Český tenisový svaz
Název:
Optim Tour - Milten Cup
Datum:
16.-20.02.
Pořadatel:
T.K.MILTEN (A - 800)
Místo konání:
Milovice, Sportovní
Dotace:
20000
Kódové číslo:
106061
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zohner Tobias
Sportovní 588
289 24 Milovice
Tel. (1):
724 417 037
E-mail:
tobias.zohner@jakimic.com

Poznámka pořadatele:


MILTEN CUP 2018
První halový turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2018
Celková dotace je 20 000 Kč.

Ředitel turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže:
Jan Struž – 603 417 797
-----------------------------------------------------------
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli
nejpozději ve čtvrtek 15.února do 18 hodin !!
------------------------------------------------------------
Kvalifikace:
Prezentace se koná telefonicky ve čtvrtek 15.února od 16-18 hodin.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v pátek 16.února v 10 hodin prezentací všech hráčů.

Hlavní soutěž:
Prezentace proběhne telefonicky v pátek 16.února od 15-17 hodin.
SMS budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
-------------------------------------------------------------------
Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
Turnaj bude probíhat v areálu TK Milten, Sportovní 588, Milovice.
-------------------------------------------------------------------
Předběžný plán turnaje:
Sobota 17.února: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 18.února: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 19.února: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 20.února: finále dvouhry

Finanční odměny:
Viítěz dvouhry – 7 000 Kč
Finalista dvouhry – 4 000 Kč
Semifinalisté dvouhry – 2000 Kč
Vítězové čtyřhry (pár) – 3 400 Kč
Finalisté čtyřhry (pár) – 1 600 Kč

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
8
45
 
 
05.02.2018 05:14:14
2.
Vocel Matěj 20.05.1997 RPM OÁZA Říčany
21
35
 
volná karta
10.02.2018 20:35:00
3.
Nouza Petr 09.09.1998 SK HAMR, z.s.
22
35
 
volná karta ČTS
15.02.2018 09:36:21
4.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
24
30
 
 
19.01.2018 09:57:53
5.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
26
30
 
 
02.02.2018 09:51:53
6.
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha
27
30
 
 
12.12.2017 19:29:17
7.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
29
30
 
 
10.01.2018 11:53:01
8.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
33
30
 
 
13.11.2017 21:04:12
9.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
34
30
 
 
11.01.2018 17:22:36
10.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
38
25
 
 
05.11.2017 10:09:51
11.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
42
25
 
 
16.01.2018 13:32:48
12.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
43
25
 
 
24.01.2018 11:45:26
13.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
45
25
 
pouze čtyřhra
24.01.2018 12:08:23
14.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
48
25
 
 
05.11.2017 09:22:26
15.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
57
20
 
 
06.02.2018 10:50:24
16.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
58
20
80
 
30.01.2018 08:33:33
17.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
60
20
8
 
06.02.2018 10:19:48
18.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
61
20
 
 
02.02.2018 09:41:11
19.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 SK Aritma Praha
62
20
 
 
21.11.2017 22:47:43
20.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
63
20
 
 
26.01.2018 11:30:06
21.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
64
20
 
 
12.12.2017 22:19:00
22.
Martínek David 02.08.1998 SK HAMR, z.s.
65
20
 
 
03.01.2018 11:48:29
23.
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
67
20
14
 
30.01.2018 14:39:38
24.
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha
83
15
 
volná karta
26.12.2017 10:48:49
25.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
147
12
10
 
18.12.2017 16:24:35
26.
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov
258
9
7
 
12.01.2018 18:37:23
27.
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé
298
9
13
 
10.12.2017 14:14:31
28.
Macháč Tomáš 13.10.2000 TK Sparta Praha
524
4
2
volná karta ČTS
07.02.2018 11:44:00
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
68
20
 
HS místo L.Poláčka
28.11.2017 15:09:58
2.
Kalivoda Adam 17.04.1997 Lob S.A. Bohnice, zs
68
20
 
 
10.01.2018 22:11:47
3.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
70
20
 
 
27.01.2018 14:53:02
4.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
71
20
 
 
09.01.2018 19:40:28
5.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
72
20
 
 
15.11.2017 21:33:27
6.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
 
22.11.2017 12:50:39
7.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
77
20
 
 
03.02.2018 19:33:02
8.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
96
15
689
 
01.11.2017 09:05:30
9.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
98
15
181
 
25.12.2017 21:45:57
10.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
100
15
 
 
08.01.2018 13:32:07
11.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
201
9
25
volná karta
28.12.2017 22:28:11
12.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
205
9
26
volná karta
07.01.2018 17:18:10
13.
Křipský Dominik 06.09.1999 SK Tenis Tišnov
216
9
15
 
