Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
08.-10.12. |
Pořadatel: |
Praha (P - 500) |
Kódové číslo: |
106800 |
Dvorců+povrch: |
6 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Flégl Vojtěch |
: |
Na Balkáně 450/25 |
: |
130 00 Praha 3 |
Tel. (1): |
601026050 |
E-mail: |
ivyvadil@webtenis.cz |
Poznámka pořadatele: Pořadatel PTS-Jednota Praha Orel - Balkán Prize money 12.000,- Kč: dvouhra 1. místo 5000 Kč; 2. místo 2000 Kč; 3. místo 1000 Kč; čtyřhra 1. místo 1000 Kč; 2. místo 500 Kč Rozhodčí a zdravotník - Ivan Vyvadil PŘEBOR JE, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O POSTUPOVOU SOUTĚŽ NA MČR, VYPSÁN POUZE PRO HRÁČE S ČESKÝM STÁTNÍM OBČANSTVÍM. Prezentace v pátek od 16,30 do 18:00 hod na telefon 601026050 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rikl Patrik |
06.01.1999 |
TK Sparta Praha |
8 |
45 |
|
|
25.11.2018 13:45:49 |
2. |
Staněk Robin |
03.01.1995 |
I.ČLTK Praha |
26 |
30 |
|
volná karta |
06.12.2018 14:30:24 |
3. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
29 |
30 |
|
volná karta |
06.12.2018 14:15:10 |
4. |
Vejvara Lukáš |
26.03.1997 |
LTC Modřany 2005 |
30 |
30 |
|
|
21.11.2018 20:52:56 |
5. |
Řezníček Vladimír |
01.03.1993 |
TJ Radlice z.s. |
47 |
25 |
|
|
02.11.2018 20:45:59 |
6. |
Dušek Ondřej |
15.12.1995 |
SK OAZA Praha |
54 |
20 |
|
|
03.11.2018 12:19:55 |
7. |
Zelinka David |
18.04.1998 |
SK Aritma Praha |
55 |
20 |
|
|
19.11.2018 09:20:35 |
8. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
59 |
20 |
|
|
06.11.2018 12:50:21 |
9. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
62 |
20 |
|
|
19.11.2018 08:27:57 |
10. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
63 |
20 |
|
|
11.11.2018 21:54:52 |
11. |
Poláček Lukáš |
01.10.1991 |
LTC Modřany 2005 |
69 |
20 |
|
|
25.11.2018 18:43:08 |
12. |
Válek Milan |
04.09.1999 |
TK Sport Kolovraty |
75 |
20 |
|
|
21.11.2018 09:49:24 |
13. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
86 |
15 |
382 |
|
12.11.2018 23:21:02 |
14. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
91 |
15 |
10 |
|
19.11.2018 21:11:01 |
15. |
Kvis Kryštof |
31.10.1998 |
LTC Modřany 2005 |
115 |
15 |
|
|
27.11.2018 11:45:55 |
16. |
Krumich Martin |
26.12.2002 |
TK Sparta Praha |
124 |
15 |
6 |
|
22.11.2018 08:58:57 |
17. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
126 |
15 |
|
|
18.11.2018 11:14:45 |
18. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
150 |
12 |
266 |
|
03.11.2018 13:49:46 |
19. |
Kameník Martin |
26.02.1988 |
SK Aritma Praha |
176 |
12 |
|
|
12.11.2018 10:55:56 |
20. |
Řežábek Robin |
20.07.1995 |
TJ Solidarita Praha 10 |
211 |
9 |
|
|
01.11.2018 09:49:12 |
21. |
Horák Vítek |
06.07.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
225 |
9 |
18 |
volná karta |
06.12.2018 14:30:43 |
22. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
227 |
9 |
13 |
|
23.11.2018 16:50:02 |
23. |
Kolář Jan |
25.05.1999 |
TO Spartak Modřany |
280 |
9 |
|
|
07.11.2018 12:59:09 |
24. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
306 |
6 |
111 |
|
02.11.2018 14:44:11 |
25. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
341 |
6 |
54 |
dle Cž nvk |
06.11.2018 21:58:52 |
26. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
536 |
4 |
60 |
dle Cž nvk |
18.11.2018 18:44:01 |
27. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
