Název: |
A2 - Optim tour Milten Cup |
Datum: |
14.-18.02. |
Pořadatel: |
T.K.MILTEN (A - 1000) |
Dotace: |
20000 |
Kódové číslo: |
106072 |
Dvorců+povrch: |
3 decoturf US open |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Zlatohlávek Pavel |
: |
Sportovní 588 |
: |
289 23 Milovice |
Tel. (1): |
775 169 048 |
E-mail: |
pavel.zlatohlavek@mpss.cz |
Poznámka pořadatele: MILTEN CUP 2020
Druhý halový turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020
Celková dotace je 20 000 Kč.
Kontakt pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže:
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048
---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději
ve ČTVRTEK 13.února do 18 hodin !!!
Pak už Vám to IS ČTS neumožní.
Pokud se hráč včas neodhlásí nebo se prezentuje a
druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------
Kvalifikace:
Prezentace se koná ve ČTVRTEK 13.února do 17 hodin
na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v PÁTEK 14.února v 9.45 hodin osobní prezentací
všech hráčů, kteří se telefonicky prezentovali o den dříve.
Hlavní soutěž:
Prezentace se koná v pátek 14.února do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
Turnaj bude probíhat v areálu TK Milten, Sportovní 588, Milovice.
Předběžný plán turnaje:
Sobota 15.února: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 16.února: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 17.února: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 18.února: finále dvouhry
Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS !
Další info: www.optimtour.cz
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
26 |
30 |
10 |
|
20.01.2020 16:26:29 |
2. |
Bolardt Antonín |
07.06.1998 |
TK Sparta Praha |
27 |
30 |
|
|
03.02.2020 06:42:04 |
3. |
Bíško Michal |
07.05.1994 |
TK Start Praha-Topolka |
46 |
25 |
|
|
21.01.2020 18:29:38 |
4. |
Nebojsa Stanislav |
02.10.1979 |
Jiskra Otrokovice |
48 |
25 |
|
|
01.11.2019 11:37:06 |
5. |
Kadora Jakub |
18.10.1993 |
TK Slavia Orlová |
49 |
25 |
|
|
15.11.2019 11:25:59 |
6. |
Rinko Štěpán |
13.11.1996 |
TCG Karlovy Vary |
50 |
25 |
|
|
27.01.2020 20:46:32 |
7. |
Černý Matyáš |
15.10.2001 |
LTK Liberec |
51 |
25 |
12 |
|
31.01.2020 09:38:24 |
8. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
52 |
25 |
|
|
03.02.2020 18:39:41 |
9. |
Vrbka Jiří |
01.04.1980 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
53 |
25 |
|
|
08.01.2020 13:45:41 |
10. |
Cintl Matěj |
29.11.1998 |
Tenisklub Cheb |
55 |
20 |
|
|
17.11.2019 13:47:24 |
11. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
56 |
20 |
|
|
09.12.2019 11:21:18 |
12. |
Pavluv Richard |
08.11.1996 |
LTC Houštka |
58 |
20 |
|
|
23.11.2019 18:47:38 |
13. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
59 |
20 |
|
|
27.01.2020 23:15:29 |
14. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
61 |
20 |
29 |
|
26.11.2019 11:09:06 |
15. |
Pecák Štěpán |
21.06.2000 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
62 |
20 |
|
|
28.12.2019 19:59:34 |
16. |
Vojtěchovský Lukáš |
29.01.1971 |
LTK Liberec |
64 |
20 |
|
|
31.12.2019 19:39:25 |
17. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
66 |
20 |
|
|
27.01.2020 18:37:52 |
18. |
Orlita Daniel |
08.07.1997 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
67 |
20 |
|
|
28.01.2020 09:52:50 |
19. |
Vondrášek Jaroslav |
16.01.1996 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
20 |
|
|
13.01.2020 08:55:59 |
20. |
Kracík Matěj |
09.01.1991 |
SK JC Sport Opava |
70 |
20 |
|
|
19.12.2019 08:36:17 |
21. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
71 |
20 |
14 |
|
11.11.2019 20:01:07 |
22. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
94 |
15 |
|
volná karta |
04.12.2019 15:16:12 |
23. |
Mirdzhaliev Mirgiiaz |
23.03.2001 |
TCG Karlovy Vary |
100 |
15 |
69 |
volná karta |
