Český tenisový svaz
Název:
GOSI CUP 4. ročník
Datum:
11.-13.07.
Pořadatel:
Sokol Plzeň Doudlevce (C - 300)
Kódové číslo:
116040
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Gosler Karel
Luďka Pika 468/11
30100 Plzeň
Tel. (1):
603244984
Tel. (2):
734793462
E-mail:
orkam@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
108
15
 
 
01.07.2020 11:57:54
2.
Sysel František 18.06.1988 TK Benešov
119
15
 
 
21.06.2020 21:38:04
3.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
195
12
 
volná karta
02.07.2020 16:22:27
4.
Jindra Pavel 07.06.1999 TK Kaznějov
247
9
 
 
22.06.2020 22:08:51
5.
Vítek Jakub 22.07.1994 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
262
9
 
 
22.06.2020 22:07:44
6.
Mareš Vojtěch 20.09.1986 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
303
9
 
 
01.04.2020 03:25:06
7.
Tocik Jan 27.08.1997 TCG Karlovy Vary
329
6
 
 
22.06.2020 22:11:59
8.
Janisch Petr 07.01.1976 TCG Karlovy Vary
335
6
 
 
24.06.2020 22:06:26
9.
Gosler Milan 30.01.1975 TK Škoda Plzeň z.s.
362
6
 
 
27.06.2020 11:59:48
10.
Vokrouhlík Aleš 07.03.1975 TK Benešov
413
6
 
 
08.06.2020 09:10:27
11.
Gosler Marek 09.08.2003 Slavoj Stod
413
6
175
 
27.06.2020 12:00:46
12.
Benda Marek 25.01.1977 TK Škoda Plzeň z.s.
515
4
 
 
22.06.2020 22:06:44
13.
Makovíny Štefan 25.08.1978 TK Kaznějov
551
4
 
 
07.06.2020 11:22:08
14.
Pašek Adam 16.06.1999 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
573
4
 
 
28.06.2020 03:20:29
15.
Petričko Pavel 19.06.1982 TCG Karlovy Vary
717
4
 
 
22.06.2020 21:58:25
16.
Gosler Karel 30.01.1975 Sokol Plzeň Doudlevce
784
3
 
 
19.05.2020 12:41:39
17.
Bartoš Ondřej 27.12.2001 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
798
3
926
volná karta
06.07.2020 20:19:20
18.
Větrovec Michal 31.07.1995 TK Slavia Plzeň
978
3
 
 
20.06.2020 21:32:19
19.
Starý Dominik 18.01.1997 TK AGROFERT Prostějov
1012
3
 
 
20.05.2020 23:36:07
20.
Kroupa Václav 04.08.2000 Tenisklub Cheb
1032
1
 
 
17.05.2020 14:36:08
21.
Švík Jan 24.02.1982 Sokol Plzeň Doudlevce
1032
1
 
 
19.05.2020 12:41:28
22.
Gosler Karel 21.01.1996 Sokol Plzeň Doudlevce
1032
1
 
 
19.05.2020 12:42:01
23.
Hladík Aleš 03.04.1974 Sokol Plzeň Doudlevce
1032
1
 
 
19.06.2020 17:38:34
24.
Vítek Dominik 20.07.1994 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1032
1
 
 
22.06.2020 22:09:16
25.
Wais Vilém 27.09.1972 Sokol Plzeň Doudlevce
1032
1
 
 
22.06.2020 22:09:42
26.
Vakeš Jiří 29.03.1978 TK Nová Ves
1032
1
 
 
22.06.2020 22:10:19
27.
Šustr Karel 20.02.1975 TK Dýšina
1032
1
 
volná karta
23.06.2020 11:15:05
28.
Troják Pavel 16.05.1977 TO Rotas Rotava
1032
1
 
volná karta
26.06.2020 18:56:58
29.
Markov Pavel 02.06.1968 TK Nová Ves
1032
1
 
volná karta
26.06.2020 20:06:58
30.
Nový Tomáš 11.04.1983 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
1032
1
 
volná karta
26.06.2020 20:59:38
31.
Mourek Jaroslav 16.01.1974 TK Nová Ves
1032
1
 
volná karta
27.06.2020 19:18:22
32.
Pálek Vojtěch 29.01.2002 Sokol Plzeň Doudlevce
1032
1
 
volná karta
29.06.2020 15:45:14

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novikov Gabriel 29.03.2005 TCG Karlovy Vary
1032
1
 
 
07.07.2020 20:11:39
2.
Maška Jan 16.04.1982 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
1032
1
 
 
08.07.2020 18:25:36
3.
Voskanjan Nobel Georg 03.03.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
1032
1
 
 
10.07.2020 16:56:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolář Václav 20.03.1974 TCG Karlovy Vary
289
9
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 09:32:08
2.
Matas Robert 21.10.1971 TK Škoda Plzeň z.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
30.06.2020 21:36:02
3.
Došič Nikola 16.12.2002 TCG Karlovy Vary
1032
1
 
odhlášeno hráčem
05.07.2020 09:54:42
4.
Leitner Antonín 05.09.1975 TO Rotas Rotava
836
3
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 04:07:19