Pořadatel: | TK Horní Měcholupy | Datum: | 11.-13.03. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Elísek Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stolarik Petr | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vidner Petr | 4:6, 6:2, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Codl Miroslav | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pleva Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Petr | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šmída David | | | | | | |
| | | | | | |
Šmída Marek | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Severa Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Modrák Karel | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Csiba Ondrej | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vaniš Pavel | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Koláček Martin | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Šmída Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Švec Pavel | | | | 4:6, 6:2, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Duda Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Kubeš Jiří | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Bursa Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Filip | | | | | | 6:1, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Ludvík Tomáš | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kalinovský Ladislav | | | | | | |
| | | | | | |
Zavada Martin | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kolář Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Mirdzhaliev Mirgiiaz | | | 6:7, 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Balada Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Procházka Pavel | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Průcha Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Lečbych Petr | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Kotoun Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Štork Robin | | | | 2:6, 7:6, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Závrský Hynek | | | | | | |
| | | | | | |
Vyhlas Radek | | | 6:4, 4:6, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Malý Matěj | 6:3, 3:6, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Přemysl | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program neděle 9:00 |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Elísek Tomáš | 98 | 15 | Fiala Přemysl | 110 | 15 | Balada Tomáš | 129 | 12 | Modrák Karel | 134 | 12 | Šimek Filip | 187 | 12 | Severa Karel | 208 | 9 | Procházka Pavel | 223 | 9 | Bursa Matyáš | 229 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 102068 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hrouda Tomáš | 06.12.1986 | TK Horní Měcholupy | Neumann Vilém | 15.07.1998 | SK Aritma Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | David Martin | 18.10.1982 | CTA Rudná |
|