Název: | BENY Stav CUP | Pořadatel: | SK OAZA Praha | Datum: | 10.-12.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Martínek David | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Belozerskikh Alexander | | 2:1, scr. | | | |
| | | | | |
Linhart David | 7:6 (5), 4:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Řežábek Robin | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Šebík Daniel | 3:3, scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Frömmel Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Pašalič Marko | | | | 7:5, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Martin | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vaniš Pavel | 6:1, 3:6, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | |
Svoboda Karel | | | 7:6 (5), 6:1 | | |
| | | | | |
Podlešák Marek | 6:2, 7:6 (7) | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:2, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | | |
| | | | | |
Beneš Petr | | | | | 7:6 (5), 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ryvola Tomáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hrych Tomáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kubeš Jiří | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Průša Ivo | 6:4, 3:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Beneš Michal | | | | | |
| | | | | |
Dubský Marek | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Štěpánek Antonín | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Svoboda Michal | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Urban Matyáš | | | 6:1, 6:7 (1), 1:0 (5) | | |
| | | | | |
Arendar Roman | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Dušek Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Pavel Beneš |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů:
Pondělí 12 hod.: finále Řezníček-Štěpánek
Beneš
|
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Martínek David | 71 | 20 | Dušek Ondřej | 123 | 15 | Pašalič Marko | 128 | 12 | Beneš Michal | 132 | 12 | Řezníček Vladimír | 133 | 12 | Beneš Petr | 160 | 12 | Dubský Marek | 164 | 12 | Frömmel Tomáš | 190 | 12 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 107 |
Kódové číslo akce: 102048 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Merhaut Jan | 09.07.1997 | Lokomotiva Beroun | Zelinka Jiří Javier | 25.01.1989 | Lokomotiva Praha | Bicek Lukáš | 16.03.1991 | I.ČLTK Praha | Nejedlý Pavel | 13.02.1993 | TC Brno. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bezděčka Jan | 23.07.1988 | TC Pankrác | Línek Jaromír | 04.10.1977 | LTC Modřany 2005 | Kohout Štěpán | 30.09.1981 | Tenis Cibulka |
|