Název: |
Optim Tour - Sport Technik Bohemia Cup M - Kvalifikace MČR |
Datum: |
03.-07.07. |
Pořadatel: |
TGC Káraný (A - 500) |
Místo konání: |
Káraný a Houšťka |
Kódové číslo: |
116031 |
Dvorců + povrch: |
13 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Ne do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Zlatohlávek Pavel |
U sv.Jána 658 | |
252 44 Dolní Jirčany | |
Tel. (1): |
775 169 048 |
Tel. (2): |
222 824 318 |
E-mail: |
pavel.zlatohlavek@mpss.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kunčík Jan | 20.03.1993 | LTK Liberec | 22 |
35 |
15.06.2016 16:43:32 |
||
2. |
Doležel Filip | 29.05.1993 | TC Brno. | 27 |
30 |
21.06.2016 21:35:22 |
||
3. |
Knoflíček Daniel | 05.01.1995 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 29 |
30 |
22.06.2016 09:26:25 |
||
4. |
Musil Tomáš | 30.11.1991 | TK Louny | 32 |
30 |
23.03.2016 16:31:09 |
||
5. |
Nebojsa Stanislav | 02.10.1979 | Jiskra Otrokovice | 35 |
30 |
11.05.2016 10:49:43 |
||
6. |
Bíško Michal | 07.05.1994 | TK Start Praha-Topolka | 37 |
25 |
29.05.2016 18:57:39 |
||
7. |
Michl Lukáš | 08.01.1990 | TO SK Mělník | 44 |
25 |
17.06.2016 10:11:11 |
||
8. |
Šimůnek David | 09.07.1993 | I.ČLTK Praha | 45 |
25 |
13.03.2016 15:31:13 |
||
9. |
Skácel Dan | 30.12.1987 | TC Brno. | 47 |
25 |
volná karta | 27.06.2016 09:04:23 |
|
10. |
Makrlík Petr | 27.10.1993 | 1. Východočeská Tenisová | 48 |
25 |
03.04.2016 11:37:58 |
||
11. |
Vojtěchovský Lukáš | 29.01.1971 | LTK Liberec | 49 |
25 |
16.06.2016 15:33:13 |
||
12. |
Michl Filip | 02.04.1994 | TO SK Mělník | 50 |
25 |
26.03.2016 09:25:45 |
||
13. |
Nouza Petr | 09.09.1998 | RPM Spoje Praha | 51 |
25 |
11 |
20.03.2016 11:36:09 |
|
14. |
Rola Daniel | 18.06.1993 | LTK Liberec | 52 |
25 |
09.05.2016 10:05:14 |
||
15. |
Adámek Vojtěch | 21.03.1990 | LTC Modřany 2005 | 53 |
25 |
27.05.2016 21:21:11 |
||
16. |
Vachtl Jiří | 12.06.1996 | LTC Slovan Kladno | 56 |
20 |
13.03.2016 20:25:52 |
||
17. |
Bolardt Antonín | 07.06.1998 | TK Sparta Praha | 61 |
20 |
6 |
11.06.2016 01:27:18 |
|
18. |
Hrabec Tomáš | 28.12.1990 | Jiskra Otrokovice | 65 |
20 |
04.04.2016 21:16:49 |
||
19. |
Rychtecký Tomáš | 11.10.1996 | TK Chomutov | 79 |
20 |
18.03.2016 11:46:44 |
||
20. |
Dolejší Petr | 10.11.1993 | Slavoj Český Brod | 81 |
20 |
15.06.2016 10:48:23 |
||
21. |
Kracík Matěj | 09.01.1991 | SK JC Sport Opava | 83 |
15 |
17.06.2016 16:12:48 |
||
22. |
Pešek Jaroslav | 29.11.1976 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 84 |
15 |
22.03.2016 06:26:32 |
||
23. |
Orlita Daniel | 08.07.1997 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 87 |
15 |
54 |
19.03.2016 21:18:42 |
|
24. |
Jiřička Jakub | 30.05.1992 | TK Start Praha-Topolka | 89 |
15 |
09.06.2016 14:10:46 |
||
25. |
Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | 92 |
15 |
39 |
19.04.2016 11:18:31 |
|
26. |
Nerušil Marek | 29.10.1995 | Lokomotiva Nymburk | 93 |
15 |
16.04.2016 23:58:27 |
||
27. |
Nouza Jiří | 29.02.1996 | SK HAMR, z.s. | 100 |
15 |
04.05.2016 19:45:58 |
||
28. |
Kalivoda Adam | 17.04.1997 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 101 |
15 |
32 |
23.05.2016 15:27:49 |