19.12.2019 20:45:17 |
24. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
153 |
12 |
22 |
|
12.11.2019 14:13:10 |
25. |
Mrůzek Štěpán |
18.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
211 |
9 |
34 |
|
10.11.2019 22:21:06 |
26. |
Horák Ondřej |
14.10.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
239 |
9 |
6 |
volná karta ČTS |
10.02.2020 10:01:01 |
27. |
Siniakov Daniel |
15.01.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
347 |
6 |
7 |
volná karta ČTS |
05.02.2020 17:42:17 |
28. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
464 |
4 |
25 |
|
28.11.2019 14:26:00 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Michl Filip |
02.04.1994 |
TO SK Mělník |
40 |
25 |
|
WC prezentován Q |
11.02.2020 10:11:23 |
2. |
Semerák Jan |
26.01.2001 |
Slavoj Český Brod |
73 |
20 |
65 |
prezentován Q |
23.01.2020 08:13:41 |
3. |
Vachtl Jiří |
12.06.1996 |
LTC Slovan Kladno |
74 |
20 |
|
prezentován Q |
04.11.2019 11:54:31 |
4. |
Kraus Martin |
06.02.2000 |
TK Slavia Plzeň |
78 |
20 |
|
prezentován Q |
03.11.2019 14:44:55 |
5. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
81 |
20 |
|
prezentován Q |
03.01.2020 13:37:16 |
6. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
82 |
20 |
|
prezentován Q |
05.11.2019 13:32:52 |
7. |
Dillenz Lukáš |
17.05.1997 |
ITS Tennis Club, z.s. |
84 |
15 |
|
prezentován Q |
18.01.2020 13:20:07 |
8. |
Janoška Lukáš |
31.08.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
86 |
15 |
|
prezentován Q |
23.01.2020 23:32:47 |
9. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
87 |
15 |
|
prezentován Q |
12.11.2019 16:26:53 |
10. |
Januška Adam |
20.12.2000 |
TK Neridé |
90 |
15 |
|
prezentován Q |
02.02.2020 20:36:17 |
11. |
Aregger Lars |
03.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
92 |
15 |
503 |
prezentován Q |
07.12.2019 17:44:12 |
12. |
Kozler Adam |
03.06.2000 |
TK Slavia Plzeň |
93 |
15 |
|
WC prezentován Q |
24.01.2020 17:09:55 |
13. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
123 |
15 |
68 |
WC prezentován Q |
04.11.2019 18:21:50 |
14. |
Mareš Vojtěch |
25.05.2001 |
TK Neridé |
145 |
12 |
41 |
prezentován Q |
06.11.2019 21:51:11 |
15. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
312 |
6 |
38 |
prezentován Q |
19.11.2019 08:53:30 |
16. |
Velík Lukáš |
17.06.2005 |
I.ČLTK Praha |
1032 |
1 |
416 |
WC prezentován Q |
30.01.2020 09:12:21 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
97 |
15 |
47 |
|
17.11.2019 12:13:49 |
2. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
99 |
15 |
422 |
|
29.12.2019 13:48:47 |
3. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
101 |
15 |
130 |
|
19.11.2019 18:10:15 |
4. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
102 |
15 |
243 |
|
01.11.2019 19:39:34 |
5. |
Kvis Kryštof |
31.10.1998 |
LTC Modřany 2005 |
107 |
15 |
|
|
21.01.2020 15:28:22 |
6. |
Wawrzyczek Andrej |
20.01.1988 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
114 |
15 |
|
|
23.01.2020 09:20:08 |
7. |
Klír Petr |
22.02.2001 |
TK Slavia Plzeň |
118 |
15 |
174 |
|
04.12.2019 14:56:27 |
8. |
Řeháček Marek |
12.04.1996 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
125 |
15 |
|
|
03.02.2020 15:37:49 |
9. |
Dušek Ondřej |
15.12.1995 |
SK OAZA Praha |
158 |
12 |
|
|
28.01.2020 12:22:45 |
10. |
Kameník Martin |
26.02.1988 |
SK Aritma Praha |
161 |
12 |
|
|
31.01.2020 21:47:22 |
11. |
Čech Michael |
09.03.2001 |
TK Most |
174 |
12 |
75 |
|
16.01.2020 01:15:59 |
12. |
Vondrák Martin |
21.05.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
291 |
9 |
74 |
|
03.02.2020 20:18:51 |
13. |
Maštálka Petr |
13.11.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
324 |
6 |
151 |
|
04.01.2020 07:46:23 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
1032 |
1 |
58 |
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 18:22:27 |
2. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
159 |
12 |
82 |
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 21:40:03 |
3. |
Codl Miroslav |
06.04.1988 |
Jiskra Bechyně |
134 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 10:28:38 |
4. |
Hlavoň Ondřej |
28.08.2001 |
BLTC Brno |
169 |
12 |
117 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 10:57:40 |
5. |
Vlkovský Vojtěch |
12.07.1999 |
LTC Pardubice |
45 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 20:29:00 |
6. |
Burian Vojtěch |
21.04.2003 |
TK Radošovice |
362 |
6 |
28 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 21:50:05 |
7. |
Podolan Petr |
08.08.2001 |
TK Most |
177 |
12 |
61 |
odhlášeno hráčem |
04.02.2020 14:16:17 |
8. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
639 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2020 21:31:46 |
9. |
Malý Patrik |
06.01.1997 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
95 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2020 12:47:42 |
10. |
Babinciuc Ilie |
06.12.1985 |
BTK Brno |
228 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2020 15:48:48 |
11. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
152 |
12 |
66 |
odhlášeno hráčem |
05.02.2020 16:23:38 |
12. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
547 |
4 |
76 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 00:06:58 |
13. |
Jahelka Vladimír |
19.12.1983 |
TC Hořice |
238 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 17:51:56 |
14. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
498 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 19:57:15 |
15. |
Majšajdr Lubomír |
01.04.1988 |
LTK Liberec |
76 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
07.02.2020 10:30:41 |
16. |
Válek Ondřej |
13.11.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
237 |
9 |
18 |
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 10:42:17 |
17. |
Suchánek Martin |
09.02.1983 |
TK FZŠ Trávníčkova |
908 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 12:29:36 |
18. |
Vavruška Lukáš |
12.09.2001 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
134 |
12 |
884 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 10:30:24 |
19. |
Pazdera Marek |
07.02.2005 |
TK Slavia Plzeň |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 10:35:48 |
20. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
30 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 19:22:58 |
21. |
Süč Dominik |
19.09.1990 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
161 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 02:25:09 |
22. |
Buffa Petr |
28.02.1990 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
115 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 09:17:29 |
23. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 12:45:28 |
24. |
Langmajer Dominik |
21.08.1999 |
TJ Spoje Praha |
54 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 16:54:33 |
25. |
Stavěl Martin |
11.06.1988 |
TK Kaznějov |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 10:09:59 |
26. |
Studený Jan |
14.07.1988 |
BTK Brno |
340 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 11:38:43 |
27. |
Beneš Martin |
07.02.2004 |
TK Neridé |
187 |
12 |
50 |
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 18:54:46 |
28. |
Matuszewski Michal |
13.01.2001 |
SK JC Sport Opava |
491 |
4 |
729 |
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 09:32:04 |
29. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
102 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 11:36:12 |
30. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
109 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 15:48:46 |
31. |
Gatev Maximilian Alexander |
12.04.1999 |
TK Neridé |
419 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 16:50:14 |
|