Český tenisový svaz
Název:
TK Oáza Říčany
Datum:
16.-19.03.
Pořadatel:
TK Oáza Říčany (B - 500)
Kódové číslo:
106083
Dvorců + povrch:
3 rebound ace
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ptáček Vít
V chobotě 2112
251 01 Říčany
Tel. (1):
725827397
E-mail:
turnajeoaza@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace sms případně telefonicky na tel.č. 725 827 397 v pátek do 18 hod. Herní program bude vyvěšen na stránkách www.cztenis.cz do 21 hod. Turnaj začíná v sobotu v 8:30 hod. Pro účastníky turnaje možnost ubytování se slevou 25%. Rezervaci nutno udělat na recepci hotelu na tel.č. 736 679 097.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
27.12.2018 12:30:29
2.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
volná karta
08.03.2019 10:45:16
3.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
42
25
 
 
21.12.2018 12:53:29
4.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
 
03.01.2019 20:28:09
5.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
23.01.2019 07:51:58
6.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
54
20
 
 
28.01.2019 12:12:58
7.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
 
 
04.03.2019 15:54:38
8.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
 
03.01.2019 21:20:19
9.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
 
 
24.01.2019 09:19:33
10.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
03.03.2019 21:18:26
11.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
 
 
25.12.2018 20:57:34
12.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
12.11.2018 23:25:42
13.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
27.02.2019 19:32:23
14.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
08.11.2018 11:28:00
15.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
 
19.02.2019 11:47:10
16.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
120
15
46
 
18.11.2018 15:21:05
17.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
05.12.2018 18:10:11
18.
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005
144
12
 
 
24.01.2019 13:54:21
19.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
 
27.01.2019 14:48:50
20.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
 
26.02.2019 10:09:59
21.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
407
6
116
volná karta
18.02.2019 18:56:08
22.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Ruzyně Praha
536
4
60
 
20.02.2019 22:18:48
23.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
 
27.02.2019 14:42:41
24.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
18.11.2018 15:58:22

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
 
26.01.2019 11:43:36
2.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
 
04.01.2019 20:52:05
3.
Svoboda Jakub 12.04.1986 TK Benešov
186
12
 
 
12.02.2019 14:47:25
4.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
 
02.03.2019 08:56:42
5.
Uhlíř Vít 16.10.1996 TK Sport Kolovraty
289
9
 
 
22.01.2019 10:14:28
6.
Roušar Petr 14.03.1991 TK Sport Kolovraty
347
6
 
 
21.01.2019 12:03:45
7.
Noha Martin 09.05.1986 TC VŠ Praha
536
4
 
 
20.11.2018 17:32:55
8.
Diushembiev Namazbek 29.09.2000 TCG Karlovy Vary
668
4
523
 
02.03.2019 09:15:53
9.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
914
3
209
 
12.01.2019 16:06:40
10.
Konšel Luděk 29.03.1970 TK Benešov
1044
1
 
 
26.12.2018 16:27:13
11.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
312
 
05.02.2019 22:27:48

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
166
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2019 14:49:49
2.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
238
9
39
odhlášeno hráčem
11.02.2019 13:38:14
3.
Odvárka Adam 25.06.2001 TJ Žďár nad Sázavou
1044
1
378
odhlášeno hráčem
11.02.2019 18:41:34
4.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
341
6
54
odhlášeno hráčem
13.02.2019 17:52:05
5.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
odhlášeno hráčem
19.02.2019 08:42:12
6.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
668
4
35
odhlášeno hráčem
20.02.2019 08:32:40
7.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
odhlášeno hráčem
22.02.2019 13:40:12
8.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
odhlášeno hráčem
28.02.2019 15:35:35
9.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
257
9
178
odhlášeno hráčem
02.03.2019 00:20:12
10.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
 
odhlášeno hráčem
03.03.2019 20:32:55
11.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
 
odhlášeno hráčem
04.03.2019 21:49:56
12.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
05.03.2019 20:50:35
13.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
104
15
333
odhlášeno hráčem
06.03.2019 22:00:21
14.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
225
9
18
odhlášeno hráčem
07.03.2019 01:06:59
15.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
306
6
111
odhlášeno hráčem
08.03.2019 09:29:56
16.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
75
20
 
odhlášeno hráčem
08.03.2019 10:10:31
17.
Kopecký Filip 30.03.1999 TK Oáza Říčany
439
6
 
odhlášeno hráčem
08.03.2019 16:01:34
18.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1044
1
673
odhlášeno hráčem
09.03.2019 21:20:17
19.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
odhlášeno hráčem
10.03.2019 10:15:59
20.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
IS: kolizní přihláška
10.03.2019 12:01:20
21.
Blažka Stanislav 10.12.2000 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
817
3
493
IS: kolizní přihláška
10.03.2019 12:01:21
22.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
IS: kolizní přihláška
10.03.2019 12:01:22
23.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
134
12
50
odhlášeno hráčem
11.03.2019 10:52:49
24.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
131
12
 
odhlášeno hráčem
11.03.2019 11:10:09
25.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
30
30
 
odhlášeno hráčem
11.03.2019 12:06:59
26.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
IS: lhůta 8 dní
11.03.2019 14:45:35
27.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
IS: lhůta 8 dní
11.03.2019 14:45:37
28.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
odhlášeno hráčem
11.03.2019 15:55:24
29.
Holub David 20.12.1997 LTC Humpolec
165
12
 
odhlášeno hráčem
11.03.2019 22:50:38
30.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
33
30
108
odhlášeno hráčem
14.03.2019 19:45:28
31.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
170
12
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 10:12:34
32.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 13:49:39