Český tenisový svaz
Název:
Pfanner cup
Datum:
18.-20.01.
Pořadatel:
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500)
Místo konání:
bří Venclíků 1140, Praha 9
Kódové číslo:
106054
Dvorců + povrch:
2 lano Wimbledon
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Mamica Jiří
Vaňkova 4/434
194 00 Praha 9
Tel. (1):
603434947
E-mail:
mamica.j@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Přihlášky prosím formou SMS na mobil 603 43 49 47 v pátek 17.1. do 17 hodin. Pozor místo konání je v areálu ZŠ bří Venclíků 1140, Praha 9 - Černý Most
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
107
15
 
Prezentovan
13.01.2020 15:13:36
2.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
volná karta
16.01.2020 14:25:12
3.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
 
13.01.2020 10:32:21
4.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
160
12
 
 
08.12.2019 12:36:42
5.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
200
9
 
prezentován
20.12.2019 23:37:51
6.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
209
9
 
 
12.01.2020 14:57:07
7.
Hájek David 09.07.1992 TJ Solidarita Praha 10
214
9
 
 
13.01.2020 15:14:36
8.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
233
9
 
 
29.12.2019 20:19:09
9.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
278
9
48
volná karta
16.01.2020 12:55:59
10.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
308
6
 
 
08.12.2019 09:50:36
11.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
prezentován
02.12.2019 22:21:46
12.
Mamica Jiří 28.11.1969 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
372
6
 
 
11.01.2020 22:46:08
13.
Šimon František 08.07.1991 TK PTA Kolín
464
4
 
volná karta
15.01.2020 12:05:11
14.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
731
3
99
volná karta
16.01.2020 10:41:05
15.
Záruba Michal 23.03.1977 Sokol Ondřejov
1032
1
 
 
02.01.2020 16:47:54
16.
Čadil Patrik 25.01.2000 TK PTA Kolín
1032
1
 
 
12.01.2020 14:56:07

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kruglikov Artemiy 03.10.1999 -
1032
1
 
Prijat
16.01.2020 14:30:35
2.
Houdek Martin 12.10.1967 TK Ruzyně Praha
1032
1
 
Prijat
16.01.2020 16:59:50
3.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
1032
1
 
Prijat
16.01.2020 21:19:05
4.
Gatev Maximilian Alexander 12.04.1999 TK Neridé
419
6
 
prijat
17.01.2020 17:36:56

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
254
9
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 12:26:28