Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  07.-10.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Kadora Jakub
 
 
 
Rys Dominik
3:6, 7:5, 6:3
 
Valigůra Radim
7:6 (8), 5:7, 7:6 (0)
 
Bollog Jiří
6:3, 6:7 (7), 7:6 (5)
 
Postupa Richard
6:0, 6:0
 
Buffa Petr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Filo Daniel
 
Jančík Jakub
7:5, 7:6 (4)
 
Zoubek Vojtěch
4:6, 6:3, 6:2
 
Opálka Matyas
scr.
 
Stolarik Petr
2:6, 7:5, 7:6 (2)
 
 
6:3, 6:2
 
Mališ Filip
 
 
6:1, scr.
 
Podzemný Vojtěch
 
Šlachta Cyril František
7:6 (2), 6:3
 
Filo Roman
6:3, 3:6, 7:6 (6)
 
Horák Ondřej
6:3, 6:2
 
Hadrava Jakub
6:0, 6:2
 
Jordanov Petr
6:0, 6:1
 
 
 
Boháč Daniel
7:6 (6), 6:2
 
 
 
Bena Libor
6:4, 6:4
 
Bartoš Adam
7:6 (5), 6:3
 
Malík Lukáš
6:0, 6:1
 
Mihoč Jakub
6:3, 5:7, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Bačo Stanislav
 
Rozhodčí turnaje: Bena Radovan (platná licence B do 28.04.2020)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků24
NasazeníBH
Kadora Jakub 4925
Bačo Stanislav 8315
Filo Daniel 8415
Jordanov Petr 9315
Boháč Daniel 10515
Mališ Filip 13512
Podzemný Vojtěch 14012
Buffa Petr 14212
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 102970

Kracík Matěj - Vala Daniel
 
 
 
Rys Dominik - Vaněček Tomáš
6:1, 6:4
 
Horák Ondřej - Jančík Jakub
3:1, scr.
 
Buffa Petr - Mališ Filip
7:5, 6:2
 
 
 
Bartoš Adam - Bena Libor
5:1, scr.
 
 
 
Podzemný Vojtěch - Zoubek Vojtěch
2:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Stolarik Petr - Hadrava Jakub
7:5, 6:4
 
Filo Daniel - Bačo Stanislav
3:6, 6:3, 1:0 (3)
 
 
 
Postupa Richard - Valigůra Radim
6:2, 6:4
 
Filo Roman - Mihoč Jakub
6:4, 6:4
 
Boháč Daniel - Kadora Jakub
6:4, 6:2
 
 
 
Poznámka pořadatele: nereg. hráč 1-Vala Daniel prodloužení registrace v řízení.
Počet dvojic11
NasazeníBH
Vala Daniel 4525
Kadora Jakub 4925
Kracík Matěj 6620
Bačo Stanislav 8315
Filo Daniel 8415
Boháč Daniel 10515
Mališ Filip 13512
Podzemný Vojtěch 14012
Kategorie : 8Součet BH: 139
Kódové číslo akce: 104970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bugel Daniel25.07.1998TK Slavia Orlová
Telnar David21.05.1982TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Malík Lukáš22.06.1975VSK VŠB-TU Ostrava
Opálka Matyas11.01.2003VSK VŠB-TU Ostrava
Valigůra Radim29.06.2001VSK VŠB-TU Ostrava
Vaněček Tomáš05.04.1989VSK VŠB-TU Ostrava
Vala Daniel27.06.1992TK DEZA Valašské Meziříčí