Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TJ Radlice
Pořadatel:  TJ Radlice
Datum:  18.-21.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Cintl Matěj
 
Šťastný Boris
6:2, 3:6, 6:3
 
Sosna Mojmír
6:3, 6:3
 
Schneider Václav
6:3, 6:2
 
Čížek Gabriel
6:2, 4:6, 6:3
 
Tříška Martin
6:3, 6:4
 
Hrdina Aleš
scr.
 
Semerák Jan
7:5, 6:1
 
Kubík Kristián
5:7, 6:4, 7:6 (6)
 
Süč Dominik
2:6, 6:4, 6:4
 
Podolan Petr
6:7, 6:1, 7:5
 
Kubín Marian
6:4, 6:2
 
Mikula Jakub
6:1, 6:0
 
Peterka Adam
6:1, 2:6, 6:4
 
Stolín Jan
6:3, 6:2
 
Arendar Roman
1:6, 7:5, 6:1
 
Vachtl Jiří
4:6, 7:5, 6:3
 
Šmíd Filip
6:3, 1:6, 6:2
 
Štětka Ondřej
2:6, 6:3, 6:4
 
Stuchlík Oskar Oliver
4:6, 7:5, 7:6
 
Svoboda Šimon
6:2, 6:1
 
Prachař Jakub
6:4, 6:4
 
Aregger Lars
3:6, 6:3, 6:3
 
Šafář Martin
6:3, 4:6, 7:6
 
Podlešák Marek
scr.
 
Vejšický Oldřich
6:2, 3:6, 6:2
 
Codl Miroslav
7:6 (6), 7:6 (5)
 
Linha Jiří
7:5, 6:3
 
Mališ Šimon
scr.
 
Klír Petr
6:3, 6:4
 
Gorbušin Ivan
6:3, 1:6, 4:1, scr.
 
Blecha Adam
2:6, 7:6 (2), 7:6 (2)
 
Rozhodčí turnaje: Tomáš Braun
Počet účastníků32
NasazeníBH
Cintl Matěj 5520
Blecha Adam 5620
Šafář Martin 5920
Kubík Kristián 7120
Semerák Jan 7320
Vachtl Jiří 7420
Podlešák Marek 8220
Arendar Roman 8715
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 102052

Kubík Kristián - Cintl Matěj
 
 
 
Čížek Gabriel - Schneider Václav
7:6 (3), 6:7 (5), 1:0 (8)
 
Linha Jiří - Codl Miroslav
5:7, 7:5, 1:0 (1)
 
Bolardt Antonín - Šťastný Boris
6:3, 6:7 (6), 1:0 (7)
 
Arendar Roman - Gorbušin Ivan
6:2, 6:3
 
Kubín Marian - Peterka Adam
7:5, 6:3
 
Hrdina Aleš - Fiala Milan
6:4, 3:6, 1:0 (4)
 
Maštálka Petr - Klír Petr
6:3, 6:4
 
Mikula Jakub - Vejšický Oldřich
6:0, 6:3
 
Stolín Jan - Štětka Ondřej
6:2, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
Svoboda Šimon - Sosna Mojmír
7:6 (5), 7:6 (2)
 
Prachař Jakub - Mališ Šimon
7:6, 6:4
 
Tříška Martin - Vachtl Jiří
scr.
 
 
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2730
Cintl Matěj 5520
Kubík Kristián 7120
Vachtl Jiří 7420
Arendar Roman 8715
Tříška Martin 9415
Peterka Adam 9715
Mikula Jakub 10115
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 104052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bolardt Antonín07.06.1998TK AGROFERT Prostějov
Fiala Milan18.05.1984TK Louny