Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  06.-09.03.
Věk. kategorie:  dospělí
Stolín Jan
 
 
 
Jiras Zbyněk
6:3, 7:5
 
Makovička Daniel
6:2, 7:5
 
Novák Jiří
6:3, 6:1
 
Olšanský Filip
6:1, 6:3
 
Slabihoudek Matěj
6:2, 6:3
 
Hrdina Aleš
6:1, 6:2
 
Stuchlík Oskar Oliver
7:6, 6:1
 
Němeček Václav
6:1, 6:4
 
Kubáň Jan
7:5, 6:4
 
Hegenbart Max
scr.
 
Zámečník Adam
7:6, 3:6, 1:0
 
Žemlička Miloš
6:3, 6:2
 
Laibl Matěj
6:1, 6:2
 
Sidorják Štěpán
6:4, 6:4
 
Šmejkal Michal
6:4, 2:6, 1:0
 
Froňka Martin
6:2, 6:3
 
Langer Martin
6:4, 0:6, 1:0
 
Moravec František
6:0, 6:2
 
Kotarac Oliver
6:1, 6:1
 
Fink Lubomír
6:1, 6:1
 
Žemlička Josef
6:4, 6:1
 
Kazda Martin
6:0, 6:2
 
Puršl Vladimír
6:2, 6:3
 
Šebík Daniel
5:7, 6:4, 1:0
 
Vavřín Lukáš
6:4, 6:0
 
Drška Vojtěch
6:7, 6:2, 1:0
 
Jašek David
scr.
 
Plzák Petr
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Hankovec Václav
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: NEDĚLE : 9.00 : STOLÍN,HRDINA,STUCHLÍK,SIDORJAK,ŠMEJKAL,KAZDA,, 10.00 :DRŠKA,JAŠEK,, PAK SF , PAK DEBLY CCA V 13 SF A FI .
Počet účastníků30
NasazeníBH
Stolín Jan 10215
Hankovec Václav 2009
Kazda Martin 2149
Stuchlík Oskar Oliver 2229
Šmejkal Michal 2499
Hrdina Aleš 2529
Puršl Vladimír 2549
Sidorják Štěpán 2549
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 102085

Stolín Jan - Hrdina Aleš
 
 
 
Makovička Daniel - Němeček Václav
6:3, 5:7, 1:0
 
Froňka Martin - Slabihoudek Matěj
6:4, 6:2
 
Kazda Martin - Hegenbart Max
7:6, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Zámečník Adam - Olšanský Filip
 
Kotarac Oliver - Žák Kryštof
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Puršl Vladimír - Šmejkal Michal
 
Jašek David - Jesenovský Štefan Dávid
6:0, 1:6, 1:0
 
Langer Martin - Fink Lubomír
6:1, 6:0
 
 
3:6, 6:3, 1:0
 
Svoboda Šimon - Moravec František
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Stolín Jan 10215
Svoboda Šimon 19112
Kazda Martin 2149
Žák Kryštof 2429
Šmejkal Michal 2499
Hrdina Aleš 2529
Puršl Vladimír 2549
Moravec František 2699
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 104085

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Průcha Oliver06.05.2002TJ Sokol Vysočany
Čábela Matěj28.01.1994SK OAZA Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šebík Daniel19.05.1994LTC Řevnice
Kazda Martin26.07.2001TJ Sokol Vysočany
Žemlička Josef22.12.2001TJ TK MANE Hluboká n.V.
Langer Martin02.11.1984TK EMA o.s.
Hegenbart Max08.10.2001Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Hrdina Aleš12.04.2003TK Neridé
Stuchlík Oskar Oliver17.08.2001TJ Sokol Vysočany
Olšanský Filip08.10.2003Sokol Říčany
Jiras Zbyněk14.08.1975LTC Rudná
Jesenovský Štefan Dávid22.01.1996TJ TK Březiněves
Žák Kryštof23.08.2002Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.