Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  27.-30.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Vojtěchovský Lukáš
 
 
 
Zaporozhchenko Ihor
6:1, 7:6
 
Pařízek Radim
7:6, 6:2
 
Janisch Petr
6:2, 6:3
 
Majšajdr Jaroslav
6:2, 6:2
 
Vejšický Oldřich
2:6, 6:4, 1:0
 
Vaněk Jiří
7:5, 6:0
 
Aregger Lars
6:1, 6:2
 
 
 
Kohoutek Jan
6:3, 6:4
 
Ondrůj Marek
6:1, 6:2
 
Pírek František
6:3, 6:3
 
Dufek Ondřej
6:1, 6:1
 
Novák Jiří
6:4, 3:6, 1:0
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:1, 6:3
 
Kladiva Šimon
scr.
 
 
 
Musil Lukáš
6:1, 6:1
 
Emborg Patrik
6:1, 7:6
 
Štork Robin
4:6, 6:3, 1:0
 
Moravec František
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Hankovec Václav
 
Roušar Petr
6:3, 4:6, 1:0
 
Lukyanov Alexey
6:2, 7:6
 
Rampír Filip
6:4, 6:4
 
Hachle Jan
6:4, 7:5
 
Kuneš Filip
7:6, 6:4
 
Závada Martin
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Arendar Roman
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: NEDĚLE : 9.00"ARENDAR,ROUŠAR,KLADIVA,ŠTORK,STUCHLÍK,ARREGER,,10.00:VOJTĚCHOVSKÝ,VANĚK,,PAK SEMI SINGLA, DEBLY CCA. V 13.00
Počet účastníků27
NasazeníBH
Vojtěchovský Lukáš 4325
Arendar Roman 11115
Hankovec Václav 17612
Aregger Lars 2039
Vaněk Jiří 2249
Kladiva Šimon 2409
Stuchlík Oskar Oliver 2519
Roušar Petr 2559
Kategorie : 5Součet BH: 97
Kódové číslo akce: 102051

Řezníček Vladimír - Kohout Štěpán
 
Lukyanov Alexey - Zaporozhchenko Ihor
4:6, 6:3, 1:0
 
Pírek František - Ondrůj Marek
6:2, 6:1
 
Kuneš Filip - Jašek Josef
7:6, 7:6
 
Dufek Ondřej - Rampír Filip
6:0, 6:0
 
Moravec František - Kladiva Šimon
3:6, 7:5, 1:0
 
Pařízek Radim - Vaněk Jiří
6:3, 6:3
 
Aregger Lars - Arendar Roman
scr.
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 6220
Arendar Roman 11115
Aregger Lars 2039
Vaněk Jiří 2249
Kladiva Šimon 2409
Kohout Štěpán 2409
Pírek František 2629
Kuneš Filip 3366
Kategorie : 5Součet BH: 86
Kódové číslo akce: 104051

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pokorný Daniel26.10.1988SK Satalice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vejšický Oldřich26.02.2004TJ Sokol Vysočany
Řezníček Vladimír01.03.1993SK Aritma Praha
Kohout Štěpán30.09.1981Tenis Cibulka
Jašek Josef21.06.1968TJ Spoje Praha