Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  08.-11.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Vala Daniel
 
 
 
Čechovič Dalibor
6:1, 6:3
 
Stolarik Petr
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Havránek Jakub
 
Boháč Daniel
6:2, 6:3
 
 
 
Buffa Petr
7:5, 6:7 (8), 6:4
 
 
 
Beneš Martin
6:1, 6:3
 
Bugel Daniel
6:2, 6:2
 
Černý Jakub
6:4, 6:2
 
Opálka Matyas
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Řeháček Marek
 
Holiš Štěpán
6:2, 6:1
 
 
 
Petřík Tomáš
6:1, 6:0
 
Klemens Filip
6:1, 3:6, 6:1
 
Štrbavý Jan
6:1, 6:3
 
 
 
 
4:1, scr.
 
Wawrzyczek Andrej
 
Vitásek Matouš
6:1, 6:3
 
 
 
Otypka Matouš
6:2, 6:1
 
 
 
Kobilík Václav
6:2, 7:5
 
Schwan Robert
7:6 (5), 7:5
 
Šimeček Martin
 
 
 
Trefný Martin
6:4, 6:7 (5), 6:0
 
 
 
Kracík Šimon
6:4, 7:6 (4)
 
Horák Ondřej
3:6, 7:6 (5), 6:4
 
Zavřel Lukáš
6:2, 6:0
 
 
 
Filo Roman
3:1, scr.
 
 
 
Jordanov Petr
7:6 (5), 6:1
 
 
 
Šlachta Cyril František
6:4, 7:5
 
 
 
Podzemný Vojtěch
6:4, 3:6, 6:3
 
Poljak Martin
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Kracík Matěj
 
 
6:4, 6:1
 
Vrba Daniel
 
Malík Lukáš
7:5, 4:1, scr.
 
Bena Libor
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Postupa Richard
 
 
6:1, 6:2
 
Mališ Filip
 
 
6:1, 6:4
 
Přeček Michal
 
 
6:4, 6:3
 
Vychopeň Vojtěch
 
Křenek Kristián
7:6 (5), 6:7 (6), 6:3
 
Pobořil Jan
6:1, 6:1
 
 
6:4, 4:6, 6:2
 
Kadora Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Radovan Bena
Poznámka pořadatele: rozpis zápasu 11.12.2017 13 45 FINALE Řeháček-Vrba
Počet účastníků41
NasazeníBH
Vala Daniel 2930
Kadora Jakub 3925
Holiš Štěpán 4725
Kracík Matěj 4925
Řeháček Marek 5520
Vrba Daniel 5720
Šimeček Martin 6720
Trefný Martin 7320
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 102970

Kracík Matěj - Vala Daniel
 
 
 
Petřík Tomáš - Šnapka Petr
6:1, 5:7, 1:0 (6)
 
Stolarik Petr - Kracík Šimon
6:0, 6:1
 
Mališ Filip - Trefný Martin
6:2, 5:7, 1:0 (6)
 
Kobilík Václav - Zavřel Lukáš
2:1, scr.
 
Hořelka Robert - Malík Lukáš
6:7 (8), 6:2, 1:0 (6)
 
Postupa Richard - Klemens Filip
6:4, 6:2
 
Bugel Daniel - Vitásek Matouš
6:0, 1:6, 1:0 (5)
 
Vrba Daniel - Heller Robin
6:3, 6:2
 
Jordanov Petr - Pobořil Jan
6:4, 7:6 (6)
 
Boháč Daniel - Kadora Jakub
7:5, 3:6, 1:0 (7)
 
Bartoš Adam - Bena Libor
scr.
 
Havránek Jakub - Černý Jakub
6:4, 7:5
 
Přeček Michal - Buffa Petr
6:1, 6:1
 
Šimeček Martin - Holiš Štěpán
7:6 (5), 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Ing Radovan Bena
Poznámka pořadatele: nereg. hráč 1:Šnapka P, nereg. hráč 2: Heller Robin
Počet dvojic15
NasazeníBH
Vala Daniel 2930
Kadora Jakub 3925
Holiš Štěpán 4725
Kracík Matěj 4925
Vrba Daniel 5720
Šimeček Martin 6720
Trefný Martin 7320
Mališ Filip 7920
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 104970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rumler Robert01.12.1993SK Véska

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křenek Kristián28.05.2003VSK VŠB-TU Ostrava
Poljak Martin12.08.1999TK SC OSTRAVA
Šlachta Cyril František04.09.2001TK ETIAM
Horák Ondřej14.10.2002SK LAMA o.s.
Otypka Matouš12.02.2003SK LAMA o.s.
Wawrzyczek Andrej20.01.1988Tennis Hill Havířov o.s.
Klemens Filip13.08.2003VSK VŠB-TU Ostrava
Řeháček Marek12.04.1996TK SC OSTRAVA
Opálka Matyas11.01.2003VSK VŠB-TU Ostrava
Havránek Jakub19.04.2002VSK VŠB-TU Ostrava
Heller Robin02.02.1996-
Šnapka Petr27.02.1973-