Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
12.-15.12. |
Pořadatel: |
Praha (P - 700) |
Místo konání: |
I.ČLTK-Ostrov Štvanice |
Kódové číslo: |
106800 |
Dvorců + povrch: |
6 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Poletínová Alena |
Na Balkáně 450/25 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
737282434 |
E-mail: |
poletinovaa@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Štětka Ondřej | 29.09.1999 | TJ Radlice z.s. | 78 |
15 |
10.12.2020 13:59:16 |
||
2. |
Peterka Adam | 20.04.2001 | Sokol Čimice | 79 |
15 |
29.11.2020 18:52:57 |
||
3. |
Gorbušin Ivan | 07.06.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 79 |
15 |
01.12.2020 17:21:15 |
||
4. |
Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 84 |
15 |
9 |
01.12.2020 16:59:38 |
|
5. |
Stavrovskij Petr | 13.01.2001 | Tempo Praha | 105 |
12 |
10.12.2020 17:16:22 |
||
6. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 110 |
12 |
95 |
01.11.2020 09:26:45 |
|
7. |
Šťastný Boris | 24.07.2001 | TK Olymp Praha | 162 |
9 |
30.11.2020 11:04:00 |
||
8. |
Svoboda Šimon | 26.09.2000 | TJ Radlice z.s. | 164 |
9 |
01.11.2020 12:19:36 |
||
9. |
Sklenka Victor Andrés | 21.09.2001 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 172 |
9 |
14.11.2020 11:23:41 |
||
10. |
Šubert Vítek | 23.10.2001 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 192 |
9 |
09.11.2020 09:45:06 |
||
11. |
Jedlička Dominik | 12.02.2000 | I.ČLTK Praha | 330 |
6 |
06.11.2020 20:27:50 |
||
12. |
Velík Lukáš | 17.06.2005 | I.ČLTK Praha | 393 |
4 |
31 |
04.12.2020 13:13:53 |
|
13. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 525 |
4 |
18 |
11.12.2020 12:54:39 |
|
14. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 632 |
3 |
10 |
11.12.2020 09:28:45 |
|
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Durovič Boris | 26.08.2005 | I.ČLTK Praha | 813 |
1 |
89 |
IS: kolizní přihláška | 05.12.2020 12:00:03 |
2. |
Hlaváček Martin | 24.06.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 813 |
1 |
435 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2020 21:58:09 |
3. |
Stolín Jan | 10.11.2001 | TK Louny | 93 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2020 18:44:35 |
|
4. |
Kameník Martin | 26.02.1988 | SK Aritma Praha | 327 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2020 22:33:08 |
|
5. |
Suchánek Martin | 09.02.1983 | TK FZŠ Trávníčkova | 489 |
4 |
odhlášeno hráčem | 11.12.2020 07:48:48 |
|
6. |
Pazdírek Kryštof | 23.04.1979 | TJ Břevnov | 516 |
4 |
odhlášeno hráčem | 11.12.2020 10:14:08 |
|
7. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 79 |
15 |
odhlášeno pořadatelem | 11.12.2020 14:19:36 |
|
8. |
Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | 172 |
9 |
53 |
odhlášeno pořadatelem | 11.12.2020 14:23:29 |
9. |
Kračman Filip | 29.01.1979 | TJ Sokol Vysočany | 813 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 11.12.2020 14:31:47 |
|
10. |
Kotarac Oliver | 14.07.2002 | TJ Břevnov | 336 |
6 |
259 |
odhlášeno pořadatelem | 11.12.2020 14:33:11 |
11. |
Jeníček Jiří | 14.12.1999 | RPM Spoje Praha | 89 |
15 |
odhlášeno pořadatelem | 11.12.2020 14:53:37 |