Český tenisový svaz
Název:
A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup
Datum:
30.06-05.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 600)
Místo konání:
LTC Houšťka
Dotace:
60000
Kódové číslo:
116017
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
U sv. Jána 658
252 44 Dolní Jirčany
Tel. (1):
775 169 048
Tel. (2):
222 824 318
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz
Internet:
www.optimtour.cz

Poznámka pořadatele:


AUTOKOUT CENTRUM 2020
První letní turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020

Turnaj je zároveň kvalifikací na MČR dospělých v Ostravě.

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

Ředitek turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

Hlavní rozhodčí: Ing. Pavel Beneš – 777 776 230

----------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
----------
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději
do pondělí 29.června do 18 hodin !!!
Pak už to přes IS ČTS nebude možné.
V tu dobu také končí telefonická prezentace do kvalifikace a
šanci hrát, tak mohou dostat i hráči z řad náhradníků.

Také doporučujeme odstranit kolizní přihlášky, pokud jste přihlášeni na
turnajích, konaných těsně před naším turnajem.

Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
----------------------------------------------------------------------------------

KVALIFIKACE:
----------------
Prezentace se koná v pondělí 29.června do 17 hodin na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v úterý 30.června v 9.30 hodin osobní prezentací všech
hráčů, kteří se telefonicky prezentovali o den dříve.
Dále následuje los kvalifikace. Kvalifikaci řídí Martin Emr: 775 152 295
Dodatečně přijetí hráči do kvalifikace:
Knutson, Maštálka (prezentováni)

HLAVNÍ SOUTĚŽ:
-------------------
Prezentace se koná v úterý 30.června do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Rozehra je možná od 8 hodin po celý den během turnaje,
na dvou dvorcích s umělou antukou.

Osobní prezentace a zaplacení vkladu bude probíhat v areálu
LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
--------------------------------
Útery 30.června:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce

Středa 1.července:
8.30 předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
9.30 osobní prezentace kvalifikace žen v Houštce a pak první zápasy,
dále I.kolo dvouhry mužů a předkola čtyřher mužů

Čtvrtek 2.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
NB 12.00 osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů

Pátek 3.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů,
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen
NB 14.00 semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Sobota 4.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen,
NB 11.00 finále dvouhry mužů
NB 12.00 semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Neděle 5.července:
10.00 finále dvouhry žen

Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 604 908 498
Motel Euro: 326 913 122, 731 753 274
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha
21
35
 
 
13.06.2020 18:06:04
2.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
25
30
 
 
25.05.2020 13:59:20
3.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
31.05.2020 08:59:37
4.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
17.05.2020 13:29:27
5.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
 
11.06.2020 13:40:18
6.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
volná karta
22.06.2020 20:02:24
7.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
35
30
 
 
12.06.2020 09:35:25
8.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
39
25
 
 
01.06.2020 21:11:48
9.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
 
08.06.2020 18:10:37
10.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
 
31.05.2020 21:12:43
11.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
11.06.2020 12:21:31
12.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
27.05.2020 08:44:14
13.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
09.06.2020 20:52:42
14.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
 
01.06.2020 22:08:03
15.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
 
02.06.2020 11:12:52
16.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
 
19.06.2020 15:41:30
17.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
23.05.2020 07:30:08
18.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
 
30.05.2020 00:05:49
19.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
 
17.06.2020 10:18:51
20.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
60
20
 
 
07.06.2020 09:15:30
21.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
01.04.2020 10:17:07
22.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
04.04.2020 12:35:19
23.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
04.06.2020 22:26:13
24.
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha
65
20
4
 
03.06.2020 11:40:54
25.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
66
20
 
 
17.06.2020 18:45:41
26.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
69
20
252
 
26.05.2020 13:55:18
27.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
24.05.2020 15:15:16
28.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
17.05.2020 23:04:11
29.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
 
28.05.2020 22:57:07
30.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
volná karta ČTS
28.05.2020 07:35:27
31.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
volná karta
17.05.2020 19:34:00
32.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
volná karta
18.05.2020 08:26:49
33.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
 
18.05.2020 08:23:39
34.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
16.04.2020 09:15:14
35.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
volná karta ČTS
31.05.2020 14:00:14
36.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
 
26.05.2020 19:46:13
37.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
 
01.06.2020 13:28:19
38.
Jetel Michal 14.01.1996 LTC Houštka
551
4
 
pouze čtyřhra
19.05.2020 11:11:52
39.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
908
3
8
 
