Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Humpolec
Datum:  06.-07.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Němec Filip
 
 
 
Koubek Tomáš
6:1, 6:0
 
Dub David
6:4, 6:2
 
Nešpor Michael
6:0, 6:1
 
 
 
Brückner Lukáš
6:3, 6:0
 
 
 
Šťastný Petr
6:4, 6:3
 
 
 
Buček Milan
5:7, 6:3, 1:0 (7)
 
Ježek Vojtěch
6:4, 6:3
 
Duben Jan
6:1, 6:3
 
Vítek Ondřej
6:1, 7:6 (5)
 
Doroshkevich Anatolij
6:3, 6:4
 
 
 
Racek Libor
6:0, 6:1
 
 
 
Podoba Jan
6:2, 6:0
 
Lehejček Filip
6:3, 6:2
 
Guzik Martin
4:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Poletin Roman
6:3, 6:2
 
Linhart David
6:3, 7:6 (3)
 
 
 
Stolarik Petr
6:3, 6:2
 
 
 
Ulrych Petr
6:2, 0:6, 1:0 (7)
 
 
 
Guzik Rudolf
6:1, 6:1
 
Majer Vít Ing.
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Holub David
 
Rozhodčí turnaje: Filip Němec
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků22
NasazeníBH
Němec Filip 8615
Holub David 10915
Linhart David 12215
Šťastný Petr 15712
Racek Libor 16112
Stolarik Petr 18612
Doroshkevich Anatolij 2309
Brückner Lukáš 3326
Kategorie : 5Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 102037

Holub David - Šťastný Petr
 
 
 
Duben Jan - Duben Jiří
6:3, 6:2
 
Majer Vít Ing. - Poletin Roman
6:7 (4), 6:4, 1:0 (6)
 
Němec Filip - Dub David
6:7 (4), 6:2, 1:0 (8)
 
 
 
Brückner Lukáš - Vítek Ondřej
6:2, 7:6 (7)
 
 
 
Ulrych Petr - Nešpor Michael
6:2, 7:5
 
 
 
Linhart David - Doroshkevich Anatolij
6:4, 6:2
 
 
 
Koubek Tomáš - Ježek Vojtěch
6:3, 6:3
 
Buček Milan - Podoba Jan
7:6 (4), 6:3
 
 
7:6 (5), 7:6 (6)
 
Stolarik Petr - Racek Libor
 
Rozhodčí turnaje: Filip Němec
Počet dvojic10
NasazeníBH
Němec Filip 8615
Holub David 10915
Linhart David 12215
Šťastný Petr 15712
Racek Libor 16112
Stolarik Petr 18612
Doroshkevich Anatolij 2309
Brückner Lukáš 3326
Kategorie : 5Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 104037

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Andráško Vít15.07.2000Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Duben Jiří10.04.1970TK Zlín