Český tenisový svaz
Název:
A1 Kvalifikace MČR
Datum:
20.-24.04.
Pořadatel:
TK LTC Děčín (A - 700)
Kódové číslo:
116001
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Schiel Walter
Popovická 41
405 01 Děčín
Tel. (1):
608964294
E-mail:
ltcdecin@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Na turnaji byli dva vrchní rozhodčí W. Schiel st. a M. Hruška
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
23
30
 
 
24.03.2018 05:37:47
2.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
26
30
 
 
08.04.2018 20:52:54
3.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
33
30
 
 
05.04.2018 21:09:28
4.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
35
30
 
 
29.03.2018 11:11:19
5.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
38
25
 
 
29.03.2018 23:32:51
6.
Brtnický Filip 25.04.1992 TC Realsport Nymburk o.s.
40
25
 
 
30.03.2018 23:12:39
7.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
42
25
 
 
02.04.2018 19:42:28
8.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
43
25
 
 
06.04.2018 12:23:21
9.
Süč Dominik 19.09.1990 LTK Liberec
50
25
 
 
02.04.2018 21:56:13
10.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
61
20
 
 
20.03.2018 10:49:01
11.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
64
20
 
 
09.04.2018 17:56:08
12.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
71
20
 
 
04.04.2018 12:31:38
13.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
72
20
 
 
31.03.2018 10:38:45
14.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
78
20
 
 
01.04.2018 20:44:55
15.
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha
83
15
 
 
09.04.2018 15:25:08
16.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
87
15
30
 
06.04.2018 09:14:51
17.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
89
15
 
volná karta
13.04.2018 13:28:49
18.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
96
15
689
 
22.03.2018 07:26:23
19.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
98
15
181
volná karta
12.04.2018 11:51:15
20.
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk
106
15
 
 
05.04.2018 19:32:45
21.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
111
15
61
 
19.03.2018 11:32:52
22.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
112
15
214
 
02.04.2018 00:07:28
23.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
139
12
27
 
24.03.2018 11:54:32
24.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
144
12
206
 
09.04.2018 10:35:17
25.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
147
12
10
 
04.04.2018 15:56:10
26.
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno.
147
12
24
volná karta
15.04.2018 12:00:25
27.
Jakoubek Petr 21.04.1977 TJ Solidarita Praha 10
159
12
 
 
19.03.2018 14:36:35
28.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
169
12
63
 
10.04.2018 06:48:23
29.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
197
12
12
volná karta
17.04.2018 12:07:42
30.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
205
9
26
 
03.04.2018 15:57:42
31.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
207
9
87
volná karta
16.03.2018 11:12:34
32.
Křipský Dominik 06.09.1999 SK Tenis Tišnov
216
9
15
 
04.04.2018 00:31:11
33.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
233
9
22
 
09.04.2018 16:56:25
34.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
238
9
28
 
02.04.2018 20:25:54
35.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
298
9
46
volná karta
11.04.2018 09:13:45
36.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
355
6
40
 
27.03.2018 11:41:43
37.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
410
6
31
 
06.04.2018 20:53:50
38.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
670
4
55
 
29.03.2018 15:33:58
39.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
705
4
17
 
28.03.2018 18:10:40
40.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
1035
1
36
 
30.03.2018 14:16:29
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
236
9
 
 
09.04.2018 12:02:20
2.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
273
9
 
 
09.04.2018 09:20:49
3.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TO TJ Tesla Pardubice
274
9
92
 
24.03.2018 18:31:32
4.
Matuszewski Piotr 22.04.1998 TK Slavia Orlová
327
6
 
 
10.04.2018 08:11:30
5.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
524
4
65
 
18.03.2018 13:34:42
6.
Hrubý Adam 10.06.1997 Severočeská tenisová o.s.
579
4
 
 
16.04.2018 19:06:17
7.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
639
4
438
 
29.03.2018 15:35:22
8.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
745
3
196
volná karta
14.04.2018 16:58:34
9.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
903
3
191
 
22.03.2018 18:52:52
10.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
1035
1
227
 
19.03.2018 08:07:47
11.
Ullrych Roman 24.04.2001 TK LTC Děčín
1035
1
383
 
20.03.2018 16:14:21
12.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
1035
1
117
 
20.03.2018 23:19:07
13.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
1035
1
420
 
27.03.2018 07:36:42
14.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
1035
1
70
 
31.03.2018 09:00:00
15.
Šlambor Jakub 24.03.2002 TK LTC Děčín
1035
1
411
volná karta
17.04.2018 12:08:09
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
28.03.2018 16:18:09
2.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
329
6
50
odhlášeno hráčem
09.04.2018 19:42:23
3.
Trčka Daniel 20.07.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí
134
12
493
odhlášeno hráčem
10.04.2018 21:07:14
4.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
174
12
 
odhlášeno hráčem
12.04.2018 13:56:30
5.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
274
9
67
odhlášeno hráčem
13.04.2018 11:02:18
6.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
382
6
 
odhlášeno hráčem
15.04.2018 11:13:47
7.
Toman Tomáš 05.09.1989 SK OAZA Praha
103
15
 
odhlášeno hráčem
16.04.2018 08:57:41
8.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
147
12
 
odhlášeno hráčem
16.04.2018 10:35:31
9.
Novák Jakub 26.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
654
4
53
odhlášeno hráčem
17.04.2018 12:18:03
10.
Hübner Pavel 28.09.1992 SK Matchball Česká Lípa
496
4
 
odhlášeno hráčem
17.04.2018 18:03:23
11.
Mrkos Filip 07.03.1982 TK LTC Děčín
690
4
 
odhlášeno hráčem
18.04.2018 08:18:16
12.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
511
4
119
odhlášeno hráčem
18.04.2018 21:51:37
13.
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha
123
15
629
odhlášeno hráčem
19.04.2018 11:21:07
14.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
63
20
 
odhlášeno hráčem
19.04.2018 12:33:36
15.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
255
9
19
odhlášeno hráčem
19.04.2018 15:54:00
16.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
113
15
104
odhlášeno hráčem
19.04.2018 17:08:40
17.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
odhlášeno hráčem
19.04.2018 17:52:26