Název: |
BENY Stav CUP |
Datum: |
10.-12.02. |
Pořadatel: |
SK OAZA Praha (C - 500) |
Kódové číslo: |
106048 |
Dvorců+povrch: |
3 supreme |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Beneš Michal |
: |
Oranžová 216 |
: |
252 19 Chrášťany u Prahy |
Tel. (1): |
601 510 277 |
E-mail: |
mikebeny@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek mezi 9:00 -10:00 hod Turnaj začíná v pátek od 18:00hod !!! Z toho důvodu prosím o dodržení termínu prezentace,aby bylo možné v 10:30 hod losování a poté bude na webu vyvěšeno rozlosování a nasazení na kurty. Prezentace na čísle 601510277 Michal Beneš (sms,nebo volat)
V případě většího zájmu o turnaj bude počet účastníků rozšířen na max. 32 hráčů !!!! |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nejedlý Pavel |
13.02.1993 |
TC Brno. |
20 |
35 |
|
volná karta |
05.02.2017 19:36:07 |
2. |
Martínek David |
02.08.1998 |
SK HAMR, z.s. |
71 |
20 |
186 |
volná karta |
02.02.2017 16:28:36 |
3. |
Dušek Ondřej |
15.12.1995 |
SK OAZA Praha |
123 |
15 |
|
volná karta |
06.02.2017 09:37:28 |
4. |
Pašalič Marko |
11.12.1998 |
TK Olymp Praha |
128 |
12 |
401 |
volná karta |
04.02.2017 16:17:26 |
5. |
Beneš Michal |
22.03.1976 |
Baník Příbram |
132 |
12 |
|
|
03.11.2016 16:09:05 |
6. |
Řezníček Vladimír |
01.03.1993 |
TJ Radlice z.s. |
133 |
12 |
|
|
24.01.2017 12:22:56 |
7. |
Beneš Petr |
23.08.1996 |
SK OAZA Praha |
160 |
12 |
|
|
28.01.2017 08:14:55 |
8. |
Dubský Marek |
16.01.1999 |
SK HAMR, z.s. |
164 |
12 |
4 |
|
27.01.2017 10:26:29 |
9. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
192 |
12 |
3 |
|
29.01.2017 14:22:53 |
10. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
212 |
9 |
100 |
|
24.01.2017 21:09:33 |
11. |
Svoboda Karel |
10.11.1981 |
TC VŠ Praha |
217 |
9 |
|
|
29.01.2017 18:26:22 |
12. |
Vaniš Pavel |
20.06.1991 |
LTC Zbraslav |
262 |
9 |
|
|
27.12.2016 12:27:20 |
13. |
Svoboda Michal |
04.09.1988 |
TK Mnichovo Hradiště |
278 |
9 |
|
|
31.01.2017 06:44:09 |
14. |
Šebík Daniel |
19.05.1994 |
LTC Řevnice |
290 |
9 |
|
|
14.01.2017 14:51:58 |
15. |
Urban Matyáš |
23.04.1998 |
SK HAMR, z.s. |
326 |
6 |
401 |
|
16.01.2017 22:51:52 |
16. |
Linhart David |
26.08.1994 |
Start České Budějovice |
333 |
6 |
|
|
30.11.2016 13:14:21 |
17. |
Průša Ivo |
28.08.1963 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
370 |
6 |
|
přijat do hlavní soutěže |
23.01.2017 17:45:07 |
18. |
Zelinka Jiří Javier |
25.01.1989 |
Lokomotiva Praha |
440 |
6 |
|
přijat do hlavní soutěže |
21.01.2017 17:28:24 |
19. |
Sedláček Libor |
05.08.1979 |
TC Pankrác |
463 |
4 |
|
pouze čtyřhra |
04.11.2016 11:57:13 |
20. |
Řežábek Robin |
20.07.1995 |
TJ Solidarita Praha 10 |
565 |
4 |
|
přijat do hlavní soutěže |
04.01.2017 23:23:11 |
21. |
Merhaut Jan |
09.07.1997 |
Lokomotiva Beroun |
572 |
4 |
|
přijat do hlavní soutěže |
18.11.2016 15:39:18 |
22. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
580 |
4 |
42 |
|
27.01.2017 17:05:50 |
23. |
Novák Martin |
04.03.1999 |
Tenis Club Mokropsy |
915 |
3 |
121 |
|
11.11.2016 11:38:04 |
24. |
Bicek Lukáš |
16.03.1991 |
I.ČLTK Praha |
956 |
3 |
|
