Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
07.-09.12.
Pořadatel:
Praha (P - 700)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38 Praha 7
Kódové číslo:
106800
Dvorců + povrch:
6 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A.
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Poletínová Alena
Na Balkáně 450/25
130 00 Praha 3
Tel. (1):
737282434
E-mail:
poletinovaa@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj by měl být odehrán v termínu 7. - 10. prosince 2019 (finále v úterý)
Místo konání: Ostrov Štvanice 38, Praha 7
Prezence v pátek formou SMS nebo telefonicky na číslo 601026050- Vyvadil Ivan- mezi 15:00-17:00 hod.
Losování ihned po konci prezence.
Program na sobotu bude následně zveřejněn v poznámce pod hracím plánem.
Vrchní rozhodčí- Vyvadil Ivan
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
23.11.2019 16:25:59
2.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
 
10.11.2019 13:48:24
3.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
 
19.11.2019 16:33:12
4.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
volná karta PTS
04.12.2019 13:55:31
5.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
46
25
 
 
12.11.2019 14:33:49
6.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
16.11.2019 20:38:38
7.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
 
25.11.2019 20:31:37
8.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
11.11.2019 19:53:25
9.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
17.11.2019 12:11:14
10.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
 
19.11.2019 18:04:29
11.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
 
12.11.2019 12:48:02
12.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
 
01.11.2019 09:03:08
13.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
148
12
26
 
22.11.2019 09:34:39
14.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
158
12
 
 
19.11.2019 10:32:40
15.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
161
12
 
 
21.11.2019 20:31:38
16.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
214
9
96
 
15.11.2019 14:44:26
17.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
 
16.11.2019 22:32:57
18.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
233
9
 
 
25.11.2019 11:28:31
19.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
242
9
70
 
26.11.2019 16:29:48
20.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Ruzyně Praha
249
9
 
 
23.11.2019 21:25:28
21.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
278
9
48
 
12.11.2019 06:55:19
22.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
306
6
77
 
22.11.2019 14:36:24
23.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
dle Cž nvk
19.11.2019 08:51:34
24.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
356
6
127
volná karta
01.12.2019 13:06:25
25.
Urban Matyáš 23.04.1998 SK HAMR, z.s.
477
4
 
volná karta
21.11.2019 19:07:15
26.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
dle Cž nvk
24.11.2019 14:18:44
27.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
798
3
134
volná karta
23.11.2019 11:41:08
28.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
dle Cž nvk
25.11.2019 10:43:44
29.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1032
1
24
dle Cž nvk
11.11.2019 10:26:49
30.
Kračman Michal 23.06.2003 TJ Spoje Praha
1032
1
292
volná karta
12.11.2019 09:49:31
31.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
1032
1
416
volná karta PTS
18.11.2019 08:16:20
32.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
1032
1
468
volná karta
24.11.2019 15:30:42

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
1032
1
132
 
23.11.2019 22:28:24
2.
Kubíček Jan 28.07.1996 TJ Sokol Vysočany
1032
1
 
 
06.12.2019 13:53:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
odhlášeno hráčem
11.11.2019 10:08:57
2.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
odhlášeno hráčem
26.11.2019 11:18:57
3.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
1032
1
532
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:36:26
4.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
426
6
27
odhlášeno hráčem
01.12.2019 07:34:28
5.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 10:33:23
6.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
1032
1
45
odhlášeno hráčem
04.12.2019 13:35:23
7.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
593
4
57
odhlášeno hráčem
05.12.2019 15:09:58
8.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
1032
1
422
odhlášeno pořadatelem
06.12.2019 09:59:55
9.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
254
9
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 12:45:58
10.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
672
4
42
odhlášeno hráčem
06.12.2019 12:58:11
11.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 13:30:52
12.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno pořadatelem
06.12.2019 13:54:03
13.
Minář Ivo 21.05.1984 Tenis Cibulka
731
3
 
odhlášeno pořadatelem
06.12.2019 13:54:13