23.05.2020 11:11:56
40.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
 
20.05.2020 21:46:34
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
prezentován Q
03.05.2020 23:55:53
2.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
prezentován Q
11.06.2020 14:19:47
3.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
prezentován Q
22.05.2020 19:30:41
4.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
prezentován Q
13.06.2020 20:15:04
5.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
prezentován Q
07.06.2020 19:46:39
6.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
prezentován Q
23.05.2020 12:31:07
7.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
volná karta HS
10.06.2020 00:07:15
8.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
prezentován Q
24.05.2020 13:49:05
9.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
prezentován Q
19.05.2020 21:29:28
10.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
prezentován Q
10.04.2020 22:45:42
11.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
122
15
19
prezentován Q
24.06.2020 15:14:27
12.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
prezentován Q
18.04.2020 10:35:19
13.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
123
15
 
prezentován Q
09.06.2020 23:28:02
14.
Dopita Marek 02.09.1990 TC Nové Město n. Metují
126
15
 
prezentován Q
05.06.2020 19:13:42
15.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
prezentován Q
28.06.2020 22:52:45
16.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
12
 
prezentován Q
02.06.2020 15:53:58
17.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
185
12
 
prezentován Q
17.06.2020 21:22:45
18.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
prezentován Q
05.06.2020 13:29:26
19.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
239
9
67
prezentován Q
01.04.2020 00:09:04
20.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
334
6
43
prezentován Q
15.06.2020 13:36:37
21.
Jirovský Jakub 02.10.1989 LTC Tábor 1903
419
6
 
prezentován Q
29.06.2020 14:45:08
22.
Šimek Luboš 16.09.1982 LTC Houštka
731
3
 
WC prezentován Q
13.06.2020 21:38:22
23.
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s.
822
3
 
WC prezentován Q
04.06.2020 18:28:54
24.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
1032
1
704
prezentován Q
08.05.2020 19:00:05
25.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
1032
1
331
WC prezentován Q
23.06.2020 13:06:55
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
249
9
 
odhlášeno hráčem
15.04.2020 11:15:27
2.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
04.06.2020 10:44:20
3.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
odhlášeno hráčem
10.06.2020 10:51:33
4.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
209
9
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 20:38:41
5.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
odhlášeno hráčem
11.06.2020 09:22:04
6.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
14.06.2020 13:38:04
7.
Svoboda Jakub 19.08.2003 LTK TEPLICE o.s.
1032
1
55
odhlášeno hráčem
14.06.2020 22:25:07
8.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
odhlášeno hráčem
17.06.2020 14:29:25
9.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
odhlášeno hráčem
18.06.2020 09:20:47
10.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
329
6
86
odhlášeno hráčem
18.06.2020 17:02:02
11.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
odhlášeno hráčem
18.06.2020 18:33:05
12.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
odhlášeno hráčem
20.06.2020 11:36:34
13.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2020 13:38:12
14.
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2020 11:20:27
15.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
odhlášeno hráčem
22.06.2020 06:49:59
16.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
odhlášeno hráčem
22.06.2020 11:44:51
17.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
odhlášeno hráčem
22.06.2020 13:30:21
18.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
344
6
124
odhlášeno hráčem
22.06.2020 17:03:09
19.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
22.06.2020 18:26:31
20.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
252
9
103
odhlášeno hráčem
22.06.2020 21:07:33
21.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 21:11:44
22.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 21:29:28
23.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
odhlášeno hráčem
23.06.2020 06:13:01
24.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
672
4
42
odhlášeno hráčem
23.06.2020 11:32:55
25.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
146
12
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 11:58:31
26.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:22
27.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:24
28.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
IS: kolizní přihláška
23.06.2020 12:00:25
29.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 14:33:51
30.
Nouza Petr 09.09.1998 SK HAMR, z.s.
14
35
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 13:45:32
31.
Sachko Vitaliy 14.07.1997 TC Realsport Nymburk o.s.
353
6
 
odhlášeno pořadatelem
24.06.2020 15:14:56
32.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
177
12
61
odhlášeno hráčem
24.06.2020 21:25:22
33.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
62
20
 
odhlášeno hráčem
25.06.2020 18:30:21
34.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
214
9
17
odhlášeno hráčem
25.06.2020 18:37:17
35.
Papík Tomáš 13.04.1994 TK Sparta Praha
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
26.06.2020 14:59:38
36.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
233
9
 
odhlášeno hráčem
26.06.2020 19:46:16
37.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
107
15
 
odhlášeno hráčem
27.06.2020 22:57:43
38.
Gengel Marek 17.09.1995 RPM OÁZA Říčany
19
35
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 19:09:47
39.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 12:12:33
40.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
315
6
35
odhlášeno hráčem
29.06.2020 13:11:23
41.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 13:34:33
42.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
98
15
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 17:28:46
43.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
28
30
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 17:49:50