Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
07.-09.12. |
Pořadatel: |
Praha (P - 700) |
Kódové číslo: |
106800 |
Dvorců+povrch: |
6 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Poletínová Alena |
: |
Na Balkáně 450/25 |
: |
130 00 Praha 3 |
Tel. (1): |
737282434 |
E-mail: |
poletinovaa@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj by měl být odehrán v termínu 7. - 10. prosince 2019 (finále v úterý)
Místo konání: Ostrov Štvanice 38, Praha 7
Prezence v pátek formou SMS nebo telefonicky na číslo 601026050- Vyvadil Ivan- mezi 15:00-17:00 hod.
Losování ihned po konci prezence.
Program na sobotu bude následně zveřejněn v poznámce pod hracím plánem.
Vrchní rozhodčí- Vyvadil Ivan |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
26 |
30 |
10 |
|
23.11.2019 16:25:59 |
2. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
29 |
30 |
|
|
10.11.2019 13:48:24 |
3. |
Reček Dominik |
19.02.1995 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
30 |
30 |
|
|
19.11.2019 16:33:12 |
4. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
30 |
30 |
|
volná karta PTS |
04.12.2019 13:55:31 |
5. |
Bíško Michal |
07.05.1994 |
TK Start Praha-Topolka |
46 |
25 |
|
|
12.11.2019 14:33:49 |
6. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
56 |
20 |
|
|
16.11.2019 20:38:38 |
7. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
59 |
20 |
|
|
25.11.2019 20:31:37 |
8. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
71 |
20 |
14 |
|
11.11.2019 19:53:25 |
9. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
97 |
15 |
47 |
|
17.11.2019 12:11:14 |
10. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
101 |
15 |
130 |
|
19.11.2019 18:04:29 |
11. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
102 |
15 |
|
|
12.11.2019 12:48:02 |
12. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
123 |
15 |
68 |
|
01.11.2019 09:03:08 |
13. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
148 |
12 |
26 |
|
22.11.2019 09:34:39 |
14. |
Dušek Ondřej |
15.12.1995 |
SK OAZA Praha |
158 |
12 |
|
|
19.11.2019 10:32:40 |
15. |
Kameník Martin |
26.02.1988 |
SK Aritma Praha |
161 |
12 |
|
|
21.11.2019 20:31:38 |
16. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
214 |
9 |
96 |
|
15.11.2019 14:44:26 |
17. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
222 |
9 |
485 |
|
16.11.2019 22:32:57 |
18. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
233 |
9 |
|
|
25.11.2019 11:28:31 |
19. |
Žák Kryštof |
23.08.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
242 |
9 |
70 |
|
26.11.2019 16:29:48 |
20. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
249 |
9 |
|
|
23.11.2019 21:25:28 |
21. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
278 |
9 |
48 |
|
12.11.2019 06:55:19 |
22. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
306 |
6 |
77 |
|
22.11.2019 14:36:24 |
23. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
312 |
6 |
38 |
dle Cž nvk |
19.11.2019 08:51:34 |
24. |
Čížek Gabriel |
02.05.2002 |
TK Olymp Praha |
356 |
6 |
127 |
volná karta |
01.12.2019 13:06:25 |
25. |
Urban Matyáš |
23.04.1998 |
SK HAMR, z.s. |
477 |
4 |
|
volná karta |
21.11.2019 19:07:15 |
26. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
521 |
4 |
15 |
dle Cž nvk |
24.11.2019 14:18:44 |
27. |
Bega Petr |
13.02.2003 |
TJ LTC Poděbrady |
798 |
3 |
134 |
volná karta |
23.11.2019 11:41:08 |
28. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
978 |
3 |
59 |
dle Cž nvk |
25.11.2019 10:43:44 |
29. |
Nicod Jakub |
21.07.2004 |
TK Sparta Praha |
1032 |
1 |
24 |
dle Cž nvk |
11.11.2019 10:26:49 |
30. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
1032 |
1 |
292 |
volná karta |
12.11.2019 09:49:31 |
31. |
Velík Lukáš |
17.06.2005 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
416 |
volná karta PTS |
18.11.2019 08:16:20 |
32. |
Průcha Oliver |
06.05.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
1032 |
1 |
468 |
volná karta |
24.11.2019 15:30:42 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Keller Oliver |
22.01.2001 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
1032 |
1 |
132 |
|
23.11.2019 22:28:24 |
2. |
Kubíček Jan |
28.07.1996 |
Sokol Říčany |
1032 |
1 |
|
|
06.12.2019 13:53:46 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Aregger Lars |
03.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
92 |
15 |
503 |
odhlášeno hráčem |
11.11.2019 10:08:57 |
2. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
171 |
12 |
30 |
odhlášeno hráčem |
26.11.2019 11:18:57 |
3. |
Durovič Boris |
26.08.2005 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
532 |
odhlášeno hráčem |
30.11.2019 10:36:26 |
4. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
426 |
6 |
27 |
odhlášeno hráčem |
01.12.2019 07:34:28 |
5. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
94 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
04.12.2019 10:33:23 |
6. |
Schneider Václav |
25.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
45 |
odhlášeno hráčem |
04.12.2019 13:35:23 |
7. |
Matějka Daniel |
14.01.2002 |
SK Aritma Praha |
593 |
4 |
57 |
odhlášeno hráčem |
05.12.2019 15:09:58 |
8. |
Švojgr Kryštof |
25.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
422 |
odhlášeno pořadatelem |
06.12.2019 09:59:55 |
9. |
Bena Libor |
03.01.1986 |
Sokol Petrovice |
254 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
06.12.2019 12:45:58 |
10. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
672 |
4 |
42 |
odhlášeno hráčem |
06.12.2019 12:58:11 |
11. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
87 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.12.2019 13:30:52 |
12. |
Šubert Vítek |
23.10.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
368 |
6 |
97 |
odhlášeno pořadatelem |
06.12.2019 13:54:03 |
13. |
Minář Ivo |
21.05.1984 |
LTC Modřany 2005 |
731 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
06.12.2019 13:54:13 |
|