Název: |
Berounka Cup - Praha 5 - Radotín |
Datum: |
11.-13.07. |
Pořadatel: |
LTC Radotín (C - 300) |
Kódové číslo: |
116041 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 19:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing.arch. Neřold Petr |
: |
U Vápenky 676/1 |
: |
15300 Praha 5 |
Tel. (1): |
777666932 |
E-mail: |
nerold@volny.cz |
Internet: |
www.ltcradotin.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj mužů LTC Radotín 11.-13.7.2020 bude rozšířen na 32 účastníků.
Prezentace na telefon 777666932 (Petr Neřold) v pátek 10.7.2020 do 19:00
Veřejné losování soutěže v klubovně LTC Radotín, Šárovo Kolo 932, Praha 5 v pátek 10.7.2020 v 19:30
1.kolo soutěže můžů v sobotu 11.7.2020 od 8:30 na dvorcích LTC Radotín |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hankovec Václav |
05.07.1975 |
TK Ruzyně Praha |
200 |
9 |
|
|
15.06.2020 23:42:17 |
2. |
Moravec František |
10.09.2000 |
TJ Sokol Vysočany |
269 |
9 |
|
|
01.07.2020 21:01:18 |
3. |
Forgács Radovan |
08.01.1973 |
1.TK Pacov |
447 |
6 |
|
volná karta |
04.07.2020 16:30:34 |
4. |
Lerbletier Jakub |
20.05.1993 |
TO Bohemians Praha |
515 |
4 |
|
|
02.07.2020 17:00:31 |
5. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
593 |
4 |
|
|
26.06.2020 01:39:45 |
6. |
Forgács Alex Gabriel |
02.08.2004 |
1.TK Pacov |
679 |
4 |
646 |
|
03.07.2020 23:18:20 |
7. |
Zavadil Tomáš |
30.10.1986 |
CTA Rudná |
710 |
4 |
|
|
28.06.2020 17:46:12 |
8. |
Báša Marek |
31.03.1994 |
Tenis Jiřina, spolek |
859 |
3 |
|
|
06.07.2020 10:54:58 |
9. |
Slavík Marek |
31.03.1988 |
TK Lány |
1032 |
1 |
|
|
09.06.2020 23:32:10 |
10. |
Málek Martin |
24.12.1992 |
Tenisový klub Černošice |
1032 |
1 |
|
|
10.06.2020 14:24:21 |
11. |
Jourdren Vincent |
31.01.1976 |
TJ Spoje Praha |
1032 |
1 |
|
|
17.06.2020 17:02:23 |
12. |
Stauch Tomáš |
26.10.2003 |
LTC Modřany 2005 |
1032 |
1 |
379 |
|
20.06.2020 11:39:23 |
13. |
Pazdírek Kryštof |
23.04.1979 |
TJ Břevnov |
1032 |
1 |
|
|
21.06.2020 12:20:41 |
14. |
Johanides Jan |
15.02.2000 |
LTC Radotín |
1032 |
1 |
|
|
26.06.2020 09:20:28 |
15. |
Svoboda Lukáš |
06.07.1996 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1032 |
1 |
|
|
27.06.2020 17:40:10 |
16. |
Sladký Štěpán |
08.07.1999 |
LTC Radotín |
1032 |
1 |
|
|
27.06.2020 21:31:45 |
17. |
Vaja Samuel |
08.07.2002 |
SK Aritma Praha |
1032 |
1 |
852 |
|
28.06.2020 20:59:05 |
18. |
Hanzlík David |
13.02.1999 |
LTC Radotín |
1032 |
1 |
|
|
01.07.2020 08:36:52 |
19. |
Kosina Petr |
22.05.1982 |
Spartak Průhonice |
1032 |
1 |
|
|
01.07.2020 11:43:00 |
20. |
Šefčík Martin |
16.01.1998 |
TJ Sokol Vysočany |
1032 |
1 |
|
|
01.07.2020 20:20:16 |
21. |
Neřold Kryštof |
16.12.1995 |
LTC Radotín |
1032 |
1 |
|
volná karta |
01.07.2020 22:36:27 |
22. |
Kos Richard |
18.06.2000 |
TK Stochov |
1032 |
1 |
|
volná karta |
03.07.2020 10:47:56 |
23. |
Neřold Tomáš |
21.06.1977 |
Sokol Dolní Počernice z.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
04.07.2020 16:28:33 |
24. |
Kapras Roman |
27.02.1973 |
LTC Kolín |
1032 |
1 |
|
přijat, soutěž rozšířena |
06.07.2020 23:32:32 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Franta Adam |
17.09.2003 |
LTC Radotín |
1032 |
1 |
767 |
přijat, soutěž rozšířena |
06.07.2020 23:33:09 |
2. |
Persán František |
05.03.1996 |
LTC Velešín z.s. |
784 |
3 |
|
přijat, soutěž rozšířena |
07.07.2020 23:58:52 |
3. |
Barták Jan |
04.11.1976 |
TJ Chlumec-Tenis |
455 |
6 |
|
přijat, soutěž rozšířena |
08.07.2020 00:08:11 |
4. |
Novák Martin |
04.06.1972 |
TJ Chlumec-Tenis |
1032 |
1 |
|
přijat, soutěž rozšířena |
08.07.2020 00:08:59 |
5. |
Filandr Jan |
25.11.1993 |
Baník Praha |
1032 |
1 |
|
přijat, soutěž rozšířena |
08.07.2020 00:11:56 |
6. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
45 |
přijat, soutěž rozšířena |
08.07.2020 00:15:01 |
7. |
Krmníček David |
05.08.1979 |
Sokol Smíchov I. |
1032 |
1 |
|
přijat, soutěž rozšířena |
08.07.2020 00:17:40 |
8. |
Chlumský Tomáš |
18.05.1999 |
Sokol Smíchov I. |
784 |
3 |
|
přijat, soutěž rozšířena |
10.07.2020 10:26:54 |
9. |
Sidorják Štěpán |
16.08.1998 |
TO SK Mělník |
254 |
9 |
|
|
10.07.2020 10:30:18 |
10. |
Prchal Jakub |
01.12.1996 |
TJ Kavalier Sázava |
1032 |
1 |
|
|
10.07.2020 11:05:38 |
11. |
Machač Kristian |
28.06.1999 |
Sokol Petrovice |
464 |
4 |
|
|
10.07.2020 11:07:21 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
153 |
12 |
81 |
odhlášeno hráčem |
13.06.2020 20:43:42 |
2. |
Komárek Luboš |
20.01.1981 |
TK Ruzyně Praha |
859 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 17:34:47 |
3. |
Boháč Adam |
21.05.2006 |
LTC Radotín |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.07.2020 14:55:04 |
4. |
Kufa Robert |
28.08.1987 |
SK HAMR, z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2020 19:54:17 |
5. |
Panáček Petr |
10.04.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
1032 |
1 |
213 |
odhlášeno hráčem |
05.07.2020 08:50:06 |
6. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
639 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2020 21:50:35 |
|