Český tenisový svaz
Název:
A2 - Optim tour Milten Cup
Datum:
15.-19.02.
Pořadatel:
T.K.MILTEN (A - 800)
Dotace:
20000
Kódové číslo:
106063
Dvorců + povrch:
3 decoturf
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Struž Jan
Sportovní 588
289 24 Milovice
Tel. (1):
603417797
E-mail:
milten@hotmail.com

Poznámka pořadatele:


MILTEN CUP 2019
Druhý halový turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019
Celková dotace je 20 000 Kč.

Ředitek turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Jan Struž – 603 417 797

----------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději
ve čtvrtek 14.února do 18 hodin !!!
----------------------------------------------------------------------------------

Kvalifikace:
Prezentace se koná telefonicky ve čvrtek 14.února do 18 hodin.
V případě volných míst, budou osloveni i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v pátek 15.února v 10 hodin osobní prezentací všech hráčů.

Hlavní soutěž:
Prezentace se koná v pátek 15.února do 17 hodin na tel. 603 417 797.
Preferujeme SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.

Turnaj bude probíhat v areálu TK Milten, Sportovní 588, Milovice.

Předběžný plán turnaje:
Sobota 16.února: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 17.února: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 18.února: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 19.února: finále dvouhry

Finanční odměny:
Viítěz dvouhry – 7 000 Kč
Finalista dvouhry – 4 000 Kč
Semifinalisté dvouhry – 2000 Kč
Vítězný pár ve čtyřhře – 3 400 Kč
Poražený pár ve čtyřhře – 1 600 Kč

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS !

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
30.01.2019 11:05:07
2.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
29
30
 
 
26.01.2019 10:58:01
3.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
30
30
 
 
10.01.2019 15:40:21
4.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
32
30
 
 
20.01.2019 15:54:59
5.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
33
30
108
 
05.02.2019 03:59:50
6.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
09.11.2018 12:15:17
7.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
27.12.2018 12:20:50
8.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
 
03.02.2019 02:23:45
9.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
 
 
30.11.2018 23:02:28
10.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
42
25
 
 
21.12.2018 12:51:41
11.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
45
25
 
 
09.01.2019 20:54:57
12.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
 
03.01.2019 20:20:22
13.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
26.01.2019 19:25:06
14.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
54
20
 
 
28.01.2019 12:11:41
15.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
55
20
 
 
28.01.2019 10:46:21
16.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
 
25.11.2018 12:54:40
17.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
 
07.11.2018 07:52:26
18.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
 
pouze čtyřhra
24.01.2019 09:18:49
19.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
 
02.11.2018 10:46:54
20.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
postup do HS
04.11.2018 15:56:07
21.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
volná karta ČTS
07.01.2019 19:47:37
22.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
volná karta
25.01.2019 20:05:01
23.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
91
15
 
volná karta
14.12.2018 13:06:46
24.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
 
10.12.2018 17:51:10
25.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
124
15
6
 
28.01.2019 09:47:58
26.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
volná karta ČTS
25.01.2019 16:28:27
27.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
 
28.01.2019 11:54:16
28.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
450
6
15
 
03.02.2019 21:22:33
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
75
20
 
 
21.11.2018 09:51:45
2.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
27.01.2019 13:02:17
3.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
 
 
21.01.2019 13:44:44
4.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
85
15
24
 
18.11.2018 09:28:41
5.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
12.11.2018 23:24:09
6.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
 
 
05.01.2019 15:57:26
7.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
20.01.2019 14:28:35
8.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
 
14.01.2019 22:09:43
9.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
08.12.2018 19:36:32
10.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
postup do Q
23.01.2019 15:01:59
11.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
volná karta
14.11.2018 23:38:10
12.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
225
9
18
volná karta
14.02.2019 01:05:39
13.
Pultr David 28.04.1987 LTC Modřany 2005
251
9
 
volná karta
24.01.2019 09:54:29
14.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
568
4
167
volná karta
24.01.2019 22:18:58
15.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
668
4
35
 
23.01.2019 05:55:01
16.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
18.11.2018 15:51:22

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
120
15
46
 
18.11.2018 15:20:22
2.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
05.12.2018 18:06:55
3.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
 