11.11.2017 19:15:33
14.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
255
9
19
volná karta ČTS
06.01.2018 11:29:31
15.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
302
6
21
volná karta ČTS
28.01.2018 18:00:09
16.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
705
4
17
 
21.01.2018 21:37:26

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov
101
15
 
přijat do Q
03.02.2018 15:05:50
2.
Holub David 20.12.1997 TK Spartak Jihlava
109
15
 
 
06.01.2018 17:25:43
3.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
111
15
61
 
01.11.2017 10:03:57
4.
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha
116
15
74
 
28.01.2018 01:06:27
5.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
139
12
27
 
16.11.2017 11:40:22
6.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
144
12
206
 
18.01.2018 23:33:19
7.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
147
12
 
 
12.01.2018 18:47:02
8.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
151
12
 
 
31.01.2018 11:29:38
9.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
153
12
124
 
07.12.2017 19:12:35
10.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
174
12
 
 
14.11.2017 09:49:50
11.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
184
12
110
 
30.11.2017 19:15:49
12.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
233
9
22
 
21.12.2017 20:17:53
13.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
238
9
28
 
29.12.2017 11:57:06
14.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
243
9
20
 
01.01.2018 18:49:49
15.
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska
253
9
 
 
02.11.2017 08:54:14
16.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TO TJ Tesla Pardubice
274
9
92
 
04.01.2018 17:54:40
17.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
283
9
242
 
10.01.2018 10:50:54
18.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
298
9
46
 
25.11.2017 12:32:16
19.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
355
6
33
 
06.02.2018 11:04:48
20.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
382
6
 
 
10.11.2017 10:36:16
21.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
410
6
31
 
24.01.2018 15:54:56
22.
Novák Jakub 26.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
654
4
53
 
12.12.2017 16:48:34
23.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
1035
1
472
 
30.01.2018 08:35:08
24.
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk
106
15
 
 
13.02.2018 20:08:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zaporozhchenko Ihor 22.12.2001 Tenis Centrum Lužiny
1035
1
416
odhlášeno hráčem
23.01.2018 10:00:00
2.
Hlavačka Martin 20.12.1999 TC Brno.
147
12
24
odhlášeno hráčem
31.01.2018 08:30:38
3.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
203
9
117
odhlášeno hráčem
01.02.2018 14:18:16
4.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1035
1
329
odhlášeno hráčem
01.02.2018 18:50:28
5.
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno
313
6
 
odhlášeno hráčem
06.02.2018 13:31:28
6.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
37
25
 
odhlášeno hráčem
07.02.2018 12:45:17
7.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
07.02.2018 23:05:58
8.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
113
15
104
odhlášeno hráčem
08.02.2018 15:55:15
9.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
207
9
87
odhlášeno hráčem
09.02.2018 11:00:15
10.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
99
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2018 16:34:27
11.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
169
12
63
odhlášeno hráčem
09.02.2018 22:31:16
12.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1035
1
42
odhlášeno hráčem
10.02.2018 09:18:08
13.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
87
15
30
odhlášeno hráčem
10.02.2018 11:36:19
14.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
78
20
 
odhlášeno hráčem
10.02.2018 11:38:57
15.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
114
15
79
odhlášeno hráčem
10.02.2018 15:10:54
16.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
35
30
 
odhlášeno hráčem
12.02.2018 08:38:33
17.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
295
9
23
odhlášeno hráčem
12.02.2018 10:28:57
18.
Rola Daniel 18.06.1993 TC Brno.
51
25
 
odhlášeno hráčem
12.02.2018 14:06:48
19.
Vitásek Matouš 20.10.1998 SK Vitality Slezsko o.s.
167
12
 
odhlášeno hráčem
12.02.2018 20:39:31
20.
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s.
92
15
 
odhlášeno hráčem
13.02.2018 14:45:15
21.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
112
15
214
odhlášeno hráčem
14.02.2018 13:27:54
22.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
173
12
49
odhlášeno hráčem
14.02.2018 14:58:31
23.
Linhart David 26.08.1994 Start České Budějovice
122
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2018 22:31:44
24.
Rikl Patrik 06.01.1999 TK Sparta Praha
75
20
99
odhlášeno pořadatelem
15.02.2018 09:36:57
25.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
639
4
438
odhlášeno hráčem
15.02.2018 14:39:18
26.
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov
182
12
4
odhlášeno pořadatelem
15.02.2018 16:00:29
27.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
134
12
 
odhlášeno hráčem
15.02.2018 16:39:24