Název: | VITÁLNÍ TURNAJ | Pořadatel: | SK Vitality Slezsko o.s. | Datum: | 17.-21.03. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vala Daniel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Szturc Dominik | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Bugel Daniel | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mališ Filip | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Filo Roman | scr. | | | | |
| | | | | |
Bartoš Adam | | 6:2, 5:7, 7:6 (2) | | | |
| | | | | |
Buffa Petr | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kracík Matěj | | | | 6:4, 3:6, 6:1 | |
| | | | | |
Kahanek Kryštof | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Skrbek Matěj | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Jadamus Adam | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vitásek Matouš | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | 6:2, 2:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Fargač Tomáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Filo Daniel | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bartoň Dominik | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | |
Boháč Daniel | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ondračka Jakub | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mihoč Jakub | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Vágner Josef | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kracík Šimon | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Rabas Daniel | 7:5, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
Holiš Štěpán | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
Čtverák Ondřej | 7:6 (7), 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Dillenz Lukáš | | 6:4, 3:0, scr. | | | |
| | | | | |
Matuszewski Piotr | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Havránek Lukáš | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Zavřel Lukáš | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Rola Daniel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Roman Sikora, Jiří Pytela |
Poznámka pořadatele: Plán hra na neděli 19.3.2017- 8:30 hod. čtvrtfinále dvouhry muži, následuje semifinále dvouhry muži.
Plán hry na pondělí 20.3.2017 - 9:00 hod. finále dvouhry muži.
Omluvy pro nemoc: Kadora,Ščudlík,Dolejší,Merta |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Vala Daniel | 33 | 30 | Matuszewski Piotr | 39 | 25 | Rola Daniel | 46 | 25 | Kracík Matěj | 50 | 25 | Rabas Daniel | 62 | 20 | Bartoň Dominik | 67 | 20 | Filo Daniel | 84 | 15 | Holiš Štěpán | 116 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 102070 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kadora Jakub | 18.10.1993 | TK Slavia Orlová | Merta Vojtěch | 03.07.1999 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | Jalpota Michael | 09.01.2000 | TOPTENNIS club | Adamovich Georgij | 03.08.1999 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | Ščudlík Rudolf | 13.05.1993 | SLOVAN HRANICE, z.s. | Dolejší Petr | 10.11.1993 | Slavoj Český Brod | Novák Jakub | 16.12.1998 | ITS Tennis Club, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Ondračka Jakub | 19.09.1972 | Tenisklub7 |
|