Název: | A1 - Optim Tour | Pořadatel: | TCG Karlovy Vary | Datum: | 24.-28.01. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Duda Filip | | | | | |
| | | | | |
Tříška Martin | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vojtěchovský Lukáš | | 6:1, scr. | | | |
| | | | | |
Brill Jindřich | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Jadlovský Jan | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Arendar Roman | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Podlešák Marek | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Pavluv Richard | 7:5, 4:6, 7:6 (8) | | | | |
| | | | | |
Rinko Štěpán | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | |
Mrůzek Štěpán | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Zapský Adam | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Peterka Adam | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Trnka Přemysl | | | 6:3, 3:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Hájek Tobiáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Aregger Lars | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Cintl Matěj | 6:3, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | | | | | 6:0, 6:1 |
| | | | | |
Kozler Adam | 6:4, scr. | | | | |
| | | | | |
Klír Petr | | 2:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pazdera Marek | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | 6:7 (7), 6:0, 5:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Kraus Martin | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kadora Jakub | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Zapský Kryštof | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
Jermář Jan | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Dvořák Marek | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šťastný Boris | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Mirdzhaliev Mirgiiaz | 6:0, 4:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | | scr. | | | |
| | | | | |
Bolardt Antonín | 5:7, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021) |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Duda Filip | 22 | 35 | Bolardt Antonín | 27 | 30 | Kadora Jakub | 49 | 25 | Rinko Štěpán | 50 | 25 | Černý Matyáš | 51 | 25 | Cintl Matěj | 55 | 20 | Pavluv Richard | 58 | 20 | Zapský Kryštof | 61 | 20 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 102057 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Wawrzyczek Andrej | 20.01.1988 | Tennis Hill Havířov o.s. | Stavrovskij Petr | 13.01.2001 | Tempo Praha | Pecák Štěpán | 21.06.2000 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Vlkovský Vojtěch | 12.07.1999 | LTC Pardubice | Štěpánek Antonín | 15.04.1999 | SK HAMR, z.s. | Šafář Martin | 13.09.1999 | TK Start Praha-Topolka | Vrbka Jiří | 01.04.1980 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | Rumler Robert | 01.12.1993 | ITS Tennis Club, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Brill Jindřich | 07.05.2005 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | Duda Filip | 30.09.1998 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Tocik Jan | 27.08.1997 | TCG Karlovy Vary | Cordt Daniel | 03.09.1997 | Tenisklub Cheb |
|