Název: | Shop-naradi.cz cup | Pořadatel: | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | Datum: | 03.-05.03. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Markovič Pavel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Richtar Lukáš | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Rakouský Jan | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mamica Jiří | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Studený Jan | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fišer Filip | | | | 2:6, 7:6, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ježek Vojtěch | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šimon František | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bimka Ondřej | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Loder David | | | | | 7:6, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mirdzhaliev Mirgiiaz | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šťastný Boris | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Bursa Matyáš | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Diushembiev Namazbek | | | | 3:6, 6:4, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Datel Jan | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Koukal Petr | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Pejcha Jan | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Svoboda Michal | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Pozor: Misto konani je areal ZS, bri Vencliku 1140, Praha 9, Cerny Most.
Program nedele: 8:30 Datel-Pejcha, 9:30 Mamica-Jezek 10:30 Kubik-, 11:00 Hudecek, Linhart-Markovic, Svoboda |
| Počet účastníků | 19 | Nasazení | CŽ | BH | Markovič Pavel | 137 | 12 | Svoboda Michal | 152 | 12 | Kubík Kristián | 201 | 9 | Fišer Filip | 247 | 9 | Loder David | 264 | 9 | Mirdzhaliev Mirgiiaz | 283 | 9 | Koukal Petr | 298 | 9 | Mamica Jiří | 332 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 102075 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bareš David | 22.03.1976 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bursa Matyáš | 24.07.1998 | TK Neridé | Hudeček Petr | 27.12.1973 | Slavoj Litoměřice | Linhart David | 26.08.1994 | Start České Budějovice |
|