volná karta |
01.02.2017 19:21:14 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kubeš Jiří |
14.09.1995 |
Lokomotiva Zdice |
639 |
4 |
|
přijat do hlavní soutěže |
28.01.2017 00:47:44 |
2. |
Hrych Tomáš |
22.08.1987 |
TK Milevsko, z.s. |
694 |
4 |
|
přijat do hlavní soutěže |
16.12.2016 05:55:31 |
3. |
Ryvola Tomáš |
21.11.1993 |
SK Satalice |
884 |
3 |
|
přijat do hlavní soutěže |
22.12.2016 21:00:14 |
4. |
Vašák Martin |
17.05.1986 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
1030 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
01.11.2016 00:32:55 |
5. |
Konšel Luděk |
29.03.1970 |
TK Benešov |
1030 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
29.11.2016 06:34:57 |
6. |
Vohánka Pavel |
05.09.1976 |
Tenisová akademie Březno u Loun |
1030 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
07.01.2017 23:48:05 |
7. |
Vácha Daniel |
08.12.1976 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1030 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
28.01.2017 00:13:40 |
8. |
Belozerskikh Alexander |
04.04.1999 |
SK Aritma Praha |
344 |
6 |
128 |
přijat do hlavní soutěže |
03.02.2017 16:28:01 |
9. |
Majšajdr Lubomír |
01.04.1988 |
LTK Liberec |
85 |
15 |
|
přijat pouze čtyřhra |
07.02.2017 16:09:46 |
10. |
Roubíček Petr |
27.03.1975 |
TK Turnov |
1030 |
1 |
|
přijat pouze čtyřhra |
07.02.2017 16:10:25 |
11. |
Frömmel Tomáš |
04.05.1989 |
LTC Slovan Kladno |
190 |
12 |
|
přijat do hlavní soutěže |
09.02.2017 16:34:52 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Svoboda Matouš |
25.06.1990 |
TJ Sokol Vysočany |
140 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2017 23:02:52 |
2. |
Kopf Václav |
06.11.1971 |
Baník Příbram |
872 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.02.2017 16:29:18 |
3. |
Velek Daniel |
01.06.1999 |
LTC Tábor 1903 |
276 |
9 |
15 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2017 19:33:20 |
4. |
Hudeček Petr |
27.12.1973 |
Slavoj Litoměřice |
180 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 09:22:10 |
5. |
Trčka Daniel |
20.07.1999 |
TK Kopřivnice z.s. |
617 |
4 |
733 |
odhlášeno hráčem |
05.02.2017 09:00:46 |
6. |
Honc Jaroslav |
11.02.1980 |
LTC Bakov n.Jiz. |
298 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
05.02.2017 19:35:13 |
7. |
Potužák David |
10.03.1995 |
TCG Karlovy Vary |
60 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
06.02.2017 13:41:36 |
8. |
Kotlín Michael |
16.03.1999 |
SK HAMR, z.s. |
1030 |
1 |
859 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2017 16:07:33 |
9. |
Beneš Pavel |
05.08.1995 |
SK OAZA Praha |
716 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
08.02.2017 09:53:58 |
10. |
Šimeček Jakub |
09.02.1995 |
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. |
550 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2017 12:01:02 |
11. |
Lukyanov Nikita |
29.10.1992 |
Tenis Centrum Lužiny |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2017 19:32:17 |
12. |
Bubeník Jan |
24.04.1997 |
TK Sport Kolovraty |
357 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2017 19:51:54 |
|