Název: |
A1 - Optim Tour |
Datum: |
24.-28.01. |
Pořadatel: |
TCG Karlovy Vary (A - 900) |
Dotace: |
25000 |
Kódové číslo: |
106057 |
Dvorců+povrch: |
4 greenset |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Kučera Jan |
: |
Kolmá 29/161 |
: |
360 01 Karlovy Vary |
Tel. (1): |
603 379 692 |
E-mail: |
kucera@tcgkv.cz |
Poznámka pořadatele: vklady HS 900 Q 500
POHÁR MĚSTA KARLOVY VARY 2020 - okruh OPTIM TOUR 2020
Celková dotace je 25 000 Kč. Areálu TCG Karlovy Vary, Slovenská 2021/5a
Povrch: 4 dvorce s povrchem Green set
Jednatel turnaje – (prezentace) Jan Kučera – 603 379 692
---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !! Žádáme hráče, aby event. odhlášení z turnaje provedli nejpozději
ve ČTVRTEK 23.ledna do 18 hodin, kdy je v IS ČTS uzávěrka turnaje !!!
Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje
právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------
KVALIFIKACE: Prezentace pouze formou SMS ve čtvrtek 23.ledna do 18 hodin.
(Mohou tak být event. osloveni i hráči z řad náhradníků). Hra začíná v pátek 24.ledna
v 10 hod.
HLAVNÍ SOUTĚŽ: Prezentace telefonicky formou SMS v pátek 24.ledna do 17 hodin.
SMS budou potvrzovány. Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
Pátek 24.ledna: dvě kola kvalifikace
Sobota 25.ledna: I.kolo dvouhry, I.kolo a čtvrtfinále čtyřhry
Neděle 26.ledna: II.kolo a čtvrtfinále dvouhry a semifinále čtyřhry
Pondělí 27.ledna: Semifinále a finále dvouhry a finále čtyřhry
Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
Další info: www.optimtour.cz
Možnost ubytování přímo v areálu v hotelu Gejzír - tel. 353228695 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Bolardt Antonín |
07.06.1998 |
TK Sparta Praha |
27 |
30 |
|
|
11.01.2020 14:02:25 |
2. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
30 |
30 |
|
|
02.01.2020 11:03:40 |
3. |
Rumler Robert |
01.12.1993 |
ITS Tennis Club, z.s. |
37 |
25 |
|
|
08.01.2020 15:41:26 |
4. |
Vlkovský Vojtěch |
12.07.1999 |
LTC Pardubice |
45 |
25 |
|
|
02.01.2020 10:48:27 |
5. |
Kadora Jakub |
18.10.1993 |
TK Slavia Orlová |
49 |
25 |
|
|
15.11.2019 11:24:41 |
6. |
Rinko Štěpán |
13.11.1996 |
TCG Karlovy Vary |
50 |
25 |
|
|
11.11.2019 22:14:51 |
7. |
Černý Matyáš |
15.10.2001 |
LTK Liberec |
51 |
25 |
12 |
|
10.01.2020 14:13:35 |
8. |
Vrbka Jiří |
01.04.1980 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
53 |
25 |
|
|
08.01.2020 13:45:21 |
9. |
Langmajer Dominik |
21.08.1999 |
TJ Spoje Praha |
54 |
20 |
|
|
11.01.2020 00:23:58 |
10. |
Cintl Matěj |
29.11.1998 |
Tenisklub Cheb |
55 |
20 |
|
|
17.11.2019 13:46:54 |
11. |
Pavluv Richard |
08.11.1996 |
LTC Houštka |
58 |
20 |
|
|
23.11.2019 18:47:29 |
12. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
59 |
20 |
|
|
06.01.2020 17:34:21 |
13. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
61 |
20 |
29 |
|
26.11.2019 11:08:39 |
14. |
Pecák Štěpán |
21.06.2000 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
62 |
20 |
|
|
22.11.2019 15:25:17 |
15. |
Vojtěchovský Lukáš |
29.01.1971 |
LTK Liberec |
64 |
20 |
|
|
31.12.2019 19:38:46 |
16. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
66 |
20 |
|
|
12.01.2020 19:22:22 |
17. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
71 |
20 |
14 |
|
11.11.2019 19:56:33 |
18. |
Vachtl Jiří |
12.06.1996 |
LTC Slovan Kladno |
74 |
20 |
|
|
04.11.2019 11:54:22 |
19. |
Kraus Martin |
06.02.2000 |
TK Slavia Plzeň |
78 |
20 |
|
volná karta ČTS |
03.11.2019 14:44:23 |
20. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
81 |
20 |
|
volná karta ČTS |
03.12.2019 09:29:54 |
21. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
82 |
20 |
|
|
05.11.2019 13:32:08 |
22. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
87 |
15 |
|
|
12.11.2019 16:26:26 |
23. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
94 |
15 |
|
volná karta |
04.12.2019 15:15:57 |
24. |
Mirdzhaliev Mirgiiaz |
23.03.2001 |
TCG Karlovy Vary |
100 |
15 |
69 |
volná karta |
19.12.2019 19:35:47 |
25. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
171 |
12 |
30 |
|
10.11.2019 00:08:41 |
26. |
Mrůzek Štěpán |
18.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
211 |
9 |
34 |
|
01.11.2019 06:27:05 |
27. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
312 |
6 |
38 |
|
09.01.2020 08:22:01 |
28. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
464 |
4 |
25 |
|
28.11.2019 14:25:16 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Aregger Lars |
03.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
92 |
15 |
503 |
|
07.12.2019 17:42:43 |
2. |
Kozler Adam |
03.06.2000 |
TK Slavia Plzeň |
93 |
15 |
|
|
07.01.2020 18:14:18 |
3. |
Potužák David |
10.03.1995 |
TCG Karlovy Vary |
96 |
15 |
|
|
30.11.2019 17:05:00 |
4. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
97 |
15 |
47 |
|
17.11.2019 12:13:21 |
5. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
102 |
15 |
243 |
|
01.11.2019 19:39:04 |
