Český tenisový svaz
Název:
TC Třinec Open
Datum:
04.-07.07.
Pořadatel:
TC Třinec (B - 500)
Dotace:
52000
Kódové číslo:
116022
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Fargač René
Rybářská 1299
739 61 Třinec-Lyžbice
Tel. (1):
737 256 021
Tel. (2):
558 997 529
E-mail:
rene.fargac@tctrinec.cz
Internet:
www.tctrinec.cz

Poznámka pořadatele:

Pondělí:

09:00 hod. finále dvouhra muži
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haliak Mikalai 14.08.1998 VSK VŠB-TU Ostrava
26
30
 
 
01.07.2020 09:04:20
2.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
 
26.05.2020 07:22:20
3.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
 
26.05.2020 06:51:32
4.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
 
27.05.2020 20:28:06
5.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
30.06.2020 21:08:30
6.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
09.06.2020 23:10:31
7.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
24.05.2020 15:15:28
8.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
21.06.2020 21:13:10
9.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
89
15
 
 
01.07.2020 14:45:39
10.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
109
15
 
 
01.07.2020 14:01:32
11.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
112
15
 
 
22.04.2020 13:35:19
12.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
 
29.06.2020 13:41:29
13.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
131
12
 
 
11.06.2020 07:51:03
14.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
 
18.05.2020 08:27:18
15.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
12
 
 
15.06.2020 16:30:24
16.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
187
12
 
 
02.07.2020 21:07:26
17.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
254
9
 
 
15.06.2020 13:00:43
18.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
03.07.2020 10:57:42
19.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
283
9
23
 
29.06.2020 10:12:22
20.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
308
6
158
 
03.07.2020 17:08:37
21.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
315
6
35
 
01.07.2020 10:33:51
22.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
409
6
104
 
23.06.2020 15:54:36
23.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
 
20.05.2020 18:33:16
24.
Bližňák Jaroslav 15.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s.
521
4
 
 
02.07.2020 11:12:59
25.
Vaněček Tomáš 05.04.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
717
4
 
 
30.05.2020 15:13:23
26.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
717
4
9
 
03.07.2020 16:25:57
27.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
15.04.2020 15:13:51
28.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
 
01.05.2020 17:26:38
29.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
 
27.05.2020 21:11:02
30.
Vanko Tomáš 29.09.2001 TC BORS CLUB
1032
1
 
 
05.06.2020 20:41:56
31.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
1032
1
190
 
16.06.2020 14:51:09
32.
Raška Vítek 10.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s.
1032
1
254
 
19.06.2020 10:19:55
33.
Cymorek Jakub 05.08.1990 SK Vitality Slezsko o.s.
1032
1
 
 
21.06.2020 17:50:26
34.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
1032
1
264
 
30.06.2020 15:03:51
35.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
1032
1
410
 
02.07.2020 21:08:26
36.
Cienciala Jan 09.01.2004 TC Třinec
1032
1
284
 
03.07.2020 13:48:14
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
38
25
 
odhlášeno hráčem
02.06.2020 21:54:04
2.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 19:09:59
3.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
25
30
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 07:48:17
4.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
274
9
80
odhlášeno hráčem
23.06.2020 11:56:37
5.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
679
4
39
IS: lhůta 5 dní
26.06.2020 12:16:20
6.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
odhlášeno hráčem
28.06.2020 08:31:19
7.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
odhlášeno hráčem
28.06.2020 10:24:43
8.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
odhlášeno hráčem
28.06.2020 15:56:22
9.
Gengel Marek 17.09.1995 RPM OÁZA Říčany
19
35
 
IS: lhůta 5 dní
28.06.2020 19:09:46
10.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
02.07.2020 18:21:51
11.
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
 
odhlášeno hráčem
03.07.2020 12:13:00