|
29. |
Gengel Marek | 17.09.1995 | TK Horní Měcholupy | 110 |
15 |
20.06.2016 09:32:08 |
||
30. |
Vejvara Lukáš | 26.03.1997 | LTC Modřany 2005 | 132 |
12 |
4 |
21.03.2016 09:23:11 |
|
31. |
Vicenda Ondřej | 27.02.1998 | TK Kaznějov | 147 |
12 |
38 |
28.03.2016 19:25:32 |
|
32. |
Berger Jakub | 24.09.1991 | LTC Houštka | 148 |
12 |
volná karta | 28.06.2016 12:59:41 |
|
33. |
Minx David | 04.10.1994 | LTC Houštka | 167 |
12 |
volná karta | 28.06.2016 12:57:32 |
|
34. |
Jetel Michal | 14.01.1996 | LTC Houštka | 189 |
12 |
volná karta | 28.06.2016 12:58:32 |
|
35. |
Holiš Štěpán | 12.03.1998 | TK Na Dolině o.s. | 207 |
9 |
10 |
23.05.2016 09:40:26 |
|
36. |
Rabas Daniel | 29.01.1998 | TC Chrudim z.s. | 226 |
9 |
22 |
30.04.2016 21:54:36 |
|
37. |
Ricci Alessandro | 04.01.1998 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 478 |
4 |
12 |
16.06.2016 22:16:32 |
|
38. |
Pechala František | 29.03.1999 | I.ČLTK Praha | 528 |
4 |
27 |
19.04.2016 12:44:54 |
|
39. |
volná karta | volná karta |
||||||
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rinko Štěpán | 13.11.1996 | TCG Karlovy Vary | 72 |
20 |
přijat do HS | 27.06.2016 09:01:22 |
|
2. |
Šmíd Petr | 05.12.1983 | TK Brno Bosonohy,z.s. | 96 |
15 |
přijat do HS | 27.06.2016 12:13:02 |
|
3. |
Kurka Josef | 24.07.1991 | I.ČLTK Praha | 114 |
15 |
přijat do HS | 19.04.2016 22:14:46 |
|
4. |
Malý Patrik | 06.01.1997 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 146 |
12 |
273 |
přijat do HS | 14.03.2016 22:39:18 |
5. |
Filipský Jakub | 12.06.1995 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 156 |
12 |
přijat do HS | 28.03.2016 18:31:54 |
|
6. |
Daniš Radek | 13.09.1997 | TK Brno Bosonohy,z.s. | 203 |
9 |
90 |
přijat do HS | 13.06.2016 07:31:52 |
7. |
Buffa Petr | 28.02.1990 | VSK VŠB-TU Ostrava | 221 |
9 |
přijat do HS | 27.03.2016 13:19:54 |
|
8. |
Zelinka David | 18.04.1998 | SK Aritma Praha | 226 |
9 |
46 |
přijat do HS | 16.05.2016 18:23:42 |
9. |
Pavluv Richard | 08.11.1996 | LTC Houštka | 242 |
9 |
přijat do HS | 14.04.2016 11:18:46 |
|
10. |
Hrubý Adam | 10.06.1997 | TK Most | 260 |
9 |
62 |
přijat do HS | 13.06.2016 06:36:21 |
11. |
Pokorný Jan | 24.10.1997 | SK Aritma Praha | 289 |
9 |
100 |
přijat do HS | 24.04.2016 14:11:39 |
12. |
Dušek Jakub | 14.09.1990 | SK OAZA Praha | 362 |
6 |
přijat do HS | 21.06.2016 23:53:25 |
|
13. |
Mareš Petr | 28.05.1982 | LTC Rudná | 392 |
6 |
přijat do HS | 26.03.2016 12:09:54 |
|
14. |
Kubáč Petr | 17.06.1985 | Orel jednota Praha-Balkán | 399 |
6 |
přijat do HS | 15.06.2016 15:56:58 |
|
15. |
Martínek David | 02.08.1998 | SK HAMR, z.s. | 581 |
4 |
47 |
přijat do HS | 20.06.2016 00:09:00 |
16. |
Severa Karel | 11.02.1993 | CTA Rudná | 620 |
4 |
přijat do HS | 20.03.2016 11:21:36 |
|
17. |
Belozerskikh Alexander | 04.04.1999 | SK Aritma Praha | 854 |
3 |
202 |
přijat do HS | 30.05.2016 09:20:06 |
18. |
Zavada Martin | 29.06.1998 | TopTennis Xaverov s.r.o. | 1048 |
1 |
přijat do HS | 24.03.2016 16:55:01 |
|
19. |
Metelka Jan | 02.04.1985 | TK Spartak Jihlava | 1048 |
1 |
přijata do HS | 19.06.2016 10:31:43 |
|
20. |
Groen Sander | 16.06.1968 | - | 1048 |