6. |
Trnka Přemysl |
06.08.1996 |
Tenisklub Cheb |
108 |
15 |
|
|
06.01.2020 15:35:25 |
7. |
Wawrzyczek Andrej |
20.01.1988 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
114 |
15 |
|
|
09.11.2019 15:10:10 |
8. |
Klír Petr |
22.02.2001 |
TK Slavia Plzeň |
118 |
15 |
174 |
|
04.12.2019 14:55:33 |
9. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
123 |
15 |
68 |
|
04.11.2019 18:20:32 |
10. |
Podolan Petr |
08.08.2001 |
TK Most |
177 |
12 |
61 |
|
11.11.2019 14:33:17 |
11. |
Jadlovský Jan |
05.03.2003 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
262 |
9 |
83 |
volná karta |
05.01.2020 17:05:50 |
12. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
547 |
4 |
76 |
|
05.11.2019 14:50:06 |
13. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
639 |
4 |
|
volná karta |
02.11.2019 09:20:42 |
14. |
Hájek Tobiáš |
04.09.2002 |
SK HAMR, z.s. |
978 |
3 |
59 |
|
08.01.2020 16:30:53 |
15. |
Pazdera Marek |
07.02.2005 |
TK Slavia Plzeň |
1032 |
1 |
|
volná karta ČTS |
23.01.2020 09:59:07 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vicenda Ondřej |
27.02.1998 |
TK Kaznějov |
391 |
6 |
|
|
03.01.2020 20:51:56 |
2. |
Bureš Michal |
20.12.2002 |
Tenisklub Cheb |
859 |
3 |
392 |
|
03.12.2019 21:27:24 |
3. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
1032 |
1 |
|
|
10.11.2019 16:52:52 |
4. |
Čadil Patrik |
25.01.2000 |
TK PTA Kolín |
1032 |
1 |
|
|
24.11.2019 13:08:34 |
5. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
1032 |
1 |
192 |
|
05.01.2020 20:14:51 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Růžek Filip |
07.10.2003 |
TCG Karlovy Vary |
1032 |
1 |
392 |
odhlášeno hráčem |
12.12.2019 18:17:30 |
2. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
153 |
12 |
22 |
odhlášeno hráčem |
06.01.2020 08:34:05 |
3. |
Vavruška Lukáš |
12.09.2001 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
134 |
12 |
884 |
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 22:43:52 |
4. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
1032 |
1 |
58 |
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 18:22:27 |
5. |
Codl Miroslav |
06.04.1988 |
Jiskra Bechyně |
134 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 10:28:38 |
6. |
Uhřík Tadeáš |
17.01.2002 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1032 |
1 |
131 |
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 18:12:29 |
7. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
102 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 19:11:49 |
8. |
Šmíd Filip |
28.08.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
105 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 14:47:51 |
9. |
Vrba Daniel |
23.07.1996 |
Sokol Brno Žabovřesky |
39 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 16:25:30 |
10. |
Studený Jan |
14.07.1988 |
BTK Brno |
340 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 09:16:36 |
11. |
Babinciuc Ilie |
06.12.1985 |
BTK Brno |
228 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 10:26:36 |
12. |
Vondrášek Jaroslav |
16.01.1996 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 07:59:26 |
13. |
Vild Ondřej |
19.01.2004 |
TK Slavia Plzeň |
491 |
4 |
153 |
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 08:43:55 |
14. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
26 |
30 |
10 |
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 16:25:37 |
15. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
239 |
9 |
67 |
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 19:17:38 |
16. |
Januška Adam |
20.12.2000 |
TK Neridé |
90 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 11:58:24 |
17. |
Gatev Maximilian Alexander |
12.04.1999 |
TK Neridé |
419 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 12:38:57 |
18. |
Maštálka Petr |
13.11.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
324 |
6 |
151 |
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 13:25:07 |
19. |
Mikula Jakub |
23.06.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
101 |
15 |
130 |
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 18:50:46 |
20. |
Semerák Jan |
26.01.2001 |
Slavoj Český Brod |
73 |
20 |
65 |
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 08:12:54 |
21. |
Malý Patrik |
06.01.1997 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
95 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 12:19:32 |
22. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
56 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 13:48:18 |
23. |
Mareš Vojtěch |
25.05.2001 |
TK Neridé |
145 |
12 |
41 |
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 15:09:12 |
24. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
99 |
15 |
422 |
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 15:31:20 |
25. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
109 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 17:00:18 |
|