Datum:
17.-19.02.
Pořadatel:
SHARK Brno (C - 600)
Kódové číslo:
106062
Dvorců+povrch:
2 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 19:00 hod.


Kontaktní osoba:
Meluzín Michal
:
V aleji 136
:
62000 Brno
Tel. (1):
777147929
E-mail:
michal.meluzin@tenis-shark.cz
Internet:
www.tenis-shark.cz

Poznámka pořadatele: Program na nedeli:

Líšeň areal TC-MJ ul. Klicperova

9:00
Adamec/ Cikl,

10:30
Vágner / Hrabec ; Hlavačka / ...


12:00 Finale debl

Cikl Kojecký / Aregger Modrák

Rozhodčí pro neděli : 603421212 Michal Juda



Místo konání turnaje: SHARK arena Brno-Slatina, Kikrleho 1 (vedle fotbalového hřiště). V sobotu 17.2. odpoledne a v neděli 18.2. se turnaj odehraje i na kurtech v Brně- Líšni, ulice Klicperova (areál TC-MJ). Prezentace proběhne v pátek 16.2. VÝHRADNĚ FORMOU SMS na číslo 777 147 929 mezi 18:00 a 19:00. V 19:00 proběhne veřejné losování v místě konání turnaje (Kikrleho 1) a následně bude rozpis zveřejněn na www.cztenis.cz nejpozději do 20:00.

Všechny zápasy dvouhry se hrají na 2 vítězné sety,za stavu 1:1 na sety rozhoduje super tie-break.
Ve čtyřhře se hraje systémem NO – AD (bez výhod) a tzv. super tie-break do 10 bodů namísto rozhodující třetí sady.

Hlavní rozhodčí turnaje: Zdeněk Malý tel. 776604086.

Do turnaje budou přijati všichni hráči, kteří se řádně zaprezentuji přes SMS.



Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Modrák Karel 05.06.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
120
15
 
volná karta
08.02.2018 20:49:13
2.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
124
15
 
 
11.01.2018 22:46:50
3.
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno.
147
12
24
 
31.01.2018 08:29:33
4.
Bůžek Petr 01.08.1976 TTK ESOX
174
12
 
 
06.02.2018 19:17:33
5.
Kojecký Jan 26.08.1972 TJ Brno-Komín
181
12
 
Pouze debl
07.02.2018 09:42:33
6.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
203
9
117
 
01.02.2018 14:19:25
7.
Cikl Martin 24.10.1997 ŽLTC Brno
211
9
 
 
10.01.2018 21:03:20
8.
Tyllich Jakub 19.01.1995 TC Brno.
224
9
 
 
17.12.2017 15:24:40
9.
Čepl Lukáš 14.09.1991 TJ Žďár nad Sázavou
286
9
 
 
06.01.2018 17:22:28
10.
Vysočan Filip 13.01.1990 SK Slatina
293
9
 
 
01.12.2017 21:54:21
11.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
313
6
 
 
16.11.2017 20:28:00
12.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
359
6
166
 
01.01.2018 12:47:40
13.
Schenk David 19.12.1969 SKP Kometa Brno
420
6
 
zaprezentovan
02.01.2018 11:07:04
14.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
579
4
 
zaprezentovan
05.02.2018 15:23:10
15.
Malý Zdeněk 19.08.1979 SHARK Brno
654
4
 
zaprezentovan
18.11.2017 20:04:08
16.
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice
705
4
94
 
01.11.2017 21:25:22
17.
Rauš Lukáš 14.09.2002 TK Tuřany
1035
1
745
 
16.11.2017 19:08:50
18.
Kratochvíl Ivan 22.06.1977 TJ Žďár nad Sázavou
1035
1
 
volná karta
28.12.2017 15:11:40
19.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
1035
1
 
volná karta
12.01.2018 21:26:27
20.
Janča Josef 23.05.1976 Tatran Brno Kohoutovice
1035
1
 
volná karta
08.02.2018 20:49:31
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
421
6
218
odhlášeno hráčem
15.01.2018 19:39:23
2.
Huliák Jan 23.01.1982 TK Města Bučovice
884
3
 
odhlášeno hráčem
16.01.2018 19:37:22
3.
Fenyk Jan 21.05.1998 BLTC Brno
1035
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2018 20:55:25
4.
Juřička Milan 30.08.1982 TJ Brno-Komín
366
6
 
odhlášeno hráčem
05.02.2018 06:22:41
5.
Michal Tomáš 20.09.1998 TK Drnovice
557
4
 
odhlášeno hráčem
07.02.2018 10:23:00
6.
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec
1035
1
261
odhlášeno hráčem
10.02.2018 22:10:30
7.
Vilč Martin 22.09.1978 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1035
1
 
odhlášeno hráčem
12.02.2018 10:28:18
8.
Novák Ondřej 26.08.1993 NTC Kyjov
441
6
 
odhlášeno hráčem
14.02.2018 13:17:58
9.
Guzik Rudolf 30.10.1977 TK Senožaty B
1035
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2018 13:50:05
10.
Doseděl Jakub 17.05.1999 TC Brno.
393
6
183
odhlášeno hráčem
14.02.2018 15:39:07
11.
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
102
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2018 17:46:37
12.
Zoufalý Marek 21.03.1990 TK Černovice
654
4
 
odhlášeno hráčem
14.02.2018 23:02:09
13.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
99
15
 
odhlášeno hráčem
15.02.2018 20:40:41
14.
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín
1035
1
185
odhlášeno hráčem
16.02.2018 00:27:32
15.
Zavřel Vít 13.06.1995 Sokol Brno Žabovřesky
1035
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2018 09:36:29
16.
Meluzín Michal 07.06.1985 TK Tuřany
979
3
 
odhlášeno pořadatelem
16.02.2018 16:27:05
17.
Pospíšil Vlastimil 30.04.2000 Start Brno
1035
1
348
odhlášeno hráčem
16.02.2018 16:48:01