Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  30.06-05.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Paroulek Tadeáš
 
 
 
Kozler Adam
6:4, 6:2
 
Pučálka Jan
6:4, 0:6, 6:4
 
Vojtěchovský Lukáš
6:4, 6:1
 
Pecák Štěpán
6:3, 7:6
 
 
7:5, 6:3
 
Nebojsa Stanislav
 
Rinko Štěpán
6:4, 6:2
 
 
 
Kubík Kristián
6:2, 4:6, 7:5
 
Šťastný Boris
6:2, 6:3
 
Pavluv Richard
6:2, 6:2
 
Bartoň Hynek
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Štěpánek Antonín
 
Bolardt Antonín
6:3, 6:4
 
 
 
Donald Matthew William
7:5, 7:6
 
Poštolka Roman
0:6, 7:5, 6:4
 
Sklenka Victor Andrés
1:6, 6:3, 7:5
 
Příhoda Jan
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Černý Matyáš
 
Vrbka Jiří
7:6, 6:2
 
 
 
Bartoň Dominik
7:6, 4:1, scr.
 
Beneš Petr
7:6, 6:2
 
Blecha Adam
6:0, 7:6
 
Děrkas Zdeněk
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Pátý Daniel
 
Reček Dominik
6:3, 6:4
 
 
 
Kraus Martin
6:1, 6:0
 
Tříška Martin
3:6, 6:2, 6:2
 
Žitko Radim
6:1, 3:6, 6:2
 
Paulson Andrew
6:4, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Kadora Jakub
 
Michl Filip
6:0, 6:2
 
 
 
Semerák Jan
3:6, 6:4, 6:2
 
Vachtl Jiří
0:6, 6:3, 6:3
 
Zapský Kryštof
6:1, 7:5
 
Šilhavý Jan
6:7, 7:5, 6:0
 
 
7:6, 6:4
 
Barnat Jiří
 
Vrba Daniel
6:1, 6:2
 
 
 
Horák Ondřej
6:2, 3:6, 6:3
 
Jirovský Jakub
7:6, 7:6
 
Motl Pavel
4:6, 6:4, 7:5
 
Jermář Jan
6:2, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Vlkovský Vojtěch
 
Cintl Matěj
7:6, 6:1
 
 
 
Kracík Matěj
6:4, 7:6
 
Šafář Martin
6:2, 6:4
 
Pleva Jan
7:5, 6:2
 
Mareš Vojtěch
6:1, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Hájek Petr
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Sobota 10.30 Houštka: semifinále dvouhry, NB 13.30 finále dvouhry , čtyřhry dle situace NB 12.30
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 2135
Hájek Petr 2530
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Štěpánek Antonín 3030
Reček Dominik 3030
Pátý Daniel 3530
Vrba Daniel 3925
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 112017

Barnat Jiří - Paroulek Tadeáš
 
 
 
Dvořák Marek - Železný Jan
6:2, 6:4
 
Beneš Petr - Rais Vítek
3:6, 7:6, 1:0 (1)
 
Žitko Radim - Majšajdr Lubomír
7:6, 6:7, 1:0 (4)
 
Kubík Kristián - Pecák Štěpán
6:1, 6:0
 
Vrbka Jiří - Maštálka Petr
6:3, 6:2
 
Štěpánek Antonín - Vejvara Lukáš
6:7, 6:3, 1:0 (11)
 
Hájek Petr - Motl Pavel
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Kraus Martin - Kozler Adam
2:6, 6:1, 1:0 (3)
 
Jermář Jan - Kadora Jakub
6:4, 6:4
 
Reček Dominik - Zlatohlávek Tomáš
5:7, 6:4, 1:0 (6)
 
Šimek Luboš - Jetel Michal
6:2, 6:2
 
 
6:0, 7:6
 
Nebojsa Stanislav - Bíško Michal
 
Zapský Kryštof - Černý Matyáš
scr.
 
Příhoda Jan - Beneš Martin
6:4, 7:6
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
6:3, 2:6, 1:0
 
Cintl Matěj - Pánik Matěj
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Bartoň Hynek - Bartoň Dominik
7:5, 6:4
 
Vachtl Jiří - Sklenka Victor Andrés
5:7, 6:3, 1:0 (8)
 
 
6:4, 6:4
 
Bolardt Antonín - Paulson Andrew
 
Pavluv Richard - Michl Filip
scr.
 
Rinko Štěpán - Blecha Adam
6:1, 3:6, 1:0 (4)
 
Klír Petr - Peterka Adam
6:3, 6:3
 
Pučálka Jan - Semerák Jan
6:3, 6:1
 
Šilhavý Jan - Vojtěchovský Lukáš
3:6, 6:0, 1:0 (6)
 
Mareš Vojtěch - Šťastný Boris
6:1, 6:3
 
 
7:5, 6:0
 
Pátý Daniel - Vrba Daniel
 
Počet dvojic27
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 2135
Hájek Petr 2530
Barnat Jiří 2630
Bolardt Antonín 2730
Reček Dominik 3030
Štěpánek Antonín 3030
Pátý Daniel 3530
Vrba Daniel 3925
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 114017

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jiroušek Lukáš19.07.2001TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Maštálka Petr13.11.2002LTC Mladá Boleslav z.s.
Knutson Dominik29.09.2003TC Dvůr Králové, z.s.
Dvořák Marek27.02.1984TCG Karlovy Vary
Pánik Matěj09.05.2000TK Sparta Praha
Zlatohlávek Tomáš25.01.2004I.ČLTK Praha
Bíško Michal07.05.1994TK Start Praha-Topolka
Vejvara Lukáš26.03.1997SK HAMR, z.s.
Majšajdr Lubomír01.04.1988LTK Liberec
Železný Jan18.05.1984TK FZŠ Trávníčkova