668 |
4 |
35 |
dle Cž nvk |
13.11.2018 21:08:59 |
28. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
954 |
3 |
59 |
volná karta |
06.12.2018 14:31:03 |
29. |
Koliev Alexandr |
26.07.2002 |
TK Sparta Praha |
1044 |
1 |
30 |
dle Cž nvk |
21.11.2018 19:24:29 |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vavák Erik |
19.11.2000 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
320 |
6 |
416 |
|
15.11.2018 23:47:34 |
2. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
382 |
6 |
301 |
|
16.11.2018 19:53:01 |
3. |
Šimek Pavel |
15.12.1978 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
575 |
4 |
|
|
21.11.2018 16:04:08 |
4. |
Rychtecký Tomáš |
11.10.1996 |
TK Chomutov |
1044 |
1 |
|
|
12.11.2018 00:39:17 |
5. |
Dinh Pavel |
01.10.2001 |
SK HAMR, z.s. |
1044 |
1 |
162 |
|
13.11.2018 12:06:41 |
6. |
Procházka Jakub |
29.07.2001 |
LTC Modřany 2005 |
1044 |
1 |
602 |
|
18.11.2018 17:29:06 |
7. |
Jílek Karel |
26.07.1984 |
TK FZŠ Trávníčkova |
1044 |
1 |
|
|
20.11.2018 08:16:27 |
8. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
914 |
3 |
209 |
|
29.11.2018 10:51:37 |
9. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
179 |
12 |
32 |
|
03.12.2018 15:24:54 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2018 04:32:59 |
2. |
Lerbletier Jakub |
20.05.1993 |
TO Bohemians Praha |
520 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.11.2018 23:10:21 |
3. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
914 |
3 |
48 |
odhlášeno hráčem |
14.11.2018 14:37:12 |
4. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
914 |
3 |
121 |
odhlášeno hráčem |
26.11.2018 14:04:26 |
5. |
Bolardt Antonín |
07.06.1998 |
TK Sparta Praha |
28 |
30 |
|
jiná oblast |
28.11.2018 10:52:54 |
6. |
Kalivoda Adam |
17.04.1997 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
77 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2018 22:00:04 |
7. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
266 |
9 |
71 |
odhlášeno hráčem |
30.11.2018 19:29:53 |
8. |
Lazarev Leon |
12.02.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1044 |
1 |
55 |
odhlášeno hráčem |
30.11.2018 22:21:46 |
9. |
Suchánek Martin |
09.02.1983 |
TK FZŠ Trávníčkova |
635 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
01.12.2018 08:08:48 |
10. |
Kratochvíl Jiří |
19.03.1992 |
Sokol Královice |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.12.2018 12:00:19 |
11. |
Noha Martin |
09.05.1986 |
TENIS Klánovice |
536 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
03.12.2018 13:16:53 |
12. |
Nicod Jakub |
21.07.2004 |
TK Sparta Praha |
1044 |
1 |
673 |
odhlášeno hráčem |
03.12.2018 14:56:44 |
13. |
Šodek David |
08.01.1990 |
LTC Modřany 2005 |
266 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.12.2018 12:09:14 |
14. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
81 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
06.12.2018 16:29:33 |
15. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
198 |
12 |
49 |
odhlášeno hráčem |
07.12.2018 14:51:09 |
16. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
120 |
15 |
46 |
odhlášeno hráčem |
07.12.2018 14:58:46 |
17. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2018 17:15:23 |
18. |
Závrský Hynek |
11.08.2000 |
Tenisový klub Ledeč nad Sázavou |
767 |
3 |
244 |
odhlášeno hráčem |
07.12.2018 17:17:24 |
|