Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  MAMED OPEN
Pořadatel:  TK Města Bučovice
Datum:  13.-15.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Vágner Josef
 
 
 
Kalvoda Robert
6:2, 6:4
 
Hasoň Rostislav
4:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Gál Petr
6:3, scr.
 
 
 
 
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
Fuksa Petr
 
 
2:6, 7:6 (6), 1:0 (9)
 
Sušeň Thomas
 
Michal Tomáš
6:1, 6:1
 
Zduba Andreas
6:0, 6:0
 
König Robert
6:2, 6:2
 
 
 
Chmelík Oliver
6:4, 6:1
 
 
 
Mašek Jakub
4:6, 6:1, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Novobilský Daniel
 
Lafant Igor
6:1, 6:3
 
Knápek Václav
6:0, 6:3
 
Bugaj Martin
6:1, 6:0
 
 
 
Vysočan Filip
2:0, scr.
 
 
 
Adamec Jan
6:1, 6:4
 
 
 
Marek Josef
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
Zavřel Vít
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Cikl Martin
 
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022)
Poznámka pořadatele: Buffa Petr - omluven(zranění kotník),Žalud Adam - omluven (zranění záda)
Počet účastníků20
NasazeníBH
Vágner Josef 14412
Cikl Martin 2119
Bugaj Martin 2339
Sušeň Thomas 2479
Vysočan Filip 2939
Gál Petr 3046
Chmelík Oliver 3966
Mašek Jakub 5174
Kategorie : 4Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 112034

Cikl Martin - Sušeň Thomas
 
 
 
Macháň Miroslav - Novobilský Daniel
6:2, 6:1
 
Zduba Andreas - Mašek Jakub
6:3, 6:4
 
Zavřel Vít - König Robert
6:1, 6:3
 
 
 
Bugaj Martin - Michal Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Chmelík Oliver - Gál Petr
6:4, 6:4
 
 
 
Marek Josef - Knápek Václav
6:0, scr.
 
 
 
Hasoň Rostislav - Vysočan Filip
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
Vágner Josef - Adamec Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Vágner Josef 14412
Cikl Martin 2119
Bugaj Martin 2339
Sušeň Thomas 2479
Vysočan Filip 2939
Gál Petr 3046
Chmelík Oliver 3966
Mašek Jakub 5174
Kategorie : 4Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 114034

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Žalud Adam22.07.1999TK Drnovice
Buffa Petr28.02.1990VSK VŠB-TU Ostrava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novobilský Daniel06.04.1996Sokol Brno Žabovřesky
Sušeň Thomas25.10.1993T.J. Sokol Šumperk
Fuksa Petr19.12.1993TJ Zbrojovka Vsetín
Kalvoda Robert03.05.1971Mosilana Brno
Macháň Miroslav06.03.1974TK Města Bučovice