Český tenisový svaz
Název:
Lokomotiva Cup
Datum:
19.-22.01.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (B - 600)
Místo konání:
Pod Plynojemem 164, Praha 8
Kódové číslo:
106049
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607 540 815
E-mail:
mirovana@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
0
 
07.11.2018 07:51:56
2.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
12.11.2018 23:22:14
3.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
08.11.2018 11:25:47
4.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
0
 
01.11.2018 21:23:45
5.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
134
12
50
 
06.11.2018 09:19:40
6.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
166
12
0
 
02.11.2018 14:02:29
7.
Slezák Marek 18.01.1998 TK Louny
229
9
0
 
04.11.2018 23:04:59
8.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
 
04.11.2018 09:21:17
9.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
 
02.11.2018 21:48:22
10.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
341
6
54
 
06.11.2018 21:59:26
11.
Vykoukal Petr 17.10.1972 Lokomotiva Trutnov
479
4
0
 
05.11.2018 08:50:37
12.
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov
767
3
770
 
02.11.2018 10:48:45
13.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
 
10.11.2018 11:30:23