Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TK Oáza Říčany
Pořadatel:
TK Oáza Říčany
Datum:
16.-19.03.
Věk. kategorie:
dospělí
Michl Filip
Michl
Šafář
Ježek Vojtěch
6:3, 5:7, 6:4
Šafář
Šafář Martin
7:6, 6:4
Dušek
Aregger Lars
6:7, 7:5, 6:2
Kozler
Kozler Adam
7:6, 7:5
Dušek
6:4, 6:0
Dušek
Dušek Ondřej
Reček
Reček Dominik
6:3, 6:3
Reček
Reček
Beneš Martin
3:6, 6:1, 6:2
Rinko
Rinko Štěpán
6:4, 6:0
Reček
Pučálka Jan
6:3, 1:6, 6:3
Pučálka
Kraus Martin
scr.
Pučálka
6:1, 6:2
Vachtl
Vachtl Jiří
Reček
Vrbka Jiří
6:4, 6:3
Vrbka
Barnat
Barnat Jiří
6:3, 4:6, 6:2
Barnat
Jiroušek Lukáš
6:1, 6:4
Barnat
Pírek František
6:3, 6:2
Pírek
Růžička Adam
7:5, 6:2
Jeníček
6:2, 6:2
Jeníček
Jeníček Jiří
Pátý
Řezníček Vladimír
6:4, 6:1
Řezníček
Řezníček
Stavrovskij Petr
6:4, 5:0, scr.
Stavrovskij
Poláček Ondřej
6:4, 6:4
Pátý
Šilhavý Jan
3:6, 6:3, 3:0, scr.
Šilhavý
Klír Petr
7:6, 6:4
Pátý
6:4, 6:1
Pátý
Pátý Daniel
Rozhodčí turnaje:
Šrámek Filip (platná licence B do 14.04.2020)
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Michl Filip
35
30
Pátý Daniel
36
25
Reček Dominik
42
25
Řezníček Vladimír
47
25
Vachtl Jiří
48
25
Dušek Ondřej
54
20
Vrbka Jiří
57
20
Jeníček Jiří
63
20
Kategorie : 8
Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 102083
Řezníček Vladimír
-
Vachtl Jiří
Řezníček
-
Vachtl
Poláček Lukáš
-
Beneš
Vrbka Jiří
-
Chvapil Ondřej
scr.
Poláček Lukáš
-
Beneš
Poláček Lukáš
-
Beneš Martin
3:6, 7:5, 1:0 (5)
Poláček Lukáš
-
Beneš
Dušek Ondřej
-
Rinko Štěpán
6:2, 6:1
Dušek
-
Rinko
Dušek
-
Rinko
Klír Petr
-
Aregger Lars
2:6, 7:5, 1:0 (3)
Klír
-
Aregger
Barnat
-
Reček
6:2, 6:3
Ricci
-
Kasalý
Ricci Alessandro
-
Kasalý Pavel
Barnat
-
Reček
6:4, 6:3
Barnat
-
Reček
Barnat Jiří
-
Reček Dominik
Barnat
-
Reček
6:1, 7:6 (2)
Jiroušek
-
Pírek
Jiroušek Lukáš
-
Pírek František
Jiroušek
-
Pírek
6:2, 6:4
Poláček Ondřej
-
Michl
Poláček Ondřej
-
Michl Filip
Poznámka pořadatele:
Oboje semifinále čtyřhry v pondělí 11.30
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Michl Filip
35
30
Reček Dominik
42
25
Řezníček Vladimír
47
25
Vachtl Jiří
48
25
Ricci Alessandro
51
25
Dušek Ondřej
54
20
Vrbka Jiří
57
20
Poláček Lukáš
69
20
Kategorie : 8
Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 104083
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Arendar Roman
13.03.2000
TJ Spoje Praha
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Ricci Alessandro
04.01.1998
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
Kasalý Pavel
31.03.2000
Wilson tenis centrum z.s.
Chvapil Ondřej
22.09.1979
TC Realsport Nymburk o.s.