Český tenisový svaz
Datum:
11.-14.01.
Pořadatel:
TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600)
Kódové číslo:
106107
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:30 hod.
Kontaktní osoba:
Goldbrichtová Jitka
Roháče z Dubé 2351
470 01 Česká Lípa
Tel. (1):
723649061
E-mail:
goldbrichtova@szdc.cz

Poznámka pořadatele:

S ohledem na povrch v naší hale, není možné hrát v obuvi určené na antukový dvorec (tzv. pilka),nebo ve znečištěné obuvi. Hala se nachází ve Sportareálu v České Lípě u Ploučnice z ulice Sokolská okolo Kulturního domu Crystal. Tel.recepce: 730581469

ubytování: Penzion Lípa tel. 604671458 nebo hamzikovat@skolalipa.cz

11.1.2020 - 32/16 a 16/8 singl + debl

12.1.2020 - 8/4 a 4/2 singl + debl - může být i finále debla

13.1.2020 - finále singl debl - vše záleží, jak budete rychle hrát :-)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
zaprezentován a přijat
03.01.2020 18:16:52
2.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
zaprezentován a přijat
22.12.2019 09:54:08
3.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
zaprezentován a přijat
28.12.2019 19:58:40
4.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
zaprezentován a přijat
31.12.2019 19:36:48
5.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
66
20
 
zaprezentován a přijat
08.01.2020 15:16:26
6.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TK Ústí n.Labem
68
20
 
zaprezentován a přijat
16.12.2019 21:32:39
7.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
zaprezentován a přijat
07.01.2020 16:58:18
8.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
zaprezentován a přijat
28.12.2019 21:15:42
9.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
zaprezentován a přijat
03.01.2020 18:18:19
10.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
98
15
 
zaprezentován a přijat
08.12.2019 17:40:33
11.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
zaprezentován a přijat
08.01.2020 23:11:51
12.
Musil Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
zaprezentován a přijat
19.11.2019 15:26:42
13.
Makovíny Michal 18.09.1987 SK Matchball Česká Lípa
141
12
 
zaprezentován a přijat
02.12.2019 14:11:54
14.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
160
12
 
zaprezentován a přijat
29.11.2019 23:25:49
15.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
174
12
75
zaprezentován a přijat
18.12.2019 09:28:30
16.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
zaprezentován a přijat
18.11.2019 17:00:05
17.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
233
9
 
zaprezentován a přijat
29.12.2019 20:18:34
18.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
238
9
 
zaprezentován a přijat
30.12.2019 16:22:57
19.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
254
9
 
zaprezentován a přijat
09.12.2019 09:58:15
20.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
301
9
102
zaprezentován a přijat
06.01.2020 20:51:57
21.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
zaprezentován a přijat
12.11.2019 11:40:08
22.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
zaprezentován a přijat
11.12.2019 08:03:33
23.
Kolář Jiří 28.02.1975 SK Matchball Česká Lípa
404
6
 
zaprezentován a přijat
27.11.2019 16:51:01
24.
Gatev Maximilian Alexander 12.04.1999 TK Neridé
419
6
 
zaprezentován a přijat
11.12.2019 15:28:12
25.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
zaprezentován a přijat
28.11.2019 14:26:43
26.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
zaprezentován a přijat
18.11.2019 11:02:12
27.
Hájek Jakub 17.05.2002 TK SLOVANKA Č. Lípa
749
3
549
zaprezentován a přijat
03.12.2019 07:41:55
28.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
zaprezentován a přijat
15.12.2019 15:10:45
29.
Ullrych Roman 24.04.2001 TK LTC Děčín
1032
1
729
zaprezentován a přijat
03.01.2020 19:58:02
30.
Šlambor Jakub 24.03.2002 TK LTC Děčín
1032
1
622
zaprezentován a přijat
03.01.2020 19:59:12
31.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1032
1
131
zaprezentován a přijat
06.01.2020 19:06:05
32.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
1032
1
132
zaprezentován a přijat
07.01.2020 14:40:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
IS: kolizní přihláška
05.01.2020 12:00:04
2.
Chour Josef 17.10.2005 SK Matchball Česká Lípa
1032
1
838
odhlášeno hráčem
06.01.2020 19:26:49