1 |
pouze čtyřhra | 29.06.2016 14:43:57 |
|
21. |
Vopička Milan | 25.03.1976 | I.ČLTK Praha | 1048 |
1 |
pouze čtyřhra | 01.07.2016 08:46:39 |
|
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brunclík Petr | 17.07.2006 | TK Sparta Praha | 1048 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2016 21:42:37 |
|
2. |
Řehák Jakub | 02.09.1989 | Tenisový klub Eden HK | 131 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.05.2016 09:59:32 |
|
3. |
Prokop Vojtěch | 04.09.1998 | TC-MJ TENIS Líšeň | 331 |
6 |
20 |
odhlášeno hráčem | 30.05.2016 19:42:47 |
4. |
Lorenc Kristián | 30.09.1997 | LTC Modřany 2005 | 228 |
9 |
129 |
odhlášeno hráčem | 08.06.2016 21:46:35 |
5. |
Beneš Michal | 22.03.1976 | Baník Příbram | 179 |
12 |
odhlášeno hráčem | 14.06.2016 18:44:36 |
|
6. |
Poštolka Roman | 07.04.1999 | Slavoj Český Brod | 222 |
9 |
71 |
odhlášeno hráčem | 15.06.2016 16:46:23 |
7. |
Vala Daniel | 27.06.1992 | SKT Frýdlant n.O. | 42 |
25 |
odhlášeno pořadatelem | 23.06.2016 11:45:25 |
|
8. |
Patyk Jakub | 18.05.1999 | TK Ústí n.Labem | 1048 |
1 |
131 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2016 19:42:36 |
9. |
Jedlička Lukáš | 28.06.1987 | LTC Modřany 2005 | 26 |
30 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2016 16:04:54 |
|
10. |
Bartoň Dominik | 05.04.1998 | TK Kopřivnice z.s. | 99 |
15 |
15 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2016 17:21:25 |
11. |
Velek Daniel | 01.06.1999 | LTC Tábor 1903 | 1014 |
3 |
21 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2016 10:27:56 |
12. |
Franěk Michal | 22.11.1988 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 18 |
35 |
IS: lhůta 5 dní | 26.06.2016 14:54:56 |
|
13. |
Novák Martin | 04.03.1999 | Tenis Club Mokropsy | 1048 |
1 |
125 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2016 10:43:20 |
14. |
Mrázek David | 14.09.1992 | LTC Slovan Kladno | 86 |
15 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2016 16:58:33 |
|
15. |
Jirovský Jakub | 02.10.1989 | LTC Tábor 1903 | 215 |
9 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2016 18:45:06 |
|
16. |
Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb | 546 |
4 |
31 |
IS: lhůta 5 dní | 27.06.2016 19:41:47 |
17. |
Honc Jaroslav | 11.02.1980 | LTC Bakov n.Jiz. | 223 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 29.06.2016 08:46:04 |
|
18. |
Studený Jan | 14.07.1988 | BTK Brno | 242 |
9 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2016 12:09:38 |
|
19. |
Dubský Marek | 16.01.1999 | SK HAMR, z.s. | 298 |
9 |
18 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2016 18:10:35 |
20. |
Abeldinov Patrik | 13.06.1998 | Tenisklub Cheb | 1048 |
1 |
61 |
IS: lhůta 5 dní | 30.06.2016 12:42:10 |
21. |
Pašalič Marko | 11.12.1998 | TK Olymp Praha | 390 |
6 |
99 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2016 13:12:11 |
22. |
Vrba Daniel | 23.07.1996 | Sokol Brno Žabovřesky | 74 |
20 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2016 16:51:10 |
|
23. |
Poláček Lukáš | 01.10.1991 | LTC Modřany 2005 | 63 |
20 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2016 21:49:54 |