Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TJ Banka CUP
Pořadatel:  Tenis Banka Praha
Datum:  14.-16.02.
Věk. kategorie:  dospělí
Rabas Daniel
 
 
 
Houdek Martin
2:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Novák Jiří
6:1, 6:0
 
Soumar David
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Maštálka Petr
 
 
scr.
 
Dušek Ondřej
 
Hajko David
6:1, 6:3
 
Derfl Christian
2:6, 6:1, 1:0 (10)
 
Plzák Petr
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Hegenbart Max
 
Stuchlík Oskar Oliver
3:6, 6:4, 1:0 (10)
 
 
 
Boussier Stephane
6:0, 6:1
 
 
 
Ludvík Tomáš
6:3, 6:4
 
Kotvald Tomáš
6:1, 6:1
 
Trnka Přemysl
6:2, 6:1
 
 
 
Richtar Lukáš
scr.
 
 
 
Tocik Jan
6:2, 6:1
 
 
 
Bulíř Adam
6:1, 6:7 (5), 1:0 (10)
 
Keller Oliver
6:0, 6:1
 
 
6:2, 5:7, 1:0 (10)
 
Stolín Jan
 
Poznámka pořadatele: první dvě kola 8:30 - Houdek-Novák, Hajko-Derlf 9:30 Ludvík-Kotvald , Bulíř-Keller 10:30 Soumar-Maštalka , Plzák-Hegenbart, 11:30 Rabas-...... , Dušek-....... 12:30 Stuchlík-Boussier , Trnka-....... 13:30 Richtar-Tocik , Stolín-...... Případně na tel. 774 341 490
Počet účastníků20
NasazeníBH
Rabas Daniel 8515
Stolín Jan 10215
Trnka Přemysl 10815
Dušek Ondřej 15812
Stuchlík Oskar Oliver 2229
Hegenbart Max 3066
Richtar Lukáš 3086
Maštálka Petr 3246
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 102071

Trnka Přemysl - Tocik Jan
 
 
 
Dvořák Marek - Železný Jan
6:3, 7:6
 
Hajko David - Soumar David
6:1, 6:1
 
Sýkora Martin - Zedník Daniel
6:4, 6:1
 
Kotvald Tomáš - Richtar Lukáš
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Stuchlík Oskar Oliver - Hegenbart Max
 
Počet dvojic6
NasazeníBH
Trnka Přemysl 10815
Stuchlík Oskar Oliver 2229
Hegenbart Max 3066
Richtar Lukáš 3086
Tocik Jan 3296
Sýkora Martin 4046
Dvořák Marek 6394
Železný Jan 6894
Kategorie : 4Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 104071

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mlíkovský David11.02.1996Tenis Banka Praha
Sklenička Jan26.07.2002TC VŠ Praha
Zavadil Tomáš30.10.1986TC ESO Praha z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stolín Jan10.11.2001Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
Keller Oliver22.01.2001TK Olymp Praha
Bulíř Adam26.09.2000LTC Mladá Boleslav z.s.
Hegenbart Max08.10.2001Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Dušek Ondřej15.12.1995SK OAZA Praha
Maštálka Petr13.11.2002LTC Mladá Boleslav z.s.
Zedník Daniel02.03.1984LTC Modřany 2005
Železný Jan18.05.1984TK FZŠ Trávníčkova