Český tenisový svaz
Název:
TC HEAD
Datum:
10.-12.03.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600)
Kódové číslo:
106080
Dvorců + povrch:
5 koberec
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 SK HAMR, z.s.
28
30
41
volná karta, prezentováno
07.03.2018 10:00:35
2.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
70
20
 
volná karta,prezentováno
08.03.2018 09:12:25
3.
Stavěl Martin 11.06.1988 1. Východočeská Tenisová
94
15
 
prezentováno
08.02.2018 00:31:56
4.
Beneš Michal 22.03.1976 Baník Příbram
121
15
 
prezentováno
14.02.2018 07:39:29
5.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
134
12
 
volná karta, prezentováno
06.03.2018 10:27:32
6.
Vančuřík Štěpán 12.05.1993 LTC Pardubice
158
12
 
prezentováno
22.02.2018 11:22:09
7.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
191
12
45
prezentováno
27.02.2018 11:17:07
8.
Makovíny Michal 18.09.1987 SK Matchball Česká Lípa
211
9
 
volná karta, prezentováno
07.03.2018 09:57:08
9.
Makovíny Rastislav 27.08.1974 SK Matchball Česká Lípa
238
9
 
volná karta, prezentováno
07.03.2018 09:57:23
10.
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s.
298
9
108
prezentováno
28.02.2018 06:53:01
11.
Bimka Ondřej 20.04.1997 Sokol Říčany
370
6
 
prezentováno
24.02.2018 11:00:25
12.
Čermák Pavel 10.04.1990 TC ESO Praha z.s.
386
6
 
 
17.01.2018 00:04:13
13.
Šmída Marek 14.04.1975 F.H.TK Dobřichovice
623
4
 
prezentováno
06.02.2018 22:03:18
14.
Šmída Daniel 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
792
3
 
prezentováno
06.02.2018 22:03:25
15.
Šmída David 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
1010
3
 
prezentováno
06.02.2018 22:12:45
16.
Lerbletier Jakub 20.05.1993 TO Bohemians Praha
1035
1
 
prezentováno
03.01.2018 01:45:17
17.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
1035
1
 
prezentováno
07.01.2018 22:33:15
18.
Hašpl František 30.04.1996 TJ Tatran Střešovice
1035
1
 
prezentováno
02.02.2018 17:54:23
19.
Spálenský Michal 20.07.1993 TO Bohemians Praha
1035
1
 
prezentováno
03.02.2018 23:14:39
20.
Popelka Štěpán 05.10.1996 SK Matchball Česká Lípa
1035
1
 
prezentováno
05.02.2018 23:04:34
21.
Kobera Jakub 10.04.2000 1. Vestecká sportovní o.s.
1035
1
128
prezentováno
26.02.2018 09:23:53
22.
Baimakhanov Nurdaulen 21.02.1994 I.ČLTK Praha
1035
1
 
 
26.02.2018 14:54:02
23.
Tyrpák Josef 20.09.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
1035
1
370
přijat,prezentováno
02.03.2018 14:24:26
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bureš Martin 14.04.2000 Tenisklub Cheb
720
3
171
přijat,prezentováno
04.03.2018 10:08:33
2.
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb
1035
1
266
přijat,prezentováno
04.03.2018 10:08:55
3.
Bena Libor 03.01.1986 TJ Baník Hrušov
1035
1
 
přijat,prezentováno
04.03.2018 21:50:17
4.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
1035
1
160
přijat,prezentováno
06.03.2018 14:36:57
5.
Šimon František 08.07.1991 TK PTA Kolín
1035
1
 
přijat,prezentováno
07.03.2018 13:03:35
6.
Chyba Lukáš 19.03.1994 LTC Humpolec
398
6
 
přijat,prezentováno
07.03.2018 16:47:47
7.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
273
9
 
přijat,prezentováno
08.03.2018 15:23:05
8.
Cordt Daniel 03.09.1997 Tenisklub Cheb
864
3
 
přijat,prezentováno
08.03.2018 15:23:21
9.
Kolář Jan 25.05.1999 SK OAZA Praha
670
4
196
přijat,prezentováno
08.03.2018 17:41:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Loder David 09.11.1999 TJ Radlice
264
9
85
odhlášeno hráčem
15.02.2018 20:07:51
2.
Zaporozhchenko Ihor 22.12.2001 Tenis Centrum Lužiny
1035
1
416
odhlášeno hráčem
21.02.2018 10:44:54
3.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
96
15
689
odhlášeno hráčem
02.03.2018 16:28:43
4.
Holub David 20.12.1997 TK Spartak Jihlava
109
15
 
odhlášeno hráčem
03.03.2018 12:24:00
5.
David Martin 18.10.1982 TK Konstruktiva, z.s.
191
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2018 13:17:02
6.
Hrych Tomáš 22.08.1987 TK ZVVZ Milevsko
979
3
 
odhlášeno hráčem
08.03.2018 05:26:25
7.
Pavlikovský Eduard 11.09.1983 Sokol Čimice
1035
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2018 12:42:40
8.
Hübner Pavel 28.09.1992 SK Matchball Česká Lípa
496
4
 
odhlášeno hráčem
09.03.2018 12:13:11
9.
Melichar Jiří 24.12.1974 TJ Sparta Úpice
1035
1
 
odhlášeno pořadatelem
09.03.2018 17:50:18