 
05.11.2018 20:45:09
4.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
129
12
325
 
20.01.2019 14:27:03
5.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
 
28.01.2019 00:18:15
6.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
131
12
 
 
01.02.2019 14:54:16
7.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
139
12
 
 
17.01.2019 18:56:35
8.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
140
12
47
 
23.11.2018 16:49:38
9.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
 
10.01.2019 12:49:45
10.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
 
26.01.2019 11:42:13
11.
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov
162
12
88
 
29.01.2019 20:17:06
12.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
 
04.01.2019 20:51:05
13.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
170
12
100
 
05.02.2019 00:48:09
14.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
 
 
14.01.2019 19:21:23
15.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
 
14.01.2019 18:15:48
16.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
 
28.11.2018 21:35:58
17.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
 
04.11.2018 09:22:29
18.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
 
02.11.2018 21:49:25
19.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
407
6
116
 
16.01.2019 11:47:07
20.
Noha Martin 09.05.1986 TC VŠ Praha
536
4
 
 
17.11.2018 23:10:49
21.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Ruzyně Praha
536
4
60
 
26.12.2018 21:43:20
22.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
 
27.01.2019 09:42:34
23.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
914
3
209
 
30.11.2018 13:51:51
24.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
 
18.11.2018 12:21:35
25.
Matuszewski Michal 13.01.2001 TK Slavia Orlová
1044
1
740
 
04.02.2019 20:59:24
26.
Majšajdr Lubomír 01.04.1988 LTK Liberec
261
9
 
pouze čtyřhra
12.02.2019 13:53:42
27.
Zahrádka Martin 01.06.1982 LTK Liberec
425
6
 
pouze čtyřhra
12.02.2019 13:54:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beneš Michal 22.03.1976 Baník Příbram
157
12
 
odhlášeno hráčem
13.01.2019 12:02:16
2.
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TK Roja Příbram z.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2019 21:01:24
3.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
odhlášeno hráčem
18.01.2019 22:06:50
4.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
222
9
 
odhlášeno hráčem
22.01.2019 17:20:21
5.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
306
6
111
odhlášeno hráčem
25.01.2019 15:55:43
6.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
238
9
39
odhlášeno hráčem
31.01.2019 21:02:32
7.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
odhlášeno hráčem
01.02.2019 15:02:45
8.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
 
odhlášeno hráčem
01.02.2019 23:27:48
9.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
166
12
 
odhlášeno hráčem
02.02.2019 21:41:44
10.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
145
12
 
odhlášeno hráčem
03.02.2019 10:29:09
11.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
95
15
 
odhlášeno hráčem
03.02.2019 19:39:55
12.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
odhlášeno hráčem
06.02.2019 12:19:45
13.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
68
20
 
odhlášeno hráčem
08.02.2019 12:51:04
14.
Novák Jakub 26.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
137
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2019 14:32:14
15.
Bačo Stanislav 26.12.1993 TJ Zbrojovka Vsetín
83
15
 
odhlášeno hráčem
08.02.2019 19:52:58
16.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
odhlášeno hráčem
09.02.2019 20:04:39
17.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
134
12
50
odhlášeno hráčem
10.02.2019 19:59:05
18.
Matuszewski Piotr 22.04.1998 TK Slavia Orlová
371
6
 
odhlášeno hráčem
11.02.2019 11:11:54
19.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
 
odhlášeno hráčem
11.02.2019 20:58:05
20.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
odhlášeno hráčem
12.02.2019 15:37:43
21.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
odhlášeno hráčem
13.02.2019 13:32:44
22.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
58
20
 
odhlášeno hráčem
13.02.2019 21:23:24
23.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
20
 
odhlášeno hráčem
14.02.2019 09:27:25
24.
Jordanov Petr 19.07.1995 SK JC Sport Opava
93
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2019 09:36:35
25.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2019 12:18:58
26.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
odhlášeno hráčem
14.02.2019 15:49:00
27.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
104
15
333
odhlášeno hráčem
14.02.2019 17:14:15
28.
Duda Filip 30.09.1998 TK Sparta Praha
22
35
 
odhlášeno hráčem
14.02.2019 17:54:45