Název: | Tecnifibre cup | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 19.-21.01. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kadora Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bako Jan | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Káňa Filip | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Myslivec Šimon | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Bogdasaryan Evgeniy | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Sekula David | | 6:1, 2:0, scr. | | | |
| | | | | |
Bugel Daniel | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Stolarik Petr | | | | 2:6, 6:3, 1:0 (7) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Špok David | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bollog Jiří | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kaliničenko Roman | | | 7:6 (2), 6:4 | | |
| | | | | |
Machala Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Štaubert Jiří | | | | | |
| | | | | |
Hrachovec Tomáš | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Postupa Richard | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Haliak Mikalai | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Večerka Radek | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Galuška Daniel Damián | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Valigůra Radim | | | | 6:3, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rodák Jan | | 6:7 (7), 6:3, 1:0 (2) | | | |
| | | | | |
Havlíček Jiří | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Matuszewski Michal | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Polách Felipe | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Filo Daniel | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Program na pondeli 21.1.2019 - 10:00 finále dvouhry, 12:30 finále čtyřhry
Nereg. hráč č.1 - Boogdasaryan Evgeniy 28.6.2001, nereg. hráč č. 2 - Haliak Mikalai 14.8.1998 |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Kadora Jakub | 49 | 25 | Haliak Mikalai | 60 | 20 | Filo Daniel | 84 | 15 | Podzemný Vojtěch | 140 | 12 | Stolarik Petr | 172 | 12 | Bugel Daniel | 316 | 6 | Hrachovec Tomáš | 349 | 6 | Štaubert Jiří | 414 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 102 |
Kódové číslo akce: 102046 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Haliak Mikalai | 14.08.1998 | VSK VŠB-TU Ostrava | Bogdasaryan Evgeniy | 28.06.2001 | - | Hebelka Jan | 14.02.1980 | SK JC Sport Opava | Zoubek Vojtěch | 29.05.2000 | SLOVAN HRANICE, z.s. |
|