Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  BLTC Brno
Datum:  29.06-02.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Kadora Jakub
 
 
 
Adamec Jan
7:6 (6), 6:1
 
Sušeň Thomas
6:1, 6:0
 
Robiček Petr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Buffa Petr
 
Hlavoň Ondřej
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Zoufalý Jiří
 
Černý Jan
6:3, 4:6, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Boháč Daniel
 
Vágner Josef
6:4, 6:4
 
 
 
 
7:5, 4:6, 6:3
 
Vaculík Lukáš
 
Machala Martin
7:5, 4:6, 3:0, scr.
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kelnar Tomáš
 
Daniel Jan
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Židlík Radek
 
Novobilský Daniel
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Guziur Filip
 
Wawrzyczek Andrej
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Stříteský Tomáš
 
Fargač Michal
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Jančík Jakub
 
Vaculík Robin
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Komprda Tomáš
 
Kalvoda Robert
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Rumler Robert
 
Podzemný Vojtěch
6:1, 4:6, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Marančák Jan
 
Jež Jiří
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Dostál Petr
 
Přeček Michal
4:6, 6:4, 4:0, scr.
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kopeček Denis
 
Siwy Rudolf
3:6, 6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 7:6 (5)
 
Kovařík David
 
Rozhodčí turnaje: Kiss David (platná licence B do 30.04.2022)
Poznámka pořadatele: 1.7. finále dvouhry v 9:00
Počet účastníků33
NasazeníBH
Kadora Jakub 4925
Kovařík David 7320
Rumler Robert 8220
Vágner Josef 8715
Boháč Daniel 10515
Guziur Filip 10615
Wawrzyczek Andrej 12115
Podzemný Vojtěch 14012
Kategorie : 8Součet BH: 137
Kódové číslo akce: 112014

Kovařík David - Čtverák Ondřej
 
 
 
Jež Jiří - Kelnar Tomáš
scr.
 
Stříteský Tomáš - Sušeň Thomas
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
Wawrzyczek Andrej - Přeček Michal
6:4, 6:4
 
 
 
Jančík Jakub - Vaculík Lukáš
4:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Daniel Jan - Doseděl Jakub
6:2, 6:4
 
Novobilský Daniel - Kopeček Denis
7:5, 6:3
 
Hlavoň Ondřej - Klakurka Lukáš
6:1, 6:1
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Marančák Jan - Podzemný Vojtěch
 
Kiss David - Guziur Filip
scr.
 
Vaculík Robin - Černý Jan
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Kadora Jakub - Boháč Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Guziur Filip (platná licence B do 27.04.2020)
Poznámka pořadatele: Hráč Klakurka skreč pro zranění lokte.
Počet dvojic12
NasazeníBH
Kadora Jakub 4925
Čtverák Ondřej 6020
Kovařík David 7320
Boháč Daniel 10515
Guziur Filip 10615
Wawrzyczek Andrej 12115
Podzemný Vojtěch 14012
Kelnar Tomáš 14812
Kategorie : 8Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 114014

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Boček Jan Alejandro02.01.2001Jiskra Otrokovice
Hrabec Tomáš28.12.1990TK Zlín
Steinhauser Robert02.09.2000TK AGROFERT Prostějov
Běrský Michael26.01.1997VSK VŠB-TU Ostrava
Vala Daniel27.06.1992TK DEZA Valašské Meziříčí

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Doseděl Jakub17.05.1999TC Brno.
Čtverák Ondřej16.01.1998BLTC Brno