Český tenisový svaz
Název:
Halové Mistrovství ČR
Datum:
21.-26.01.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
Milovice
Kódové číslo:
106700
Dvorců + povrch:
3 supreme
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jaloviec Marek 21.01.1994 TK AGROFERT Prostějov
7
45
 
 
10.01.2019 23:05:03
2.
Rikl Patrik 06.01.1999 TK Sparta Praha
8
45
 
ATP 555
07.01.2019 21:14:04
3.
Šátral Jan 24.07.1990 I.ČLTK Praha
10
45
 
ATP 374
26.12.2018 10:54:23
4.
Vrbenský Michael 26.12.1999 TK Sparta Praha
11
45
 
ATP 469
26.11.2018 13:29:39
5.
Kopřiva Vít 15.06.1997 TK AGROFERT Prostějov
15
35
 
 
09.01.2019 12:09:34
6.
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha
16
35
 
ATP 642
09.01.2019 10:48:44
7.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
17
35
 
 
04.12.2018 15:34:00
8.
Pospíšil Jaroslav 09.02.1981 TK Neridé
18
35
 
 
10.01.2019 11:29:43
9.
Jebavý Roman 16.11.1989 LTK Liberec
25
30
 
 
09.01.2019 10:00:41
10.
Staněk Robin 03.01.1995 I.ČLTK Praha
26
30
 
 
24.12.2018 20:16:57
11.
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha
27
30
 
 
06.01.2019 13:34:09
12.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
26.11.2018 22:08:53
13.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 SK HAMR, z.s.
29
30
 
 
11.12.2018 13:46:33
14.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
30
30
 
 
21.11.2018 20:53:13
15.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
31
30
 
 
07.01.2019 22:37:29
16.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
32
30
 
poslední dle CŽ
26.11.2018 23:36:37
17.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
 
nominace VČ
10.12.2018 21:46:20
18.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
nominace Praha
09.12.2018 20:52:14
19.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
1. náhr. Praha, WC pořadatele
07.12.2018 15:43:42
20.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
nominace ZČ
23.11.2018 20:36:37
21.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
84
15
 
nominace SM
09.12.2018 10:54:03
22.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
91
15
 
nominace SČ
14.12.2018 13:04:38
23.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
volná karta ČTS
28.11.2018 14:33:24
24.
Štyler Ondřej 01.06.2000 I.ČLTK Praha
127
12
1
volná karta ČTS
09.01.2019 13:58:04
25.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
nominace JM
07.01.2019 08:26:01
26.
Michl Lukáš 08.01.1990 TO SK Mělník
339
6
 
nominace StČ
10.12.2018 20:21:48
27.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
444
6
66
nominace JČ
14.01.2019 08:06:20
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
09.11.2018 12:14:48
2.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
27.11.2018 14:36:07
3.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
1. náhradník VČ
15.11.2018 17:21:32
4.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
 
 
12.11.2018 08:53:53
5.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
42
25
 
 
09.01.2019 09:48:43
6.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
46
25
 
 
03.11.2018 20:10:11
7.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 SK Aritma Praha
47
25
 
 
03.01.2019 20:19:58
8.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
16.12.2018 11:13:55
9.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
05.12.2018 20:51:10
10.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
27.12.2018 01:13:55
11.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
54
20
 
poslední dle CŽ
03.11.2018 12:20:09
12.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
volná karta pořadatele
09.12.2018 09:45:27
13.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
volná karta ČTS
07.01.2019 19:46:31
14.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
85
15
24
volná karta ČTS
18.11.2018 09:26:25
15.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
volná karta pořadatele
02.12.2018 11:47:32
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
58
20
 
 
23.12.2018 22:46:39
2.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
68
20
 
 
15.12.2018 09:55:21
3.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
 
 
28.12.2018 15:26:45
4.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
1. náhradník ZČ
02.11.2018 10:46:23
5.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
 
04.11.2018 15:55:21
6.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
 
10.01.2019 20:00:01
7.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
 
 
18.12.2018 06:17:18
8.
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska
82
20
 
 
07.11.2018 13:21:34
9.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
12.11.2018 23:29:14
10.
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk
93
15
 
 
03.01.2019 15:54:18
11.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
95
15
 
 
14.12.2018 17:19:47
12.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
 
27.12.2018 21:56:09
13.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
08.11.2018 11:26:06
14.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
 
09.12.2018 13:53:51
15.
Dopita Marek 02.09.1990 TC Nové Město n. Metují
118
15
 
 
10.12.2018 13:10:12
16.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
140
12
47
 
23.11.2018 16:48:16
17.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
142
12
 
 
02.01.2019 14:45:15
18.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
145
12
 
1. náhradník JM
14.11.2018 13:45:00
19.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
 
14.11.2018 00:23:32
20.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
170
12
 
 
10.12.2018 21:09:51
21.
Pultr David 28.04.1987 LTC Modřany 2005
251
9
 
 
28.12.2018 16:28:49
22.
Kasalý Pavel 31.03.2000 WILSON Tenis Centrum
252
9
 
 
07.11.2018 18:55:48
23.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
1. náhradník SČ
10.12.2018 14:47:59
24.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
18.11.2018 15:50:23
25.
Navrátil David 18.01.1997 TC Holešov, o.s.
1044
1
 
 
01.11.2018 00:09:20
26.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
 
18.11.2018 12:20:49
27.
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TK Roja Příbram z.s.
1044
1
 
 
18.11.2018 22:34:12
28.
Kunčík Jan 20.03.1993 LTK Liberec
1044
1
 
 
05.12.2018 11:22:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Jakub 26.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
137
12
 
odhlášeno hráčem
14.12.2018 11:18:24
2.
Bačo Stanislav 26.12.1993 TJ Zbrojovka Vsetín
83
15
 
odhlášeno hráčem
03.01.2019 20:00:28
3.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
306
6
111
odhlášeno hráčem
06.01.2019 22:19:48
4.
Němec Filip 21.01.1988 LTC Humpolec
94
15
 
odhlášeno hráčem
12.01.2019 15:34:21
5.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
168
12
 
odhlášeno hráčem
13.01.2019 09:40:15
6.
Nouza Petr 09.09.1998 SK HAMR, z.s.
21
35
 
odhlášeno hráčem
13.01.2019 10:17:50
7.
Šafránek Václav 20.05.1994 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
odhlášeno hráčem
15.01.2019 20:08:44
8.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
odhlášeno hráčem
16.01.2019 09:01:21
9.
Moravec Ondřej 16.01.1994 TK PTA Kolín
1044
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2019 11:25:49