Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  LTC Řevnice
Pořadatel:  LTC Řevnice
Datum:  07.-09.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Beneš Michal
 
 
 
Kožušník Radovan
6:2, 6:1
 
Camfrla Štěpán
6:0, 6:0
 
Lhotský Marek
6:4, 6:0
 
 
 
 
3:6, 6:1, 6:3
 
Šebík Daniel
 
Sysel František
6:0, 6:2
 
 
 
Nejedly  jan
3:0, scr.
 
Sviták Michal
6:0, 6:7 (5), 6:1
 
Václavek Petr
6:2, 6:2
 
Pinta Gabriel
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Vokrouhlík Aleš
 
Šmída Marek
scr.
 
 
 
 
6:3, 1:6, 6:2
 
Šubert Vítek
 
Šupáček Otakar
6:2, 6:0
 
Jurgovski Vladislav
4:6, 6:3, 7:5
 
 
6:1, 6:2
 
Vyhlas Radek
 
Tvrský Ondřej
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:2, 3:6, 7:6 (4)
 
Šmída Daniel
 
Čihák Josef
scr.
 
Šmída David
3:6, 6:3, 6:4
 
 
7:6, 6:1
 
Krejčík David
 
Počet účastníků21
NasazeníBH
Beneš Michal 12115
Krejčík David 18912
Sysel František 2479
Vyhlas Radek 2559
Šebík Daniel 3506
Tvrský Ondřej 3796
Vokrouhlík Aleš 4416
Šmída Marek 6234
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 112031

Beneš Michal - Krejčík David
 
 
 
Camfrla Štěpán - Šubert Vítek
7:5, 6:0
 
Šupáček Otakar - Pinta Gabriel
6:1, 6:1
 
Sysel František - Vokrouhlík Aleš
2:6, 6:2, 7:5
 
 
 
 
3:6, 6:2, 6:4
 
Šmída Daniel - Šmída David
 
Čihák Josef - Veselý Martin
6:7 (7), 6:2, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Tvrský Ondřej - Vild Ondřej
 
Kožušník Radovan - Václavek Petr
6:3, 6:7 (0), 6:4
 
Jurgovski Vladislav - Lhotský Marek
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Šebík Daniel - Vyhlas Radek
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Beneš Michal 12115
Krejčík David 18912
Sysel František 2479
Vyhlas Radek 2559
Šebík Daniel 3506
Tvrský Ondřej 3796
Vokrouhlík Aleš 4416
Čihák Josef 6544
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 114031

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hübl Karel27.12.1978LTC Řevnice
Drašnar Michal07.03.1963LTC Řevnice
Šebík Miroslav19.07.1964LTC Řevnice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čihák Josef14.05.1992Tenisový klub Černošice
Tvrský Ondřej17.10.1966Spartak Rožmitál
Vyhlas Radek19.03.1993Sokol Horní Branná
Vokrouhlík Aleš07.03.1975TK Benešov
Sysel František18.06.1988TK Benešov
Vild Ondřej19.01.2004TK Slavia Plzeň
Veselý Martin28.02.1989LTC Radotín