Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Kvalifikace MČR
Pořadatel:  TK LTC Děčín
Datum:  18.-22.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Bolardt Antonín
 
 
 
Šmejkal Michal
7:5, 6:0
 
Codl Miroslav
6:1, 6:1
 
Peterka Adam
6:4, 6:1
 
Kelnar Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Blecha Adam
 
Pavluv Richard
6:1, 6:3
 
 
 
Šilhavý Jan
6:0, 4:6, 6:2
 
Ježek Vojtěch
6:0, 6:2
 
Válek Milan
6:3, 6:2
 
Hudeček Petr
1:6, 6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Michl Filip
 
 
6:1, 6:1
 
Bíško Michal
 
Paleček Ondřej
6:4, 6:4
 
Rumler Robert
6:1, 6:0
 
Červinka Petr
6:7 (4), 7:6 (4), 6:3
 
Holiš Evžen
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Rabas Daniel
 
 
4:6, 6:2, 6:3
 
Vrbka Jiří
 
Kozler Adam
6:3, 6:2
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:2, 4:6, 6:3
 
Puršl Vladimír
scr.
 
Arendar Roman
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Reček Dominik
 
 
scr.
 
Pátý Daniel
 
Vondrášek Jaroslav
6:1, 6:2
 
Rinko Štěpán
6:2, 6:2
 
Janis Tomáš
7:6 (8), 4:1, scr.
 
Barnat Jiří
6:1, 6:1
 
 
7:5, 6:4
 
Tříška Martin
 
 
4:6, 7:6 (3), 7:6 (8)
 
Zelinka David
 
Pleva Jan
6:3, 3:6, 6:1
 
Stolín Jan
6:0, 6:1
 
Diushembiev Namazbek
6:2, 7:5
 
Kraus Martin
7:6 (0), 6:2
 
 
6:4, 4:6, 7:6 (0)
 
Nebojsa Stanislav
 
Vachtl Jiří
6:4, 6:7 (2), 6:1
 
 
 
Mareš Vojtěch
0:6, 6:2, 6:4
 
Musil Lukáš
6:3, 6:3
 
Majšajdr Jaroslav
6:7 (5), 6:4, 6:3
 
Cyprich Radek
6:0, 3:6, 7:6 (1)
 
 
6:0, 6:4
 
Podlešák Marek
 
Zapský Kryštof
6:0, 3:2, scr.
 
 
 
Kohoutek Jan
6:4, 6:1
 
Černý Matyáš
6:3, 6:1
 
Cyprich Lukáš
6:4, 6:3
 
Šafář Martin
6:4, 6:2
 
 
3:6, 6:1, 5:2, scr.
 
Vejvara Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Schiel Walter (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Omluva: Pro výpadek místní sítě došlo ke zpoždění doplnění bude zítra. Program 21.4. začíná dvouhrami v 9,30hod. Čtyřhry od 11,30hod.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2830
Vejvara Lukáš 3030
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Pátý Daniel 3625
Reček Dominik 4225
Vachtl Jiří 4825
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 112000

Nebojsa Stanislav - Bíško Michal
 
 
 
Zelinka David - Pavluv Richard
6:3, 6:0
 
Cyprich Lukáš - Cyprich Radek
scr.
 
Ježek Vojtěch - Stolín Jan
6:4, 6:1
 
 
 
Kelnar Tomáš - Paleček Ondřej
6:1, 6:1
 
 
 
Reček Dominik - Rumler Robert
6:2, 7:6 (2)
 
 
 
Červinka Petr - Šilhavý Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Vrbka Jiří - Majšajdr Lubomír
6:4, 6:2
 
 
 
Vondrášek Jaroslav - Černý Matyáš
6:1, 6:2
 
 
 
Holiš Evžen - Pleva Jan
6:4, 6:3
 
 
 
Zapský Kryštof - Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:4, 6:3
 
 
 
Tříška Martin - Válek Milan
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
Arendar Roman - Bolardt Antonín
scr.
 
 
 
Kraus Martin - Kozler Adam
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
Blecha Adam - Rinko Štěpán
3:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Barnat Jiří - Vejvara Lukáš
6:4, 7:6 (2)
 
 
 
 
5:7, 7:5, 1:0
 
Rabas Daniel - Michl Filip
 
Rozhodčí turnaje: Schiel Walter (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2830
Vejvara Lukáš 3030
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Reček Dominik 4225
Rabas Daniel 5325
Zelinka David 5520
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 114000

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lojka Tomáš22.03.1988Lob S.A. Bohnice, zs
Vyhlas Radek19.03.1993Sokol Horní Branná
Musil Mathias08.08.2002I.ČLTK Praha
Pechala František29.03.1999I.ČLTK Praha
Kunčík Jan20.03.1993LTK Liberec
Ullrych Roman24.04.2001TK LTC Děčín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hudeček Petr27.12.1973TK Start Praha-Topolka
Majšajdr Lubomír01.04.1988LTK Liberec