Český tenisový svaz
Název:
Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha
Datum:
29.06-01.07.
Pořadatel:
TJ Solidarita Praha 10 (C - 350)
Kódové číslo:
116013
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jakoubek Petr
Dobročovická 66
100 00 Praha 10
Tel. (1):
731435513
E-mail:
jacki@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Do turnaje bude přijato 32 účastníků. Prezentace (včetně náhradníků) v pátek telefonicky nebo sms na čísle 731435513 (bude potvrzeno zpět) od 14h do 18h, po 18h bude turnaj v areálu TJ Solidarita vylosován, hrací plán i s časovým programem bude následně k dispozici na internetu, první kolo dvouher bude zahájeno v sobotu v 9:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
182
12
 
 
20.06.2019 10:25:08
2.
Jakoubek Petr 21.04.1977 TJ Solidarita Praha 10
230
9
 
pouze čtyřhra
22.04.2019 21:11:24
3.
Moravec František 10.09.2000 TJ Sokol Vysočany
241
9
660
 
18.06.2019 05:02:30
4.
Zatloukal Vojtěch 29.08.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s.
281
9
 
 
23.06.2019 09:30:26
5.
Dub David 09.08.1971 TK Pelhřimov
282
9
 
volná karta
27.06.2019 20:52:05
6.
Christensen Sebastian 14.11.1992 Jiskra Bechyně
362
6
 
 
17.06.2019 10:28:06
7.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
 
05.06.2019 15:40:10
8.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
377
6
239
 
21.03.2019 10:37:52
9.
Plzák Petr 21.01.1969 LTC Rudná
417
6
 
volná karta
27.06.2019 09:50:43
10.
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec
428
6
400
 
24.06.2019 23:13:28
11.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
432
6
 
 
17.06.2019 21:54:13
12.
Krmníček David 05.08.1979 Sokol Smíchov I.
475
4
 
volná karta
25.06.2019 15:08:27
13.
Hájek David 09.07.1992 TJ Solidarita Praha 10
479
4
 
 
08.06.2019 21:44:41
14.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
568
4
167
volná karta
26.06.2019 16:25:06
15.
Chlumský Tomáš 18.05.1999 Sokol Smíchov I.
715
4
 
volná karta
25.06.2019 15:08:47
16.
Bartel Michal 22.02.1997 TJ Solidarita Praha 10
751
3
 
 
28.05.2019 16:30:42
17.
Hronek Vladimír Karlos 03.06.1987 TJ Solidarita Praha 10
751
3
 
 
17.06.2019 10:34:55
18.
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín
846
3
 
 
27.06.2019 12:06:19
19.
Šenk Michal 18.04.1998 TO SK Mělník
941
3
 
 
17.06.2019 15:41:38
20.
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
974
3
 
 
23.06.2019 19:08:55
21.
Kubánek Miloš 27.11.1961 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
1044
1
 
 
29.03.2019 09:52:19
22.
Vaněk Martin 31.05.1976 TJ Solidarita Praha 10
1044
1
 
 
22.04.2019 21:11:37
23.
Jirmus Radim 28.11.1997 DTJ Jinonice
1044
1
 
 
28.04.2019 20:16:19
24.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
 
15.06.2019 09:13:25
25.
Baštář Pavel 06.07.1997 Tenisový klub Černošice
1044
1
 
 
20.06.2019 10:25:43
26.
Haluzík Martin 20.12.2002 TJ Solidarita Praha 10
1044
1
360
 
23.06.2019 10:02:15
27.
Ing.Bc. Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1044
1
 
 
24.06.2019 09:52:16
28.
Novák Lukáš 01.03.2001 TJ Solidarita Praha 10
1044
1
454
volná karta
26.06.2019 16:23:18
29.
Beneš Tomáš 09.07.2001 Slavoj Český Brod
1044
1
134
 
26.06.2019 20:09:49
30.
Houdek Martin 12.10.1967 TK Ruzyně Praha
1044
1
 
volná karta
27.06.2019 11:47:44
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lukyanov Alexey 29.10.1992 TJ Radlice
1044
1
 
odhlášeno hráčem
18.05.2019 22:12:34
2.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
226
9
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 16:28:22
3.
Zaporozhchenko Ihor 22.12.2001 Tenis Centrum Lužiny
733
3
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 15:19:14
4.
Moravec Ondřej 16.01.1994 TK PTA Kolín
1044
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 15:11:49
5.
Zavadil Tomáš 30.10.1986 TC ESO Praha z.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 18:10:07
6.
Hašpl František 30.04.1996 TJ Tatran Střešovice
1044
1
 
IS: kolizní přihláška
22.06.2019 12:00:05
7.
Šimek Jakub 26.06.1997 DTJ Jinonice
1044
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 08:25:45
8.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
241
9
92
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:03
9.
Šnajdr Jaroslav 05.10.1986 TK Česká Třebová, z.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 18:19:57
10.
Derfl Christian 14.04.1995 TO SK Mělník
1044
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 21:49:41
11.
Kozohorský Vladimír 26.10.1994 TJ Solidarita Praha 10
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.06.2019 10:08:44
12.
Kotlín Michael 16.03.1999 SK HAMR, z.s.
941
3
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 17:38:09