Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 13.-16.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Duda Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benda Marek | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pech Patrik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Vojtěch | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pánik Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Kraus Martin | | | | 6:2, 4:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | | | 7:6 (5), 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Pechala František | | | | | | |
| | | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Bližňák Jaroslav | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Jiroušek Lukáš | | | | 6:4, 2:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | 6:1, 3:6, 7:6 (3) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Kalivoda Adam | | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (6), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dostál Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Kvis Kryštof | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (9), 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vejšický Oldřich | | | | | | |
| | | | | | |
Červinka Petr | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 3:6, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Mikula Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Cintl Matěj | | | | | 7:6 (1), 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Codl Miroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Trnka Přemysl | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (4), 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
Pačes Filip | | | | 7:5, 2:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Novák Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Kozler Adam | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vodák Petr | 4:6, 7:6 (4), 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Michl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jan Vodička 774774195 |
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 9.00 SEMI dvouhra: Následuje finále dvouhra.
Finále čtyřhra: odpoledne
|
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Duda Filip | 22 | 35 | Michl Filip | 35 | 30 | Řezníček Vladimír | 47 | 25 | Blecha Adam | 62 | 20 | Jeníček Jiří | 63 | 20 | Pechala František | 70 | 20 | Kalivoda Adam | 77 | 20 | Cintl Matěj | 80 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 112043 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Šodek David | 08.01.1990 | LTC Modřany 2005 | Musil Mathias | 08.08.2002 | I.ČLTK Praha | Pecák Štěpán | 21.06.2000 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Bena Libor | 03.01.1986 | Sokol Petrovice | Semerák Jan | 26.01.2001 | Slavoj Český Brod | Szlifka Petr | 19.12.1999 | TK Ruzyně Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vodák Petr | 21.12.1993 | Jiskra Otrokovice | Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | Benda Marek | 24.03.1998 | Tenis Cibulka | Poláček Lukáš | 01.10.1991 | LTC Modřany 2005 |
|