7. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
82 |
20 |
|
|
30.06.2020 20:50:12 |
8. |
Aregger Lars |
03.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
92 |
15 |
503 |
|
13.06.2020 20:17:03 |
9. |
Kozler Adam |
03.06.2000 |
TK Slavia Plzeň |
93 |
15 |
|
|
07.06.2020 19:47:31 |
10. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
102 |
15 |
243 |
|
05.05.2020 19:43:15 |
11. |
Šmíd Filip |
28.08.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
105 |
15 |
|
|
04.07.2020 10:01:20 |
12. |
Kalivoda Adam |
17.04.1997 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
137 |
12 |
|
|
07.07.2020 14:14:48 |
13. |
Poštolka Roman |
07.04.1999 |
Slavoj Český Brod |
157 |
12 |
|
|
03.07.2020 15:30:22 |
14. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
171 |
12 |
30 |
|
28.06.2020 12:04:37 |
15. |
Beneš Martin |
07.02.2004 |
TK Neridé |
187 |
12 |
50 |
|
22.06.2020 10:02:47 |
16. |
Mrůzek Štěpán |
18.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
211 |
9 |
34 |
|
30.06.2020 08:59:49 |
17. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
222 |
9 |
485 |
|
20.06.2020 19:28:54 |
18. |
Červinka Petr |
05.04.2000 |
TK Ústí n.Labem |
233 |
9 |
|
|
04.07.2020 09:29:41 |
19. |
Havlíček Mark |
13.10.2003 |
TK Most |
296 |
9 |
52 |
|
24.06.2020 21:24:13 |
20. |
MUDr. Lerch Aleš |
18.04.1970 |
TK Louny |
296 |
9 |
|
volná karta |
09.07.2020 21:32:20 |
21. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
312 |
6 |
38 |
Pouze čtyřhra |
25.06.2020 14:39:15 |
22. |
Jiřička Jakub |
30.05.1992 |
TK Start Praha-Topolka |
362 |
6 |
|
Pouze čtyřhra |
10.07.2020 16:45:51 |
23. |
Hustoles Jonah |
10.03.1989 |
LTC Rudná |
473 |
4 |
|
|
20.06.2020 19:07:25 |
24. |
Hovorka Patrik |
29.09.2003 |
LTC Panorama Teplice |
498 |
4 |
93 |
|
22.06.2020 19:09:18 |
25. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
521 |
4 |
15 |
|
19.06.2020 14:07:15 |
26. |
Slezák Marek |
18.01.1998 |
TK Louny |
578 |
4 |
|
|
04.07.2020 09:29:07 |
27. |
Kolovratník Štěpán |
26.08.1977 |
TK Louny |
908 |
3 |
|
|
21.05.2020 12:23:24 |
28. |
Nuc Petr |
21.09.1977 |
SK Meteor Praha |
1031 |
3 |
|
volná karta |
09.07.2020 21:32:33 |
29. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
1032 |
1 |
58 |
|
15.05.2020 19:58:20 |
30. |
Svoboda Jakub |
19.08.2003 |
LTK TEPLICE o.s. |
1032 |
1 |
55 |
|
14.06.2020 22:27:45 |
31. |
Goel Arnav Alok |
16.07.1996 |
- |
1032 |
1 |
|
volná karta |
09.07.2020 21:36:12 |
32. |
Michálek Jan |
05.05.1989 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
|
Pouze čtyřhra |
10.07.2020 16:46:41 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Babka Jakub |
22.04.2004 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1032 |
1 |
195 |
odhlášeno hráčem |
05.06.2020 09:30:36 |
2. |
Pleskot Vít |
02.07.1982 |
Sokol Smíchov I. |
626 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2020 17:57:23 |
3. |
Vachtl Jiří |
12.06.1996 |
LTC Slovan Kladno |
74 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 08:12:50 |
4. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
101 |
15 |
130 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 19:09:30 |
5. |
Ruchař Zdeněk |
23.10.1980 |
TK Louny |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2020 09:18:50 |
6. |
Maštálka Petr |
13.11.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
324 |
6 |
151 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2020 12:42:41 |
7. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
639 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2020 23:58:21 |
8. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
71 |
20 |
14 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 21:27:50 |
9. |
Svoboda Lukáš |
06.07.1996 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 21:29:50 |
10. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
1032 |
1 |
89 |
odhlášeno hráčem |
03.07.2020 00:10:49 |
11. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
547 |
4 |
76 |
odhlášeno hráčem |
04.07.2020 11:50:11 |
12. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2020 14:18:40 |
13. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
464 |
4 |
25 |
odhlášeno hráčem |
05.07.2020 11:41:09 |
14. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
193 |
12 |
84 |
IS: kolizní přihláška |
05.07.2020 12:00:46 |
15. |
Vicenda Ondřej |
27.02.1998 |
TK Kaznějov |
391 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2020 18:39:13 |
16. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
136 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2020 12:32:58 |
17. |
Bolardt Antonín |
07.06.1998 |
TK Sparta Praha |
27 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2020 17:09:14 |
18. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
146 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 00:26:20 |
19. |
Potužák David |
10.03.1995 |
TCG Karlovy Vary |
96 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 11:22:31 |
20. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
87 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 17:30:41 |
21. |
Marek Jan |
17.12.1987 |
TK Louny |
227 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
09.07.2020 21:31:40 |
22. |
Puršl Vladimír |
02.02.1988 |
TK Roudnice n.L. |
254 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 22:36:57 |
23. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
99 |
15 |
422 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 13:30:17 |
24. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1032 |
1 |
20 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 13:43:42 |
25. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
731 |
3 |
36 |
odhlášeno pořadatelem |
10.07.2020 14:17:21 |
26. |
Příhoda Jan |
13.05.2002 |
Slavoj Český Brod |
334 |
6 |
43 |
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 15:37:43 |
|