Český tenisový svaz
Název:
ITS Tennis Academy Olomouc
Datum:
21.-22.12.
Pořadatel:
ITS Tennis Club, z.s. (C - 400)
Kódové číslo:
106034
Dvorců + povrch:
4 koberec
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 16:00 hod.
Kontaktní osoba:
Pumprla Jiří
Na střelnici 42
779 00 Olomouc
Tel. (1):
773192043
E-mail:
pumprla@itstenis.cz

Poznámka pořadatele:



Dvouhra se bude hrát na dva vítězné sety, třetí set super tibreak, bez pravidla NO-AD.
Čtyřhra také dva vítězné sety, třetí set super tibreak, platí zde NO-AD.


Pořadí zápasů na neděli 21.12.
9:00 Pumprla, Hrachovec, Dillenz, Kadláček, Hrabec, Nebojsa
10:30 Rumler, Babiencuc, Viktorinová, Heinzová, Břečková, Škrabalová, Sisková, Urbanová
11:30 Čižmářová, Kuncková
Před čtyřhrou proběhne mužské i ženské semifinále.
Hráči kteří hrají pouze čtyřhru N.B. 13:00. Pro lepší info volejte od 12:30.


volejte 773192043
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
 
11.11.2019 20:00:55
2.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
01.11.2019 11:35:59
3.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
 
02.12.2019 18:01:24
4.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
 
08.12.2019 18:48:38
5.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
187
12
 
 
16.11.2019 17:53:40
6.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
200
9
 
 
10.12.2019 18:52:15
7.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
205
9
 
 
08.12.2019 16:24:13
8.
Hájek David 09.07.1992 TJ Solidarita Praha 10
214
9
 
 
01.12.2019 12:26:20
9.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
228
9
 
 
18.11.2019 08:50:28
10.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
26.11.2019 20:42:41
11.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
954
3
160
 
01.11.2019 07:33:40
12.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
 
09.12.2019 13:57:00
13.
Kadláček Michal 21.04.1979 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
volná karta
09.12.2019 20:43:13
14.
Pumprla Jiří 26.04.1998 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
volná karta
09.12.2019 20:43:33
15.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
307
volná karta
14.12.2019 17:02:37
16.
Goncear Anton 12.06.2006 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
volná karta
17.12.2019 12:28:12

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
289
9
 
Přijat do turnaje
11.11.2019 15:09:49
2.
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany
315
6
170
Přijat do turnaje
30.11.2019 22:50:37
3.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
340
6
 
Přijat do turnaje
18.11.2019 11:26:51
4.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
533
4
317
Přijat do turnaje
11.11.2019 16:14:39
5.
Dombi David 18.07.1996 Pašťa tenis, z.s.
978
3
 
Přijat do turnaje
02.11.2019 14:51:36
6.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
1012
3
178
Přijat do turnaje
05.11.2019 19:05:31
7.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
223
Přijat do turnaje
01.11.2019 20:53:25
8.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
1032
1
319
Přijat do turnaje
02.11.2019 13:22:17
9.
Častulík Marek 26.03.2003 TK Milo Olomouc
1032
1
349
Přijat do turnaje
10.11.2019 11:50:20
10.
Petřík Ondřej 31.10.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
1032
1
 
Přijat do turnaje
13.11.2019 19:28:11
11.
Čech Vilém 22.10.2003 TK EZE Olomouc z.s.
1032
1
561
Přijat do turnaje
18.11.2019 15:10:28
12.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
Přijat do turnaje
07.12.2019 17:36:39
13.
Gestinger Adam 09.05.2003 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
425
Přijat do turnaje
09.12.2019 18:32:20
14.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
321
6
72
Přijat do turnaje
12.12.2019 14:11:14
15.
Hablovič Marek 07.07.1996 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
Přijat do turnaje
18.12.2019 11:05:39
16.
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno.
717
4
 
Přijat do turnaje
20.12.2019 09:54:56

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klos František 20.05.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá
1032
1
822
odhlášeno hráčem
09.11.2019 09:59:30
2.
Zeman Tomáš 24.11.1986 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 16:38:46
3.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
odhlášeno hráčem
13.12.2019 14:54:23
4.
Segeťa Petr 22.01.1990 TK Na Dolině o.s.
170
12
 
IS: lhůta 8 dní
16.12.2019 14:00:00
5.
Poritskyi Andrii 23.03.2005 Beskydský tenisový klub
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.12.2019 14:02:11
6.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
313
6
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 19:10:28
7.
Zavřel Vít 13.06.1995 Sokol Brno Žabovřesky
1032
1
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 07:05:15
8.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1032
1
170
odhlášeno hráčem
20.12.2019 09:24:21